سوفیا ورگارا؛ بازیگر زنی که بیشترین دستمزد را در سریال های تلویزیونی دریافت می کند

سوفیا ورگارا؛ بازیگر زنی که بیشترین دستمزد را در سریال های تلویزیونی دریافت می کند

سوفیا ورگارا را بیشتر به خاطر نقشش در سریال تلویزیونی «خانواده امروزی» (Modern Family) می شناسند اما وی در کنار بازیگر یک شغل دیگر نیز دارد: تجارت. این بازیگر کلمبیایی در سال های گذشته در حوزه تجارت نیز حضوری فعال داشته و اخیراً یک سرویس اشتراک لباس زیر را راه اندازی کرده است که «EBY» نام دارد. این کمپانی لباس های زیر درخواستی را بدست مشتریان رسانده و در مقابل ۱۰ درصد از فروش کل به زنانی که در شرکت ورگارا فعالیت دارند تعلق خواهد گرفت. ورگارا در این مورد می گوید:” تاثیر گذاری و سودآوری یک کسب و کار به یک اندازه برای من اهمیت دارد، از این رو ترجیح داده ام که در بخش اجتماعی سرمایه گذاری کنم”.

با این وجود ورگار برای بدست آوردن پول بیشتر خود را به آب و آتش نمی زند. به گزارش مجله ی فوربس، وی در ۶ سال گذشته بیش از هر زن دیگری در دنیای تلویزیون دستمزد دریافت کرده است. بر اساس گزارش این مجله وی در طول سال کنونی و تا ماه ژوئن بیش از ۴۱.۵ میلیون دلار دریافتی داشته که رقم قابل توجهی به نظر می رسد. البته بر اساس گزارش این مجله دستمزد ورگارا برای بازی در سریال «خانواده امروزی» یک چهارم این مبلغ می باشد و بقیه ی آن از محل بازی در فیلم های سینمایی، سخنرانی ها، قراردادهای تجاری و کسب و کار شخصی اش بدست آمده است.

وی گفته که فعالیت های تجاری اش همواره برای قدرت بخشیدن به زنان بوده و در این باره چنین می گوید:” به عنوان زنی که توانسته ام شغل خود را از طریق کسب و کار بسازم، بر این باورم که کسب و کار منطقی ترین راه برای توانمندسازی دیگر زنان است”. این بازیگر سرشناس اولین فعالیت های خود در کسب و کار را در سال ۱۹۹۴ و زمانی که دریافت در هالیوود خدمات مناسبی به اسپانیولی زبانان ارائه نمی شود آغاز کرد. واکنش او به این موضوع پیدا کردن راه حلی برای مشکل کنونی بود. نتیجه ی تلاش های وی تاسیس یک کمپانی استعدادیابی و مدیریت آن به نام «Latin World Entertainment» با مشارکت لوییس بالاگور بود که در شهر لس آنجلس قرار داشته و در حال حاضر وکالت برخی از نام های بزرگ فعال در سریال های اسپانیولی زبان را در اختیار داشته و از آن زمان تاکنون فعالیت های خود را به حوزه ی صدور مجوز و بازاریابی نیز توسعه داده است.

ورگارا می گوید که از نظر او موثرترین راه برای تاثیر گذاشتن از طریق راه اندازی کسب و کار میسر خواهد بود. سرمایه گذاری جدید او یک شرکت رسانه ای دیجیتال با محوریت زبان و فرهنگ لاتین به نام «Raze» که ورگارا و بالاگور همراه با امیلیانو کالمزوک، مدیر سابق استودیوهای تلویزیونی فاکس آن را راه اندازی کرده اند. ورگارا ماه ها قبل از راه اندازی شرکت «EBY» تحقیق داشته و سعی کرده که در حوزه های مختلفی فعالیت داشته باشد.

رناتا بلک که در تاسیس شرکت «EBY» با ورگارا همکاری داشته می گوید که این بازیگر سریال های تلویزیونی قبل از هر کسب و کار و سرمایه گذاری به سختی تلاش کرده و در مورد آن تحقیقات گسترده ای انجام می دهد. وی در این باره چنین می گوید:” او بینش تجاری فوق العاده ای داشته و به طور عملی بخشی از فرآیند طراحی را بر عهده دارد. او بخشی از دیدگاه برندی  و بخشی اجرایی از چگونگی به وجود آمدن آن برند است… از این رو او در همه چیز دخالت دارد. این اولویت اول اوست که در مورد آن بسیار مشتاقانه عمل می کند”.

منبع: cnn
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود