۲۵ نظر
کیش تور

یک پسر «نابغه» روسی ادعا می کند قبلا در کره مریخ زندگی کرده و پدر و مادرش حرف هایش را باور می کنند.

مورد بسیار خاص «بوریسکا کیپریانوویچ» که در حال حاضر ۲۰ ساله است، موجب نگرانی و وحشت بسیاری از کارشناسان شده است.

وی نخستین بار در سال ۲۰۰۸ میلادی مورد توجه نظریه پردازان توطئه و معتقدان به دوران جدید قرار گرفت و مستندی با عنوان: «بوریسکا: پسر نیلی از مریخ» در رابطه با زندگی و ادعاهایش ساخته شد.

این پسر از کودکی مدام از زندگی قبلی خود در سیاره مریخ سخن می گفته و همچنان بر این ادعا اصرار دارد. بوریسکا اعتقاد دارد که قبل از تولد دوباره در این دنیا، در تمدن پیشرفته مریخی ها ساکن بوده است. اما سرزمین آن ها در نتیجه جنگ و فجایع هسته ای از هم پاشیده و به طور کامل نابود شده است.

به گفته او، مردم مریخ دو متر قد داشته اند و به جای اکسیژن با دی اکسید کربن تنفس می کردند. این مرد جوان ادعا می کند که در زندگی قبلی خود خلبان بوده و در سال ۱۹۹۶ به کره زمین سفر کرده و دوباره به شکل انسانی در زمین متولد شده است.

به گفته او بشر باید از رازهای بیشماری در مورد زندگی خود پرده‌گشایی کند که کلید بیشتر آن ها در دل مجسمه بزرگ ابوالهول در مصر است.

او می گوید وقتی این مجسمه گشوده شود، زندگی بشر به طور کلی تغییر خواهد کرد. به گفته او، درب گشایش ابوالهول جایی در پشت گوش های او نهفته است که او نمی تواند مکان دقیق آن را به درستی به یاد بیاورد.

در این رابطه باید اشاره کنیم که موضوع این ادعاهای عجیب و باورنکردنی، با بحث و مشاجره های بی پایانی در وب سایت نظریه پردازان توطئه داغ است. بوریسکا برای اثبات ادعا خود گفته که او از هم‌سن‌های خود بسیار باهوش تر است و از ۱۸ ماهگی قادر به نوشتن، خواندن و حرف زدن بوده است.

نخستین باری که او در کشو روسیه مشهور شد، در سن ۷ سالگی بود که برای نخستین بار در مورد زندگی پیشین خود در مریخ ادعاهایی را مطرح کرد.

در آخر هم شاید بد نباشد اشاره کنیم که تناسخ یا زندگی دوباره، یعنی زاییده شدن دوباره پس از مرگ که ادیانی مانند دائو، بوداگرایی، هندوگرایی، مانوی، برهمایی، جینیسم، سیکیسم و اهل حق (یارسان) به آن اعتقاد دارند.

کیش تور
منبع: mirror
۲۵ نظر

ورود

 • امیر آبان ۱۶, ۱۳۹۶

  منم توی سیاره اورانوس بدنیا اومدم
  الان اینجام روی زمین
  یه نمه بعد میرم روی خورشید
  بعدش موتور خورشید رو خاموش میکنم
  حواستون جمع باشه ها

  • دولت شهریور ۱۲, ۱۳۹۸

   سلام . اینکه موجود فضایی حتی متمدن تر از انسان توسط دین اسلام تایید شده است ولی خب مشابه این ادعا ها زیاده اهداف گوناگونی داره مثلا مثلث برمودا ، واضحه که اهداف سیاسی-نظامی در پی اون نهفته هست و یا چند وقت پیش شنیده بود یک بچه زندگی قبلی رو زمین داشته و اسم قبلیش و خانواده قبلیشو یادش میومده یک سری شواهد برای اثبات حرفش داشت . اولا که میشه با یک برنامه ریزی ساده(ولی دقیق) و یکم مطالعه وتحقیق و چند هماهنگی کوچیک چنین ادعا هایی رو به نمایش گذاشت . خب شاید خیلی از اینها برنامه ریزی دولت ها برای مشغول کردن ذهن ملت برای دوری از مداخله در سیاست های اونهاست .
   در آخر ادعا های واهی این افراد میخواد ذهن مارو در گیر چیز هایی کنه که به یه سری اهدافی برسه.

 • سیفور آبان ۱۶, ۱۳۹۶

  به بچه رو بدی همین میشه دیگه! با تخیلات و دروغای فانتزیشون از سر و کولت میرن بالا.

 • لینکولن آبان ۱۶, ۱۳۹۶

  من ابراهام لینکولن هستم

 • استیوجابز آبان ۱۶, ۱۳۹۶

  سلام منم استیو جابز ولی تو ایران به دنیا اومدم :دی

 • EN آبان ۱۶, ۱۳۹۶

  اين سايت اگه چرنديات ننويسه اونوقت بايد شك كرد

 • ramin آبان ۱۶, ۱۳۹۶

  منم تو مریخ زندگی میکردم و بعدش اومدم زمین
  ولی نمیدونم چرا ایران به دنیا اومدم اخه…

 • علی آبان ۱۶, ۱۳۹۶

  این خارجکیا از بچه هاشون گرفته تا دانشمنداشون ، همشون دیوونن …

 • اريا آبان ۱۷, ۱۳۹۶

  ن عاخه اون نظر پردازن يا ،، :/
  خو ملومه پسره ملتو گير اوده،،
  اين سوسول بازيا چيه ،

  پ،ن: خاهشا فكر فيلسوفانه نكنيم ،،،،،،

  مرسي ع ديجياتو ، ولي تاييد كن ديگه ، گناه دارم اينقد تايپ كردم : /

 • حمید آبان ۱۷, ۱۳۹۶

  قبل از اینکه به باورها یا ادعاهای دیگران بخندید، کمی هم به باورهای خودتان از دور نگاهی بیاندازید…
  ادعای این پسر بچه (وجود تناسخ در بعضی مذاهب) همانقدر عجیب و یا مضحک به نظر می‌رسد که بعضی باورهای دیگر مذاهب!!!
  اشارهٔ مستقیم نمی‌کنم تا نظرم پاک نشود، فقط همینقدر عرض کنم که هنوز در سال ۲۰۱۷ عده‌ای بر طبق باورهای مذهبشان، پیاده‌رویِ چند صد کیلومتری را نشانه‌ای از رستگاری می‌دانند…

 • علی جوادی آبان ۱۷, ۱۳۹۶

  من هم توی سیاره ی نپتون درست شدم. اونجا پر از آدم هایی بود که به شکل جارو بودن. و کلید حل معماهای بزرگ بشر را در دل اتاق سری که در هرم مصر وجود دارد می دانم.

 • سمعک آبان ۱۷, ۱۳۹۶

  یعنی پشت گوشای ابول اینقدر وسیعه که طرف جاشو یادش نمی‌یاد!!!
  بچه رو دست تربیت نکنید؛ بیا میشه این!
  فلفل بکنید دهنش بی تربیتو

 • Amir Safari آبان ۱۸, ۱۳۹۶

  این بچه رو یه شب بدین دست استاد سعید طوسی،دیگه چرت و پرت نمیگه

 • علی آبان ۱۸, ۱۳۹۶

  یه مشت اسکل ، که شمایی که این مطلبو ترجمه کردی از اونا هم اسکل تری

 • هیچکس آبان ۲۰, ۱۳۹۶

  امتحانش بی ضرره. برای یک لحظه فکر کنید درست باشه.

 • وحید خرداد ۲۴, ۱۳۹۷

  منم تو سیاره ی وژوژ تو کهکشان راه خسرو به دنیا اومدم چشممو بستم باز کردم دیدم تو ایرانم

 • طور سینا تیر ۲۵, ۱۳۹۷

  از او بپرسید چی آیینی دارد. و در مریخ بر چگوته آیینی بوده است. چون سخن از معنویت به میان آورده.

 • kawoos شهریور ۱۵, ۱۳۹۷

  من میگم درسته و باورش دارم چه طور تو ۲سالگی کسی مث این میتونه حرف بزنه و روزنامه بخونی من میگم درسته

 • محمد عمر مهر ۱۷, ۱۳۹۷

  به نظر از من شاید این راست نباشد که او از مریخ آمده اما دنیا بسیار بزرگ است می توان گفت که ما در دنیا تنها هستیم اگر تنها هستیم این همه فیلم های بیگانه گان در سر کی بود که این قلم ها را بسازد اگر واقعا بیگانه گان وجود داشته باشداگر واقعا این بوریسکا واقعت بگوید باز چی اگر دولت از ما پنهان کرده باشد

 • Omar Anwar مهر ۱۷, ۱۳۹۷

  Dalam

 • Omar Anwar مهر ۱۸, ۱۳۹۷

  اگر این بجه دروغ بگوید پس این فلم های فضایی بر سر که آمد لطفا جواب بدهید

 • مهتاب آبان ۲۲, ۱۳۹۷

  ما هم همگی اسکولیم متوجه نشدیم که شما اعتقاد مذهبی عاشقان امام حسینو زیر سوال بردین.تقصیری هم ندارینا چون فقط دیدین ولی نرفتین دنبالش تحقیق نکردین مطابق امیال دنیوی تفکر میکنید.عقلتونو دادین دست یه مشت بچه رویاپرداز که خواب میبینن و جدیشون میگیرن.خدا به همه عقل و شعور داده .اگر حساب و کتابی نباشه پس عدالتی نیست و غیرممکنه آدما حساب کتاب زندگی های مختلفشونو بخوان پس بدن.یکم تحقیق کنین

 • دوست دی ۱۴, ۱۳۹۷

  سلام..سخن کوتاه میکنم..بنده یک معلم هستم..حداقل از شاگردان من ۳ نفر هستند که سفر روحی انجام میدهند هر موقع بخواهند..در سن ۱۷ سالگی..انسانهایی به تمام معنا پاک..دانش آموزی دارم روشن بینه آینده رو میبینه..واقعا فهمیده و باتجربه هستند..وقتی باهاش حرف میزنم انگار اون به من درس میده..ای کاش با همچین انسانهایی برخورد داشتین تا میفهمیدین دنیا اون نیست که تو مغزکوچک ما میگذره.خیلی خیلی بزرگتر پیچیده تر و زیباتر.تمام کهکشانها با تمام میلیاردها ستاره فقط عرض کنم که طبقه اول کائنات هست..خیلی نابخردانه هست فقط خود را موجود یگانه بدانیم..ما از سه ذره الکترون و پروتون و نوترون ساخته شده ایم درمقیاس بازم کوچکتر ما ا کوارک و آن هم در مقیاس کوچکتر ازنوسان ساخته شده..آیا آن که ما را آفریده قادر نیست موجودی خلق کند که از ذرات دیگر مثل نوترینو مزون پی مزون یا ذرات دیگر تشکیل شده باشد؟آیا قادر هست؟؟ پس میتواند بسازد.در یک دوره خاص زمینی متولد شده ایم.خوشبختانه در سیر علم قرار داریم..وقتی از چیزی سر در نیاوریم بهتر است انکارش نکنیم.در امان خدا

 • مریخی شهریور ۱۲, ۱۳۹۸

  سلام . اینکه موجود فضایی حتی متمدن تر از انسان توسط دین اسلام تایید شده است ولی خب مشابه این ادعا ها زیاده اهداف گوناگونی داره مثلا مثلث برمودا ، واضحه که اهداف سیاسی-نظامی در پی اون نهفته هست و یا چند وقت پیش شنیده بود یک بچه زندگی قبلی رو زمین داشته و اسم قبلیش و خانواده قبلیشو یادش میومده یک سری شواهد برای اثبات حرفش داشت . اولا که میشه با یک برنامه ریزی ساده(ولی دقیق) و یکم مطالعه وتحقیق و چند هماهنگی کوچیک چنین ادعا هایی رو به نمایش گذاشت . خب شاید خیلی از اینها برنامه ریزی دولت ها برای مشغول کردن ذهن ملت برای دوری از مداخله در سیاست های اونهاست .
  در آخر ادعا های واهی این افراد میخواد ذهن مارو در گیر چیز هایی کنه که به یه سری اهدافی برسه.