دستگاه مایکروویو چه بلایی بر سر سی دی ها و دی وی دی ها می آورد؟ [تماشا کنید]

دستگاه مایکروویو چه بلایی بر سر سی دی ها و دی وی دی ها می آورد؟ [تماشا کنید]

در دنیای امروزی هر کسی سعی دارد به هر شیوه ای که شده، خودش را در فضای مجازی مطرح نماید و به شهرت برسد. یکی از بهترین راه ها برای رسیدن به هدف یاد شده، انجام آزمایش های عجیب و غریب و غیر معمول است. ما قبلا در مقاله های مختلف برخی از این آزمایش ها را به شما نشان داده ایم و امروز نیز قصد داریم نمونه ای دیگر از آن ها را پیش روی چشمان شما قرار دهیم.

تا به حال با خود فکر کرده اید که سی دی ها و دی وی دی ها در صورت قرار گرفتن در مایکروویو، چه واکنشی از خود نشان خواهند داد؟ فردی به نام «استیو مولد» که در یوتوب فعالیت دارد، این کار را انجام داده و واکنش به وجود آمده را به صورت صحنه آهسته فیلم برداری کرده است. در این آزمایش، انواع مختلف لوح های فشرده از جمله خام، داده، دی وی دی و لوح نصب ویندوز ۷ در مایکروویو قرار داده می شوند و همه چیز از درون دستگاه به نمایش در می آید.

بد نیست بدانید که سی دی یک لایه نازک فلزی است که میان دو لایه پلاستیکی قرار گرفته. رسانا بودن فلز باعث می شود که این شی بیشتر تحت تاثیر امواج و گرما قرار بگیرد. تماشای ویدیوی این آزمایش برای هر کسی جذاب خواهد بود، از شما دعوت می کنیم آن را ببینید.

منبع: vice
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود