۱۱ نمونه از عجیب ترین کاربردهای ریش و سبیل در میان مردان

۱۱ نمونه از عجیب ترین کاربردهای ریش و سبیل در میان مردان

ریش و سبیل برای آقایان یکی از گزینه های آرایشی محسوب می شود که با تغییر فرم یا اندازه آن ها می توانند در چهره خود تغییر ایجاد کنند. برخی سعی می کنند ریش هایشان را بلند کرده و با رسیدگی های هر روز، چهره جذاب تری برای خود بسازند.

اما در این میان، هستند افرادی که ریش و سبیل خود را برای اهداف دیگری غیر از زیبایی بلند می کنند. از جمله می توان به مردانی اشاره کرد که با استفاده از موی صورت، سعی در جلب توجه زیاد اطرافیان داشته و در این راه از هیچ اقدامی هم فروگذار نمی کنند.

به طور مثال، می توان به ۱۱ نمونه زیر اشاره کرد که از سینی مخصوص غذا با یک جا لیوانی اختصاصی گرفته تا آشیانه پرنده ها را شامل می شوند.

اگر مشتاق دیدن این مدل های عجیب و البته بامزه هستید، پیشنهاد می کنیم عکس های زیر را مشاهده کنید.

سینی خوراکی ها با جا لیوانی اختصاصی

1

«ایسایا وب»

کاسه نودل خوری

2

آقای «وب» که در بالا دیدید و به «آقای ریش عجیب» نیز شهرت دارد، می تواند فرم ریش ها خود را به کاسه هم تغییر داده و در آن سوپ و نودل هم میل کند.

آشیانه پرندگان

3

محل تبلیغات سیار

4

این ایده که تا حدی خلاقانه و تا اندازه ای نیز احمقانه به نظر می رسد، توسط آژانس تبلیغاتی Cornett-IMS پدیدار گشته و به موجب آن، یک مرد ریش دار در شهر کنتاکی، کارت تبلیغاتی را روی ریش های خود گذاشتته و در خیابان قدم می زند. وی برای این کار روزانه ۵ دلار دریافت می کند.

نگهدارنده لیوان

5

۶ تکه (Six Pack)

6

ساعت

7

در سال ۲۰۱۳ میلادی، در جشنواره ریش و سبیل مردان، «کیث هابریش» از نیواورلئان در اقدامی جالب و خلاقانه صورت خود را با صورت ساعت نقاشی کرده و از سبیل هایش به عنوان عقربه های ساعت استفاده کرد. به دلیل شباهت سبیل های این مرد به سالوادور دالی، لقب دالی روی وی نهانده شد.

نگهدارنده وسایل تزئینی کریسمس

8

«چاد روبرتز» خودش را در به شکل درخت کریسمس در آورده و در جشنواره ریش و سبیل نیویورک شرکت کرده و مقام سوم را دریافت نمود.

مُد مرد عنکبوتی

9

«چاد روبرتز»

ظرف نگهدارنده تخم مرغ های عید

10

پلکان

11

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 2.3 / 5. تعداد رای: 3

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود