مجموعه تصاویری از شوخی های خنده دار و عجیب با همکاران

مجموعه تصاویری از شوخی های خنده دار و عجیب با همکاران

اگر تاکنون تصور می کردید که همکار شما لوس و بی مزه است و شوخی های زننده زیادی می کند، احتمالا با دیدن مجموعه تصاویر زیر، نظرتان در مورد وی تغییر خواهد کرد.

شوخی با همکاران جزوی جدانشدنی از زندگی کاری کارمندان را تشکیل می دهد. بنابراین، چندان دور از تعجب نیست، افرادی که هر روز بیشترین ساعات روز خود را در کنار هم به انجام وظایف شغلیشان مشغول هستند، با هم شوخی کرده و چند دقیقه ای از فضای کار و مسوولیت خارج شوند. اما اینکه چه نوعی شوخی ای را با چه کسی انجام می دهید بسیار مهم است.

از همه مهم تر اینکه، باید توجه داشته باشید که شدت شوخی چقدر است و آیا مخاطبتان از مواجهه با آن ناراحت خواهد شد یا خیر!

بنا بر این موضوع، در ادامه مجموعه ای از تصاویر شوخی همکاران در محیط ادارای را برایتان انتخاب کرده ایم که همگی از حد و مرزهای خود خارج شده و خیلی شوخی بزرگی به نظر می رسند، اما در عوض خنده دار و جالب هستند.

مثلا تصور کنید که همکارتان دو رو زمرخصی گرفته تا کمی حال و هوایش عوض شود، اما روزی که به دفتر بر می گردد، می بیند یک نفر میز کار او را به اتاق بازی، دستشویی، زمین گلف، سفینه فضایی و .. تبدیل کرده است.

اینکه آن ها از خود چه واکنش هایی نشان داده اند کاملا قابل حدس است. اما فارغ از متعجب شدن پس از دیدن چنین صحنه ای، بدون شک خودشان هم حسابی خندیده و از این همه خلاقیت و تلاش همکاران خود شاد شده اند.

برای دیدن این عکس های خنده دار در ادامه با روزیاتو همراه باشید.

0

1

2

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود