کاپیتان اسبق تیم فوتبال منچستریونایتد «ریو فردیناند» این روزها چه می‌کند؟

کاپیتان اسبق تیم فوتبال منچستریونایتد «ریو فردیناند» این روزها چه می‌کند؟

مدافع و کاپیتان اسبق تیم ملی انگلستان چندی پیش در کشور همسایه دیده‌شده و مصاحبه‌ای نیز با شرکت هوایی بریتیش ایرویز داشته است.

نیم ساعت مانده به پروازی به مقصد خاورمیانه، حوالی ترمینال ۵ فرودگاه هیثرو، مقر اصلی خطوط هوایی بریتیش ایرویز، رهگذران مدافع اسبق و سرشناس فوتبال انگلستان، «ریو فردیناند» را در حال روپایی زدن با «ریک بزنت» کاپیتان شرکت بریتیش ایرویز می‌بینند که با ضربات ماهرانه‌اش رهگذران را مسحور می‌کند.

از این اتفاق هیجان‌انگیز، مصاحبه‌ای هم روی سایت‌های مختلف آمده که حاوی گپ این اعجوبه با مسئولین ایرلاین مذکور است. فردیناند ابتدا از اهمیت تندرستی و ورزش کردن گفته، که درواقع دلیل اصلی سفر طولانی او به خاورمیانه نیز بوده است: «تلاش برای حفظ تناسب‌اندام را می‌توان یک سبک زندگی معرفی کرد، امکان ندارد یک شبه به تناسب‌اندام رسید. من به‌طور مرتب ورزش می‌کنم، چراکه فکر می‌کنم تمرین و ورزش منظم نه فقط برای حفظ تناسب‌اندام بلکه برای ذهن هم بسیار مفید و ضروری است.»

کاپیتان اسبق تیم فوتبال منچستریونایتد «ریو فردیناند»

او در ادامه می‌گوید: «شما به معنای واقعی کلمه می‌توانید هرجایی و فقط برای ۳۰ دقیقه در روز ورزش کنید؛ می‌توانید به استخر بروید، در کنار ساحل قدم بزنید، یا حتی زمانی که پایه‌ای نداشتید، کافی است یک توپ کوچک داشته باشید تا با دیوار تمرین کنید. مهم‌ترین نکته اینجا است که باید ورزش، جزو روتین زندگی شما قرار گیرد. اگر این‌طور شود، شک نکنید که دیگر به این سادگی‌ها قادر به ترک آن نخواهید بود.»

کاپیتان اسبق تیم فوتبال منچستریونایتد «ریو فردیناند» در ترمینال ۵ فرودگاه هیثرو، مقر اصلی خطوط هوایی بریتیش ایرویز

اما در آستانه یک سفر طولانی، مگر می‌شود یک شرکت هواپیمایی از خیر سبک سفر کردن چنین سوژه‌ای بگذرد. ریو در جواب از جزئیات سبک جالب سفر کردنش پرده برداشته است: «من بدون هدفون، عینک آفتابی و هودیم سفر نمی‌کنم. ضمناً گرم‌کن، کلاه لبه‌دار و کیف تمرین عضو جدانشدنی از زندگی من هستند و عادت دارم زمان پرواز فیلم‌های مهیج یا اکشن تماشا کنم. فکر نکنم هرگز حین پروازی نخوابیده باشم، همیشه موقع پرواز چرتی می‌زنم، کلاه لبه‌دارم را روی صورتم می‌گذارم و می‌خوابم. از همه هیجان‌انگیزتر اینکه مدتی است به فیلم‌های مستند علاقه‌مند شده‌ام و اعتراف می‌کنم که از تماشای مستند «من بولت هستم!» بسیار لذت می‌برم. او یکی از پروباقرص‌ترین طرفداران تیم منچستریونایتد است.»

فردیناند

جالب است بدانید فردیناند مدتی است سرسختانه در حال تمرین ورزش بوکس بوده و در حال ورود به دنیای حرفه‌ای این ورزش طاقت‌فرسا است. پس اگر روزی در حال تماشای مسابقات حرفه‌ای بوکس بودیم و اسم ریو فردیناند را شنیدیم، نباید تعجب کنیم.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود