با ۸ پنت‌هاوس جدید و لوکس در جهان آشنا شوید

با ۸ پنت‌هاوس جدید و لوکس در جهان آشنا شوید

همه ما واژه «پنت‌هاوس» را زیاد شنیده ایم. احتمالا می دانید که پنت‌هاوس به واحد آپارتمانی گفته می‌شود که در بالاترین طبقه مسکونی مجتمع‌های آپارتمانی، برج‌ها یا هتل‌ها ساخته می‌شوند و در آنها از وسایل و امکانات لوکس و گران‌قیمت استفاده می‌شود.

شایان ذکر است که نقشه و شکل پنت‌هاوس با دیگر آپارتمان‌های آن مجتمع تفاوت دارد. از این رو، خرید اجازه یا اقامت در این واحدها، مستلزم پول و سرمایه زیادی است. کسانی که در سفرهای خود ترجیح می دهند بهترین و لوکس‌ترین اتاق را داشته باشند، عموما پنت‌هاوس هتل‌ها را اجاره می کنند تا علاوه بر چشم‌اندازهای فوق العاده جذاب از لوکس‌ترین امکانات و گران‌ترین خوراکی‌ها لذت ببرند.

در این راستا، شاید برایتان جالب باشد تا با ۸ نمونه از جدیدترین پنت‌هاوس‌های زیبا و مشهور در گوشه‌وکنار جهان آشنا شوید. اگر این طور است، پیشنهاد می کنیم تا ادامه مطلب را از نظر بگذرانید.

۱- سیلو – کیپ تاون – آفریقای جنوبی

این پنت‌هاوس بر فراز انبار قدیمی گندم که به سال ۱۹۲۴ میلادی تعلق دارد، ساخته شده است. هتل سیلو در کیپ‌تاون چشم‌انداز فوق‌العاده زیبایی به اطراف دارد. نمای ظاهری هتل که اخیرا بازسازی شده با پنجره هایی که به صورت اشکال هندسی تراش خورده اند، جاذبه بصری زیادی در محیط ایجاد کرده است.

گفتنی است که این هتل در بالای Zeitz MOCAA قرار دارد؛ موزه هنرهای معاصر که بقیه انبار قدیمی را به خود اختصاص داده است.

چلچراغ های کریستالی مزین، هنر معاصر آفریقایی، تزئیات مخملی سبز با نقوش برجسته از جمله تزئینات داخلی هتل به شمار می روند. پنت‌هاوس این هتل ۱۸۷ متر مربع مساحت دارد و در طبقه دهم واقع شده است. پنجره های این اتاق رو به کوهستان Table باز می شوند.

هزینه اقامت یک شب در این اتاق از ۵۵۰۰ دلار تا ۱۰ هزار دلار، با توجه به تعطیلات رسمی و جشن سال نو متغیر است.

۲- Whitby – نیویورک

پنت‌هاوس ویتبای در هتلی به همین نام در مرکز منهتن واقع شده است. این سوئیت ۱۷۱.۵ متر مربع مساحت دارد و ترکیبی از بافت ها، رنگ ها و الگوهای تزئینی گوناگون در طراحی داخلی آن به چشم می خورد. در اتاق نشیمن، شاهد اشاره های پررنگی از رنگ آبی و قرمز در کنار نور طبیعی هستیم که از پنجره های سراسری وارد سالن می شود.

این پنت‌هاوس دو اتاق خواب با تخت های بزرگ و شاهانه دارد. در حمام یکی از اتاق ها، وان در کنار پنجره واقع شده که نمایی به بیرون دارد. از دیگر امکانات این سوئیت باید به آشپزخانه کوچک و اتاق آرایش اشاره کرد.

هزینه هر شب اقامت در این سوئیت از ۱۰ هزار دلار شروع می شود.

۳- ال سرنو – دریاچه کومو – ایتالیا

هتل چهار طبقه Il Sereno در منطقه لومباردی ایتالیا ثابت کرده که پنت‌هاوس لزوما نباید در بالای یک برج باشد. این هتل دو سوئیت بسیار لوکس و شیک در آخرین طبقه خود دارد که میزبان مهمان های پولدار است.

هر کدام از این پنت‌هاوس‌ها یک اتاق خواب، دو سرویس بهداشتی، یک اتاق نشیمن و فضای غذاخوری دارند و تراس با وان آب گرم نیز تکمیل کننده این امکانات است.

هتل ال سرو دو باغچه عمودی و یک استخر بسیار بزرگ دارد و سرآشپز رستوران آن آندره برتون است.

هزینه هر شب اقامت در این هتل، ۳۲۰۰ دلار در فصول سرما و ۴۵۰۰ دلار در تابستان است.

۴- ویلیام بیل – بروکلین – نیویورک

تراس بزرگ و جذابی که چشم‌اندازی وسیع به منتهن دارد و یک جکوزی نیز در آن تعبیه شده، تنها بخشی از امکانات لوکس و جذاب پنت‌هاوس ویلیام بیل در بروکلین به شمار می رود. این سوئیت با مساحت ۱۲۳ متر مربعی، دو اتاق خواب و دو سرویس بهداشتی و یک پاسیوی مبله با مساحت مترمربعی دارد.

قیمت هر شب اقامت در این پنت‌هاوس ۱۲ هزار دلار است.

۵- هتل عدن – رم

این هتل پس از ۱۷ ماه تعمیر و نوسازی در اوایل بهار امسال بازگشایی شد. تعداد اتاق کم اما به مساحت آن ها افزوده شد. در میان اتاق های جدید، یک پنت‌هاوس ۲۰۲ متر مربعی نیز وجود دارد که طراحی آن بر پایه نور طبیعی بنا شده و همه پنجره ها سرتاسری هستند. از این رو چشم‌انداز فوق‌العاده زیبایی به شهر قدیمی رم دارد.

این سوئیت یک اتاق خواب و سرویس بهداشتی، اتاق نشیمن، غذاخوری و فضای مخصوص مطالعه دارد. از امکانات هتل عدن می توان به اسپا و رستوران های متنوع اشاره کرد.

قیمت هر شب اقامت در پنت‌هاوس این هتل در پاییز و زمستان ۲۰۱۷، حدود ۱۴۳۰۰ دلار اعلام شده که شامل ترانسفر از فرودگاه/ایستگاه قطار به هتل، پکیج کامل نوشیدنی و وای فای رایگان است.

۶- والدروف استوریا بورلی هیلز – کالیفرنیا

این پنت‌هاوس ۳۰۰ مترمربع مساحت و یک تراس وسیع ۱۳۵.۵ مترمربعی دارد که چشم‌انداز فوق‌العاده ای به محیط اطراف دارد. از امکانات این پنت‌هاوس باید به یک اتاق خواب، یک اتاق نشیمن، دو سرویس بهداشتی، اتاق غذاخوری، اتاق مخصوص تلویزیون و آشپزخانه با امکانات کامل اشاره کرد.

هزینه هر شب اقامت دراین اتاق ۲۰ هزار دلار است.

۷- بیکمن، نیویورک

بیکمن در سال ۲۰۱۶ میلادی گشایش یافته، دو واحد پنت‌هاوس دارد. هر کدام از این سوئیت ها ۱۱۱.۵ متر مربع مساحت دارند و از طبقه دهم هتل، ورودی جداگانه ای برای آن ها در نظر گرفته شده است. همه وسایل تزئینی و مبلمان این واحدها کاملا خاص و هنری انتخاب شده اند.

سقف سوئیت ۱۲ متری است و اتاق خواب، در نیم طبقه بالا تعبیه شده و اتاق نشیمن و غذاخوری در نیم طبقه پایین هستند.

هزینه هر شب اقامت در این پنت‌هاوس ۶۵۰۰ دلار است که ترانسفر از فرودگاه و صبحانه را نیز شامل می شود.

۸- تفرج‌گاه چهارفصل Oahu – کو اولینا – هاوایی

پنت‌هاوس دو اتاق خوابه  این هتل در طبقه ۱۷ واقع شده و چشم انداز زیبایی به بیرون دارد. این سوئیت یک تراس ۸۰ مترمربعی نیز دارد که برای یوگا، صرف خصوصی غذا و تماشای دریا بسیار مناسب به نظر می رسد.

هزینه هر شب اقامت در این سوئیت ۱۷ هزار دلار است که یک دستگاه ماشین تسلا نیز به مدت ۴۸ ساعت در اختیار مهمانان قرار می گیرد.

منبع: cnn
بدون نظر

ورود