۲۳ عکسی که چهره تیره و زشت تبهکاران جنائی نیویورک را در دهه ۹۰ میلادی به تصویر کشیده اند

۲۳ عکسی که چهره تیره و زشت تبهکاران جنائی نیویورک را در دهه ۹۰ میلادی به تصویر کشیده اند

هشدار: برخی از تصاویر زیر حاوی صحنه های دلخراش است.

در ادامه این مطلب، تصاویر آرشیوی از بانک عکس Getty Images که همگی در زمینه جرم و جنایت های تبهکاران در دهه ۹۰ میلادی در شهر نیویورک هستند را برگزیده ایم که چهره تیره و تاریک این فضای غیرانسانی را به تصویر کشیده اند.

برای تماشای این عکس ها در ادامه با روزیاتو همراه باشید.

۳ مارس سال ۱۹۵۵ – ویلیام پاتریک فارل، ۲۵ ساله در کنار ون پلیس، در حالی که فریاد می زند به سمت عکاس خیز برداشته است. او به اتهام قتل فردی به نام «آن یارو» دستگیر شده است.

۱۸ دسامبر سال ۱۹۳۵ – ادوارد متلسکی و پاول سمنکویتز هر دو به اتهام قتل یک افسر پلیس با همدستی یکدیگر دستگیر شده اند. این دو نفر پس از فرار از زندان توسط پلیس دستگیر شده و با صورت های زخمی و خونین در بازداشتگاه نشسته اند.

۳۰ مارس ۱۹۴۵ – کمیسر پلیس شهر نیویورک به نام ویلیام پی او برین در حال منهدم کردن یک دستگاه بازی در گرین پوینت بروکلین است.

اول اوت سال ۱۹۴۳ – رابرت ناسچاک ملقب به کِرلی بیل، ۱۶ ساله و رالف یامیسلو ۲۰ ساله به اتهام سرقت مسلحانه به اداره پلیس منتقل شده اند.

۴ سپتامبر سال ۱۹۶۱ – فرانک لوت در حوزه سی و دوم اداره پلیس به اتهام قتل افسر پلیس موسوم به فرانسیس اکس والش نگهداشته شده است.

۱۹ ژانویه سال ۱۹۵۵ – عکاس نیویورک دیلی به نام فیل گریتزر توسط دو نفر از محکومین در حوزه خیابان شصت و هشتم غربی مورد اتهام واقع شده است.

۲۴ آوریل سال ۱۹۶۳ – مامور دارائی به نام توماس روستی در حال کمک کردن به کارآگاهان مبارزه با مواد مخدر است تا مواد مخدر قاچاق را درون محل زباله هایی که سوزانده می شوند، تخلیه کنند.

۱ سپتامبر سال ۱۹۳۱ – هری اف پاورز، قاتلی که چندین نفر را کشته و به «قصاب کلارکسبورگ» مشهور بوده، مشغول شرح جزئیات قتل های خونین خود به افسر پرونده است.

۲۰ آوریل سال ۱۹۴۳ – لی‌روی لوسکومب به جرم قتل درجه اول همسر خود با تفنگ شکاری که جنازه اش روی تخت دیده می شود، دستگیر شده است.

۱۵ دسامبر سال ۱۹۳۴ – از سمت چپ، ویلیام مور و جان هابرمل، دو افسر بخش جنائی پلیس تکه های را در دست گرفته اند که اعتقاد دارند استخوان انسان است. آن ها این استخوان ها را در پی حفر انباری خانه ای در وستچستر به دست آورده اند، مکانی که گفته می شد گریس باد به دست آلبرت فیش کشته شده است.

۱۹ دسامبر ۱۹۶۴ – فرد مضنون به سرقت که در حال فرار از پله های مخصوص آتش نشانی است، توسط دو نیروی پلیس در برانکس دستگیر می شود.

۱۴ نوامبر ۱۹۴۹ – جرالد چارلز ویلسون به اتهام تیراندازی از بیمارستان روزولت به اداره پلیس در خیابان پنجاه و چهارم غربی برده می شود.

۴ نوامبر سال ۱۹۳۸ – هیتمن اب رلز مشهور به «Kid Twist» که یک قاتل حرفه ای بوده و در ازای دریافت پول، آدم ها را می کشته به همراه دو نفر از همدستانش در اداره پلیس هستند.

۱۳ اکتبر سال ۱۹۳۰ – دو افسر پلیس به نام های فرانسیس مک‌کارثی و الکساندر مک‌کورنی در حال آزمایش کردن بمب های لوله ای، جلیقه های ضدگلوله، نارنجک های دستی و دیگر اسلحه های هستند که گفته می شد به جک دایاموند مشهور به «لِگز» تعلق دارند.

۳۰ اوت سال ۱۹۶۳ – عکسی از صحنه به قتل رسیدن جنیس وایلی و امیلی هافرت در خیابان هشتاد و هشتم شرقی  در نیویورک.

۴ نوامبر سال ۱۹۵۳ – نیروهای پلیس مشغول چک کردن جسد سارقی هستند که پس از چندین بار اخطار پلیس همچنان به فرار ادامه داده و به همین خاطر به ضرب گلوله کشته شد.

۱۸ نوامبر سال ۱۹۴۲ – نیل سیمونلی و جوزف آنونزیاتا به جرم تیراندزی به یک معلم در دبیرستان ویلیام جی گاینور در صحن دادگاه منتظر جلسه داوری خود هستند.

۲ دسامبر ۱۹۶۹ – یک شاهد با لباسی که هویت وی را مخفی کرده و نام فرضی علیه مافیا شهادت می دهد.

۱۱ نوامبر سال ۱۹۳۳ – دانشجویان دانشگاه نیویورک با نشان خوش یمنی ربوده شده از دانشگاه عکس گرفته اند.

۳ اکتبر سال ۱۹۲۸ – نیروهای کمرگ در حال بازرسی بدنی خدمه کشتی چینی هستند که به اتهام قاچاق محموله تریاک به ارزش ۱.۵ میلیون دلار دستگیر شده اند.

۱۵ ژوئن سال ۱۹۵۹ – کارمن مارتینز، ۱۵ ساله که به جرم همدستی در قتل دستگیر شده در تلاش برای فرار از دست نیروهای امنیتی است.

۲۸ دسامبر سال ۱۹۲۵ – کارآگاهان پلیس در حال مشاهده صحنه قتلی هستند که ریچارد لونرگان توسط یکی از نیروهای آل کاپون در کلوب ادونیس به ضرب گلوله به قتل رسیده است.

منبع: buzzfeed
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود