زنی که با ۶۰ هزار دلار هزینه، تلاش کرده تا شبیه ایوانکا ترامپ شود

زنی که با ۶۰ هزار دلار هزینه، تلاش کرده تا شبیه ایوانکا ترامپ شود

«ایوانکا ترامپ»، یکی از دختران دانلد ترامپ، نامی شناخته شده برای مردم سراسر دنیا محسوب می شود. البته تا پیش از رسیدن پدرش به مقام ریاست جمهوری آمریکا نیز در میان مردم این کشور پهناور شهرت داشت اما این روزها به واسطه اخبار متنوعی که در رابطه با وی منتشر می شود، بیش از پیش نامش شنیده شده و شهرتش افزوده می گردد.

1-w900-3

به جرات می توان ادعا کرد که ایوانکا یکی از مشهورترین ترامپ هاست. یکی از دلایل اصلی این امر، زیبایی ظاهری اوست. برای اثبات این ادعا همین کافی است که بدانید به تازگی در آمریکا موجی برای جراحی پلاستیک به راه افتاده که زنان زیادی تمایل دارند خود را شبیه ایوانکا کنند و برای این هدف، پول های زیادی هم هزینه می کنند.

به گزارش رسانه های ایالت متحده، بر اساس ادعای جراحان زیبایی این کشور، زنان زیادی به آن ها مراجعه کرده و می خواهند تا بینی یا تمامی صورت خود را به مدل ایوانکا ترامپ جراحی کنند. در میان مراجعان متعدد، دو زن در این میان توجه بیشتری را به خود جلب کردند.

ماجرا این است که زنان یاد شده به برنامه تلویزیونی «نایت لاین» شبکه ای بی سی اجازه دادند تا از تمامی روند جراحی پلاستیک آن ها فیلم برداری کرده و آن را پخش کنند.

بد نیست یادآوری کنیم که ایوانکا ترامپ از دوران نوجوانی که در صنعت مدلینگ مشغول به فعالیت بود، چهره ای شناخته شده در آمریکا محسوب می شد. پس از آن نیز با راه اندازی کسب و کار شخصی خود و موفقیت در آن زمینه، بیشتر نامش بر سر زبان ها افتاد.

8eef1d99-70d2-4667-babc-1cffaba27eca

یکی از زنانی که به شدت تمایل داشته تا شبیه ایوانکا ترامپ بشود، خانمی ۳۳ ساله به نام تیفانی تیلور است که در طول ماه های گذشته، چندین بار زیر تیغ جراحی رفته تا به هدفش نائل شود.

منبع: diply
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود