تست شخصیت شناسی: با انتخاب یک درخت شخصیت خود را بشناسید

تست شخصیت شناسی: با انتخاب یک درخت شخصیت خود را بشناسید

بسیاری از افراد عاشق تست های روانشناسی هستند، برخی این کار را برای اثبات چیزی، برخی دیگر برای درک موضوعی خاص در مورد شخصیت شان و برخی دیگر تنها برای سرگرمی و الهام گیری در مورد کاری که باید بکنند انجام می دهند. در واقع روانشناسی نشان داده که از طرق مختلف می توان جنبه هایی از شخصیت یک فرد را مشخص کرد که یکی از آن ها به روانشناسی رنگ ها مربوط می شود. به عبارت ساده تر،رنگی که انتخاب می کنید می تواند اطلاعاتی را در مورد شخصیت شما ارائه دهد. علاوه بر این رنگ مورد نظر یا انتخابی شما می تواند نکاتی را در مورد آرزوهایتان در سال جدید بگوید. تستی که در ادامه آمده است را انجام داده و معنای هر انتخابی که کرده اید را متعاقب آن بخوانید.

به این تصویر نگاه کنید و یکی از درخت ها را برای باغ خود انتخاب نمایید. با دقت انتخاب کنید و به صدای درونتان گوش دهید. سپس نتیجه انتخاب خود را در ادامه مطلب بخوانید.

.

.

.

.

.

 

ا-بلوط

به احتمال فراوان شما یکی از آن دسته افرادی هستید که که همیشه نیمه پر لیوان را می بینید. برای شما، زندگی یک ماجراجویی بزرگ با اتفاقات و غافلگیری های جالب است. در سال جدید با اتفاقات خوشایند و مهمی روبرو خواهید شد زیرا شما اتفاقات جدید را با روی باز پذیرفته و آماده هر گونه تغییری هستید. عواقب این تغییرات از نظر شما محدود کننده و دست و پا گیر نخواهد بود. شما برای دستاوردهای جدید بسیار مشتاق هستید و هر یک از آن ها برای شما به نحو جالبی غافلگیر کننده خواهد بود.

۲- صنوبر

شاید مستقل بودن ویژگی عمده شخصیتی شما باشد. هیچ چیز نمی تواند مانع انتخاب مسیر دلخواهتان شود. توانایی های خلاقانه و هنرمندانه شما به احتمال فراوان به افزایش درآمد شما در سال جدید منجر خواهد شد. شما برای موفق شدن به کار بیش از اندازه نیاز ندارید. تنها کاری که باید بکنید این است که به اصول و عقاید کاری تان پایبند بمانید و به آن چه که مدت ها منتظر آن بوده اید دست خواهید یافت.

۳- افرا

شاید شما انسان حساسی باشید. شما بسیار بیشتر از افراد دیگر به فکر کردن در مورد خود و دنیای اطرافتان می پردازید. در سال جدید شخصی وارد زندگیتان خواهد شد که یک رابطه ی متوازن عاشقانه را با او برقرار خواهید کرد. اگر چه شما انسانی هستید که به خودتان اتکا دارید و به ندرت احساس خستگی و کسالت می کنید، اما زندگی شما در سال جدید شادتر و پرماجراتر خواهد شد.

۴- توسکا

احتمالاً شما شخصیت عملگرا و متعادلی دارید. کار کردن با شما بسیار راحت است زیرا شخصیت قابل اعتمادی دارید. اگر چه شما ذاتاً انسان قدرتمندی هستید اما برخی اوقات از این که دیگران فکر کنند انسان حساسی هستید خوشتان نمی آید. بنابراین در ارتباط برقرار کردن با جنس مخالف مشکل دارید. اما در سال جدید اتفاقات خوشایندی برای شما خواهد افتاد. سال آینده با شخصی آشنا می شوید که قدر مهربانی شما را دانسته و از آن سوء استفاده نخواهد کرد.

۵- مورد

به احتمال زیاد شما شخصیتی با اعتماد به نفس بالا دارید. همه چیز در زندگی شما تحت کنترل است،به شانس اعتقادی نداشته و منتظر آن نیستید و به طور کامل بر روی مهارت های خود تکیه می کنید. شما هیچ چیز را به تعویق نمی اندازید و تنها وقتی که کار و وظیفه تان را به طور کامل انجام می دهید احساس رضایت خواهید کرد. اطرافیان شما احساس می کنند که انسان قوی هستید و به شم علاقه زیادی دارند. به لطف استقامت،ثبات کاری و مسئولیت پذیری که دارید، در سال جدید ترفیع خواهید گرفت که نتیجه ی منطقی تلاش های بی پایان خودتان خواهد بود.

۶- آلو

به احتمال فراوان شما انسان آرام، صلح طلب و منطقی هستید. شما از همراه بودن با دوستانتان لذت می برید اما از تنها بودن نیز بدتان نمی آید. گاهی اوقات به یک تنهایی کوتاه مدت برای فکر کردن در مورد معنای زندگی،دور بودن از هیاهوی دنیا و استراحت نیاز دارید. اگر چه به یک فضا و محیط خصوصی اهمیت زیادی می دهید اما بزودی با شخصی آشنا خواهید شد که همه چیزتان را با او در میان خواهید گذاشت و این کار نیز اشتباه نخواهد بود.

۷- زیرفون

به احتمال فراوان شما انسان دارای اعتماد به نفس و محاسبه گری هستید که همه می توانند به شما متکی باشند. حساس بودن به شما کمک می کند که چیزهایی که واقعاً مهم هستند را درک نمایید. افرادی که به اندازه شما حساس، باهوش و مراقب نیستند،فردی را به سمت شما خواهند فرستاد که بدون شک از داشتن او خوشحال و خرسند خواهید شد. این شخص کسی است که سبک و سلیقه ی او به بی نقصی مال خودتان خواهد بود. برای این شخص فرهنگ از اهمیت بالایی برخوردار است.

۸- شاه بلوط

به احتمال زیاد دیگران فکر می کنند که شما انسان رمانتیک و رویا پردازی هستید. شما همیشه منطق را در اولویت قرار نمی دهید. چیزهایی که حواستان به شما می گوید از همه چیز برایتان مهم تر است. وقتی که تعامل با کسانی که به این احساسات اهمیت نمی دهند و بیشتر بر منطق و مغزشان تکیه می کنند را به پایان می رسانید با شخصی بسیار خاص آشنا خواهید شد. این شخص نیز خود رویاهایی دارد و هر کسی که باشد راه شما برای ابراز احساسات و عواطفتان را محدود نخواهد کرد.

۹- بید

به احتمال فراوان شما انسان برونگرایی هستید. از خطر کردن ابایی نداشته و عاشق این کار هستید. در کارهایی که به نظرتان جالب باشند مسئولیت همه چیز را بر عهده می گیرید. شما از تکرار و کلیشه خسته شده اید و منتظرید که زمان مناسب فرا برسد تا نقش بزرگی را در اتفاقات آینده ایفا کنید. به لطف فعال بودنتان، تغییراتی که باعث خواهند شد نفش بزرگ تری داشته باشید در راهند. به زودی به شهرتی که این همه برای آن صبر کرده اید خواهید رسید.

انتخاب هایی که کرده اید به چه معنایی هستند؟

درختی که شما انتخاب کرده اید نحوه برخوردتان با خود را نشان می دهد و مشخص می کند که چه تغییراتی را در زندگیتان واجب می دانید. انتخاب شما،همچنین، بخش پنهان شخصیت شما را توصیف خواهد کرد، شخصیتی که خودتان چیز زیادی در مورد آن نمی دانید اما اطرافیانتان به خوبی از آن آگاهند.

منبع: brightside
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود

  • Damon فروردین ۲۳, ۱۳۹۷

    خیلی جالب بود ! نویسنده فرق علم روانشناسی شخصیت و تیپ های شخصیتی رو با فالگیری نمیدونه ، یهو وسط شخصیت شناسی میره تو پیش بینی اتفاقای سال بعدت،،، ،،،مجبوری مگه تخیلاتتو پخش کنی تو اینترنت ؟! الان اگه یونگ زنده بود خودشو پیچ میکرد به زمین ?? به خودتون بیاین

  • Damon فروردین ۲۳, ۱۳۹۷

    در ضمن من این سایتو زیاد مطالعه میکردم ، امیدوارم بقیه مطالبتون رو اینجوری خلق اثر نکرده بوده باشین و مبنایه علمی میداشته باشه،

  • ataw بهمن ۲۸, ۱۳۹۷

    هیچ شباهتی به من نداش