آیا بانوی اول کاخ سفید از ترامپ طلاق می گیرد؟

آیا بانوی اول کاخ سفید از ترامپ طلاق می گیرد؟

شب گذشته، ملانیا ترامپ به تنهایی در مراسم سخنرانی سالانه کاخ سفید حاضر شد. این اتفاق خلاف عرف است و به‌همین خاطر، گمانه زنی ها درباره احتمال جدایی بانوی اول آمریکا از دونالد ترامپ را تقویت کرده است.

در هفته های گذشته، ادعایی درباره پرداخت حق السکوت از طرف وکیل ترامپ به استورمی دنیلز – بازیگر فیلم های مستهجن – برای فاش نکردن رابطه اش با ترامپ در سال ۲۰۰۶، (یعنی تنها یک سال و نیم پس از ازدواج رئیس جمهور آمریکا با ملانیا ترامپ) در رسانه ها مطرح و منجر به اختلافاتی میان زوج کاخ سفید شد تا جایی که رسانه ها احتمال جدایی ترامپ و همسرش را مطرح کردند.

پیش از آن نیز ملانیا، در سفر ترامپ به مجمع جهانی اقتصادی داووس که هفته گذشته انجام شد، وی را همراهی نکرد. روزنامه های آمریکایی نیز در این رابطه گفته اند که همسر دونالد ترامپ از ماه ژانویه تا زمان حضورش در کنگره امریکا (سه شنبه) برای شنیدن سخنرانی رئیس جمهوری این کشور همراه با ترامپ در انظار عمومی ظاهر نشده بود. این اتفاق  شک و تردید در مورد روابط این دو را تقویت کرده است.

روزنامه «واشنگتن پست» همچنین این سوال را مطرح کرده که چرا برای سالگرد ازدواج ملانیا با ترامپ مراسمی که توجه عموم را جلب کند، برگزار نشد؟ آیا ملانیا از زندگی خود راضی است؟

تمامی این شایعات تکذیب شده اند اما ورود ملانیا ترامپ با کاروان جداگانه به ساختمان کنگره شایعات اخیر را دوباره تقویت کرده است.

وال استریت ژورنال در ۱۲ ژانویه ادعای پرداخت مبلغ ۱۳۰ هزار دلاری به «استورمی دنیلز» با نام واقعی «استفانی کلیفورد”»را پیش از انتخابات سال ۲۰۱۶ برای ساکت نگه داشتن او درباره رابطه جنسی اش با دونالد ترامپ در سال ۲۰۰۶، منتشر کرد. این اتفاق احتمالا تنها چند ماه پس از تولد بارون ترامپ، نخستین و تنها فرزند این زوج رخ داده است.

چند روز پس از انتشار این گزارش از جانب وال استریت ژورنال، مجله “این تاچ” نیز مصاحبه ای را از کالیفورد که در سال ۲۰۱۱ انجام شده بود، منتشر کرد؛ مصاحبه ای که وی در آن در خصوص رابطه اش با دونالد ترامپ صحبت کرده بود.

اما، کلیفورد و مایکل کوهن، وکیل شخصی ترامپ گزارش های منتشر شده مبنی بر پرداخت حق السکوت را تکذیب کرده اند.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود