طالع بینی: واقعیت های جالب و عجیبی که ماه تولد افراد در مورد آن ها بازگو می کند

طالع بینی: واقعیت های جالب و عجیبی که ماه تولد افراد در مورد آن ها بازگو می کند

تقریبا همه ما می دانیم که فاکتورهای گوناگونی در زندگی باعث شکل گیری شخصیت افراد می شوند؛ از محل زندگی و اعتقادات خانوادگی گرفته تا دوستان نزدیک، رشته تحصیلی و شغل همگی در تغییر باورها و تعیین رفتارهای انسان موثر هستند.

اما باید گفت که ماه تولد بیشترین تاثیر را روی این امر دارد و بر اساس آن می توان تا حد زیادی به شخصیت درونی و واقعی آدم ها پی برد. ماه تولد، بیانگر نقاط ضعف و قدرت آدم هاست و با استناد به آن می توان گفت که فرد به چه مسائلی علاقه مند است و در آینده زندگی او به چه مسیری هدایت خواهد شد.

اگر از آن دسته افرادی هستید که این مسایل را خرافه فرض می کنند، پیشنهاد می کنیم به عنوان یک مطلب سرگرم کننده ادامه این مطلب را مطالعه کرده و واقعیت های جالب و عجیبی در مورد خود کشف کنید.

ژانویه (۱۱ دی تا ۱۱ بهمن)

1

متولدین ژانویه تقریبا سرمایی هستند. آنها خود را در چندین لایه لباس گرم می پوشانند و این رفتار در بیشتر متولدین این ماه عمومیت دارد. افرادی که در ماه های فصل زمستان به دنیا می آیند بیشتر از بقیه در معرض افسردگی و اختلالات روحی مبتنی بر تغییر فصل قرار دارند.

همچنین باید اشاره کنیم با اینکه هنوز به لحاظ علمی ثابت نشده، اما گفته می شود کودکانی که در روزهای تاریک و کم نور زمستان متولد می شوند، بیشتر از بقیه در معرض ابتلا به بیماری های مذکور قرار دارند.

فوریه (۱۲ بهمن تا ۱۹ اسفند)

2

از آنجا که فوریه ماه پایانی زمستان بوده و حال و هوای بهار را می توان تا حدی در آن حس کرد، گفته می شود امیدی که در این ماه حس می شود روی بینش بهتر و الهام پذیری بیشتر متولدین این ماه تاثیر می گذارد. شاید به همین خاطر باشد که شمار زیادی از افراد متولد فوریه در مشاغلی همانند سیاست، مبارزه برای آزادی و حقوق بشر، شرکت های غیرسودده و جمع آوری اعانه و خیریه مشغول به فعالیت هستند.

مارس (۱۰ اسفند تا ۱۱ فروردین)

3

بهار از اواسط ماه مارس آغاز می شود. به همین خاطر کودکانی که در این ماه به دنیا می آیند سرحال و چابک بوده و به خاطر داشتن روحیه خوب، در بیشتر مواقع به دنبال کسب شادی و سرگرمی هستند. متولدین مارس با دیگران خوش رفتاری می کنند و دوست دارند مردم را به سمت داشتن زندگی شاد و پر از نشاط سوق دهند.

آوریل (۱۲ فروردین تا ۱۰ اردیبهشت)

4

این ماه ترکیبی از ویژگی های اسفند، فروردین و اردیبهشت به شمار می رود. به این ترتیب که متولدین آوریل همانند آب و هوای این دوره زمانی متغیر هستند. آن ها برای به دست آوردن هر آنچه می خواهند تمام تلاش خود را به کار می گیرند. اما باید گفت که حس رقابتی شدیدی نسبت به اطرافیان خود دارند به طوری که برای اثبات حقانیت و برتری خود از هیچ اقدامی فروگذار نمی کنند.

می (۱۱ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد)

5

متولدین ماه می انسان های خوش بینی هستند. همچنین باید گفت شاد و سرگرم کننده نیز به شمار می روند و در بیشتر مواقع، نیمه پر لیوان را می بینند و از زندگی لذت می برند. این افراد بسیار خلاق و ایده پرداز هستند و اگر نتوانند کار مبتکرانه ای انجام دهند، سریع حوصله شان سر می رود.

ژوئن (۱۱ خرداد تا ۹ تیر)

6

متولدین ماه ژوئن بسیار کنجکاو، پر انرژی و اجتماعی هستند. این ویژگی های اخلاقی، با آب و هوای این ماه تطابق کامل دارد به این صورت که پس از پشت سر گذاشتن باران های بهاری خود را برای شور و هیجانات تابستانی آماده می کنند. همچنین باید اشاره کنیم که متولدین ماه ژوئن، ذاتا آموزگار هستند و با صبوری زیاد خود می توانند چندین کار را به طور همزمان انجام داده و سخنران های اجتماعی بسیار خوبی نیز به شمار می روند.

جولای (۱۰ تیر تا ۹ مرداد)

7

ماه جولای، ماهی است که بیشتر مردم دور هم جمع می شوند، سفر و پیک نیک می روند و به خوشگذرانی و تفریح می پردازند. این ویژگی ها تاثیر مستقیم روی افراد متولد این ماه دارند به طوری که این افراد دوست دارند همیشه در جمع های خانوادگی و دوستانه حضور داشته باشند. اما باید مراقب باشید که متولدین این ماه به سرعت تغییر مود داده و خیلی از رفتارها و حرف ها را به خود می گیرند و ناراحت می شوند. اما می توانند دوستان یاری رسان و وفاداری محسوب شوند.

اوت (۱۳ مرداد تا ۹ شهریور)

8

برخلاف متولدین ماه های زمستان، افرادی که در نیمه تابستان به دنیا می آیند از اختلال های روحی مبتنی بر فصل رنج نمی برند. دلیلش هم نور و روشنایی زیادی است که این ماه از سال دارد. متولدین ماه آگوست به شدت مهربان و غمخوار هستند به همین خاطر بیشتر به سمت مشاغلی کشش دارند که کمک به دیگران بخشی مهمی از آن محسوب می شود.

سپتامبر (۱۰ شهریور تا ۸ مهر)

9

اگر در ماه سپتامبر به دنیا آمده اید احتمالا در رشته های ورزشی بسیار موفق خواهید بود. این افراد عاشق انجام پروژه های کاری هستند و در صورتی که احساس کنند به آن ها نیازی نیست، به راحتی از آن خارج می شوند. خدمت رسانی یکی از تمایلات شدید متولدین این ماه به شمار می رود و به همین خاطر می توانند بدون کوچک ترین تلاشی در موقعیت های مهمی خدمت کنند.

اکتبر (۹ مهر تا ۹ آبان)

10

اکتبر نیز از دیگر ماه هایی است که موفقیت زیادی در خود دارد و متولدین این ماه عموما وکیل، دلال، مدل یا هنرپیشه هستند. بیشتر متولدین این ماه خوش پوش به شمار می روند اما متاسفانه خیلی هیجان زده و خوشحال نمی شوند. به گزارش تایم، بسیاری از متولدین فصل پائیز بسیار حساس و زودرنج هستند.

نوامبر (۱۰ آبان تا ۹ آذر)

11

متولدین نوامبر مخصوصا آبان ماهی ها بسیار زودرنج و حساس هستند و به سمت رشته هایی همانند فیزیک یا روانشناسی کشش دارند. این افراد می توانند پیشوا یا رهبر مذهبی باشند و از خلاقیت ذهنی خوبی نیز برخوردار هستند. آن ها بسیار سخت کوش و کاری محسوب می شوند و در برنامه های اجتماعی کمک می کنند که همه چیز در مسیر جدید و بهتری پیش بروند.

دسامبر (۱۰ آذر تا ۱۰ دی)

12

بسیاری از فیلسوف ها، فیلم سازها و افراد خلاق در این ماه به دنیا آمده اند. آن ها به هر آنچه که فکر کنند می توانند دست پیدا کنند و هیچ چیزی نمی تواند مانع از تحقق اهدافشان بشود. اما همین تمرکز روی خواسته ها می تواند برایشان مشکل ایجاد کند. متولدین دسامبر خیلی سخت می توانند تصمیم گیری کنند.

منبع: bustle
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود