داستان باورنکردنی و تاسف برانگیز دختر ۵ ساله پرویی که مادر شد

داستان باورنکردنی و تاسف برانگیز دختر ۵ ساله پرویی که مادر شد

در سال ۱۹۳۹، جوان ترین مادر در تاریخ پزشکی یک پسربچه بدنیا آورد که نامش را جراردو گذاشتند. مادر او لینا مدینا نام داشت که خود هنگام زایمان تنها ۵ ساله بود. شاید فکر کنید چنین چیزی امکان ندارد اما در کمال ناباوری این موضوع حقیقت دارد. والدین لینا او را به یک بیمارستان محلی در پرو آورده و اعلام کردند که دختر کوچکشان در ناحیه شکم یک تومور بسیار بزرگ دارد. اما پزشکان در کمال ناباوری به آن ها گفتند که دخترشان هفت ماهه باردار است.

او در ۱۴ می ۱۹۳۹ طی یک عمل جراحی سزارین پسرش را به دنیا آورد. وی در زمان زایمان دقیقاً پنج سال و هفت ماه و ۱۲ روز سن داشت. پزشکان امکان حامله شدن لینا را تایید کردند زیرا او با یک اختلال بسیار نادر به نام «بلوغ زودرس» به دنیا آمده بود. وی اولین سیکل قاعدگی خود را در دو سالگی تجربه کرده و وقتی که به سن ۵ سالگی رسید بدن او کاملا شکل زنانه ای به خود گرفته بود و استخوان های لگنش کاملاً تکامل یافته بودند. از آن جایی که وی بسیار کودک بود اولین چیزی که به ذهن پزشکان و مامورین پلیس رسید سوء استفاده جنسی بود. بلافاصله پدر او دستگیر شد اما در نهایت به دلیل نبود شواهد کافی آزاد گردید.

برخی بر این باورند که وی در یکی از فستیوال هایی که در میان بومیان کوهستان های آند در پرو رونق دارد شرکت کرده است زیرا در این مراسم رابطه جنسی بدون هیچ گونه محدودیتی برقرار می شود. تا به امروز که لینا ۸۳ سال دارد وی هنوز در مورد پدر فرزند خود یا شرایط حامله شدنش صحبتی نکرده است و حتی از مصاحبه کردن در این مورد نیز امتناع می ورزد. لازم به ذکر است که فرزند اول او در سن ۴۰ سالگی درگذشت.

منبع: shared
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود