هتلی لوکس و مدرن که فقط پذیرای یک مهمان در هر بار است

هتلی لوکس و مدرن که فقط پذیرای یک مهمان در هر بار است

برند اسکاندیناویایی Vipp که بیشتر برای تولید سطل های زباله MoMA و خانه های بسیار کوچک نیم میلیون دلاری خود شهرت دارد، برای افرادی که دوست ندارند به هتل های شلوغ بروند و ترجیح می دهند در گوشه ای دنج اما شیک و با امکانات زیاد اقامت داشته باشند، سوئیت های مدرنی طراحی کرده است.

مینی‌هتل های بسیار لوکس این برند در دو مدل متفاوت به نام های «ویپ شِلتِر» و «ویپ لافت» طراحی و عرضه می شوند. یعنی مسافران می توانند بدون حضور مهمان دیگری در اتاق های مدرن خود به معنای واقعیِ کلمه استراحت کند.

«ویپ شِلتِر» در حال حاضر در «ایملن» واقع در کشور سوئد قرار دارد و برای اقامت دو مسافر طراحی شده است. «ویپ لافت» نیز در کپنهاگن در کشور دانمارک قرار دارد و نهایتا پذیرای چهار نفر در یک بار است.

این سوئیت ها خیلی با هم فرق دارند اما به لحاظ امکانات و تجهیزات بسیار شبیه هم هستند. تمامی تزئینات داخلی این خانه ها توسط خود کمپانی Vipp صورت گرفته اند. هر دو سوئیت مذکور دارای رستوران و سرویس اتاق (همانند هتل ها) هم هستند اما در عین حال، آشپزخانه های بسیار شیک و مجهزی نیز دارند تا مسافران در صورت تمایل به آشپزی بپردازند.

اگر کنجکاو هسیتد تا بیشتر با این هتل های تک نفره ی مدرن و لوکس آشنا شوید از شما دعوت می کنیم تا در ادامه بخشی از تصاویرشان را مشاهده کنید. همراهمان باشید.

Vipp loft

Vipp shelter

منبع: elledecor
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود