مکانهای مشهوری که به شدت موردتوجه اینستاگرامرها قرار دارند

مکانهای مشهوری که به شدت موردتوجه اینستاگرامرها قرار دارند

در سراسر دنیا مکان های زیادی برای بازدید وجود دارد که علاوه بر مردم محلی، گردشگران خارجی را نیز به سمت خود جذب می کنند. مثلا اگر همین ایران خودمان را در ذهن مجسم کنیم، مملو از جاذبه های گردشگری متنوعی است و مردم از شهری به شهر دیگری می روند تا از نزدیک شاهد زیبایی های شهر مقصد خود باشند.

این روند در سراسر دنیا مرسوم است. از این رو، بخشی از ظرفیت های گردشگری جهان با استقبال بسیار زیاد گردشگران، مواجه هستند. برخی از این مکان ها هم بیشتر مورد توجه کاربران اینستاگرام قرار دارند و عکس هایشان به طور مرتب در این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود.

از جمله شهرهایی که محبوب اینستاگرامرهاست می توان به ترتیب به نیویورک، مسکو، لندن، سائو پائولو، استانبول و بارسلونا اشاره کرد. اگر کنجکاو هستید تا با مکانهایی که بیشتر از همه عکسشان در شبکه اجتماعی موردبحث منتشر شده آشنا شوید، توصیه می کنیم ادامه مطلب را از نظر بگذرانید.

دیزنی‌لند، آناهیم، آمریکا

دیزنی‌لند در همه جا زیباست اما در بخش جنوبی کالیفرنیا که درختان نخل و آفتاب درخشان دارد، از بقیه شعبه هایش زیباتر دیده می شود.

میدان تایم، شهر نیویورک، آمریکا

میدان تایم که با لقب «مرکز جهان» هم شناخته می شود، به دلیل شلوغی، ازدحام گردشگران، مانیتورهای رنگی و صداهای جالب و گوناگون یکی از زنده ترین و پرهیجان ترین میدان های دنیا بشمار می رود.

پارک مرکزی، شهر نیویورک، آمریکا

سنترال پارک شهر نیویورک یکی از محبوب ترین لوکیشن ها در اینستاگرام بشمار می رود که کاربران بسیاری، عکس های متنوعی از آن را در این شبکه اجتماعی همرسانی کرده اند. خوب است بدانید مساحت این فضای سبز طبیعی از کشور موناکو بزرگ تر است.

برج ایفل، پاریس، فرانسه

تماشای برج ایفل از نزدیک و وقت‌گذرانی در کافه‌های واقع در خیابان های اطراف آن یکی از کارهایی است که هر دوستدار سفری می خواهد دست‌کم یک بار در عمرش آن را انجام دهد. از این رو، هر مسافری که گذرش به پاریس می افتد، بدون شک به تماشای برج ایفل نیز خواهد رفت. همین باعث شده تا یکی از پرعکس ترین مکان ها در اینستاگرام باشد.

دیزنی‌لند، توکیو، ژاپن

بسیاری از کاربران اینستاگرام، از دیزنی‌لند توکیو نیز تصاویر بسیار زیادی به اشتراک گذاشته اند که از محبوبیت زیاد این مکان دیدنی و تفریحی خبر می دهد. توسعه این سرزمین زیبا ۲.۷ میلیارد دلار آمریکا هزینه داشته است.

دیزنی کینگدم، اورلاندو، آمریکا

این سرزمین برای داشتن قلعه درخشان بسیار جذاب سیندرلا شهرت جهانی دارد. کسانی که از نزدیک آن را بازدید می کنند، دوست دارند برای نمایش هیجان و علاقه‌مندی خود به دوستانشان، آن را در اینستاگرام با بقیه به اشتراک بگذارند.

موزه لور، پاریس، فرانسه

شاید شما هم در صفحه دوستان خود دیده باشید که آنها هیجان دیدن تابلوی مرموز و مشهور مونالیزا در موزه لوور پاریس را به اشتراک گذاشته اند. این موزه به سبب شهرت جهانی و ارزش بسیار زیادی که دارد، بسیار مورد توجه مردم به ویژه کاربران اینستاگرام قرار دارد و عکس های زیادی از آن در این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود.

پل بروکلین، بروکلین، آمریکا

پل بروکلین یکی از قدیمی ترین راه های ارتباطی در ایالت متحده آمریکا بشمار می رود. بسیاری از توریست ها برای تماشای این سازه دیدنی که نخستین بار در سال ۱۸۸۳ ساخته شده با بروکلین سفر می کنند.

پارک ماجراجویی دیزنی‌لند کالیفرنیا، آمریکا

این پارک از سال ۲۰۰۱ میلادی گشایش یافته و مورد توجه بسیاری از کاربران اینستاگرام قرار دارد.

کرانه لاس وگاس، لاس وگاس، آمریکا

آخرین مکانی که در اینستاگرام با اشتراک زیادی مواجه بوده، لاس وگاس است.

نیویورک سیتی

مسکو

لندن

استانبول

سائوپائولو

بارسلونا

اگر منطقه ای در ایران را می شناسید که عکس های آن به وفور در اینستاگرام و توسط کاربران گوناگون منتشر می شود، از شما درخواست می کنیم تا در بخش دیدگاه ها به معرفی آن بپردازید تا ما و کاربران سایت با این مکان ها بیشتر آشنا شویم.

منبع: elledecor
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود