یک نظر

جشن دهمین قهرمانی سرخ پوشان پایتخت با حضور هشتاد هزار تن از هوادارن باشگاه که از سراسر ایران به ورزشگاه آزادی آمده بودند، در آخرین چهارشنبه فروردین ۹۶، با حضور وزیر ورزش و رییس فدراسیون فوتبال برگزار شد و بر خلاف انتظارها، هانی نوروزی، جام قهرمانی را بالای سر نبرد تا رسانه ها از پرسپولیسی ترین چهارشنبه سال ۹۶ به عنوان جام جلال نما! یاد کنند.

pe000

قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر که پر هوادارترین باشگاه ورزشی و حتی فوتبالی در ایران است، بازتاب گسترده ای در اینستاگرام ایرانیان داشت که آخرین روزهای فروردین امسال را قرمز کرد. گزارش اینستاگردی هفتگی روزیاتو، نگاهی دارد به اینستانوشته های بازیکنان و بزرگان پرسپولیس در شب جشن قهرمانی دهم.

عدم دعوت هانی نوروزی، پسر مرحوم هادی نوروزی در جشن قهرمانی قرمزها، یکی از حواشی چهارشنبه قرمز رنگ سال ۹۶ بود که البته در صفحه نیم میلیون فالوئری هانی نوروزی هم بازتابی پیدا نکرد.

pe13

صفحه اینستاگرامی هانی نوروزی که ۴۸۶ هزار فالوور دارد و در اقدامی اعتراضی، کلیه پست های منتشر شده خود را حذف و صفحه را نیمه فعال کرد

علی کریمی، تنها پرسپولیسی معروف بود که هیچ واکنشی به قهرمانی هم تیمی های سابقش نشان نداد و در اقدامی عجیب، همه پست های اینستاگرامی خود را حذف و تنها ۳ پست را در صفحه اش رونمایی کرد که در تصویر زیر مشاهده می کنید.

pe18

تصویر اینستاگرام علی کریمی که تنها ۳ پست مربوط به درگذشت عارف لرستانی، سیل در آذربایجان و یک پست مفهومی عمر و عاصی! را در صفحه اش رونمایی کرد

روایت ما از سلطان تا جادوگر را همراه باشید.

برانکو ایوانکوویچ: Congratulation

pe20

پست تبریک سرمربی قرمزها در لیگ برتر: به سید جلال حسینی برای پنجمین عنوان قهرمانی تبریک می گویم

سرمربی پرسپولیسی ها نیز که این روزها شمار فالوورهای اینستاگرامش از مرز نیم میلیون نفر فراتر رفته است، در پستی، قهرمانی شاگردانش را به بازیکنان و هواداران تبریک گفت. استفاده از هشتگ تبریز نشان می دهد که برانکو، در جریان روندهای اینستاگرامی اجتماعی ایرانیان در این شبکه نیز هست.

pe21

سلفی، چند روز قبل از چهارشنبه تاریخی قرمزها

برانکو را در این نشانی دنبال کنید.

آقای گل و اینستانوشته هایش

pe24

مهدی طارمی، مهاجم موثر پرسپولیسی ها در چند سال اخیر نیز در اینستاگرام پر مخاطبش، قهرمانی این تیم را تبریک گفت.

وی، یک هفته پیش چنین نوشته بود:

سلام

كيست كه دلش نخواهد شادي شما هواداران را رقم بزند؟ بيست و چهار ساعت تلخ را پشت سر گذاشتم و گذاشتيد. يك هفته تمرين پنالتی كرده و انواع پنالتی ها را زده بودم. نشد. نشد و بابت همه چيز از شمايی كه صاحب اصلی پرسپوليس هستيد از همبازيانم و كادر فنی و همه عوامل باشگاه معذرت مي خواهم.

حمايت هايتان را فراموش نكرده ام و اگر سهم من فقط انتقاد باشد و شادی ها براي شما از جان و دل پذيرا هستم. ممنون بابت حمايت بزرگان پرسپوليس كه بزرگی شان را با حمايت از من به عنوان كوچكترين عضو خانواده سرخ نشان دادند.

pe25

بودن تان هميشه باعث دلگرمی است. لحظه ای دست از مبارزه برای شاد كردن شما بر نمي دارم .دست تك تك تان را ميبوسم و اميدوارم همواره شاهد موفقيت های ارتش سرخ باشيم. شادی های پرسپوليس براي شما غمهاتون برای من.

آقای گل پرسپولیسی ها را با ۱.۶ میلیون فالوور در این نشانی دنبال کنید.

علی پروین: قهرمانی مبارک

pe1

اینستانوشته علی پروین به مناسبت قهرمانی قرمزها در لیگ برتر فوتبال ایران

بازیکن و سرمربی اسبق پرسپولیسی ها، چند سالی است که وارد اینستاگرام شده و بخشی از سبک زندگی خاص خود را در این شبکه محبوب، در اختیار هواداران این تیم قرار می دهد. سلطان پرسپولیسی ها در جدید ترین اینستانوشته خود، قهرمانی این تیم را به بازیکنان و هواداران تبریک گفت.

علی پروین از آرم این باشگاه که ستاره ای طلایی رنگ بر بالای آن قرار گرفته، به عنوان تصویر تبریک قهرمانی پرسپولیس در لیگ ۹۵-۹۶ استفاده کرد که با بیش از ۹۱ هزار لایک و صدها کامنت همراه شد. علی پروین را در این نشانی دنبال کنید که ۶۶۰ هزار فالوور دارد.

اینستاگردی با سید جلال حسینی

pe26

کاپیتان پرسپولیس نیز که کلا ۴ پست در اینستاگرام منتشر کرده است، به این قهرمانی واکنش نشان داد.

سید جلال ۱۴۵ هزار مخاطبی را در این نشانی دنبال کنید.

وحید امیری: از خانواده نوروزی، عذرخواهی می کنم

pe7

عدم دعوت هانی نوروزی در مراسم قهرمانی قرمز پوش های پایتخت، در اینستاگرام بازیکنان پرسپولیس نیز بازتاب پیدا کرد. وحید امیری، از بازیکنان پرسپولیس در اینستانوشته ای، از خانواده نوروزی عذرخواهی کرد.

pe8

خدایا شکرت،این قهرمانی تقدیم به روح هادی نوروزی عزیز و همه‌ هواداران تیم بزرگ پرسپولیس و عرض تسلیت به مردم آذربایجان و کردستان بابت حادثه سیل🙏

وحید، ۳۰۵ هزار فالوور دارد که در این لینک مشاهده می کنید.

مهدی مهدوی کیا: این ستاره، خیلی درخشانه

pe19

مهدی مهدوی کیا، بازیکن سابق پرسپولیسی ها نیز در پستی، قهرمانی هم تیمی هایش را تبریک گفت.

او نوشت:

تبریک_ به خانواده بزرگ پرسپوليس، هواداران، پيشكسوتان، كادر فنى، بازيكنان و امور اجرايى و تداركات تيم. اجازه بدهيد كسانى كه در روزهاى سخت با شما نبودند نيز شادى كنند چون ياد مي گيرند كه هوادار باشند نه طرفدار. راستى اين ستاره چقدر درخشانه. يادى كنيم از تمام عزيزانى كه ٩ قهرمانيه قبل را به هواداران هديه کردند.

در ضمن بنده از اين به بعد خبرهاى ناگوار و فوت دوستان و عزيزانمان را با شما به اشتراك نخواهم گذاشت چون احساس مي كنم همانقدر كه من از شنيدن اين اخبار اندوهگينم شما هم همين حس را خواهيد داشت. در اين دنيا كه در كنار هم نيستيم حداقل اجازه بدهيم روحشان در آرامش باشد.

او با ۴۵۶ هزار فالوور در این نشانی در دسترس است.

کریم: شیرین تر از عسل مبارک

pe14

جدید ترین اینستانوشته های کریم باقری

هافبک اسطوره ای قرمزهای پایتخت نیز که با ۸۵ پست، بیش از ۸۶۰ هزار فالوور دارد، قهرمانی هم تیمی هایش را تبریک گفت.

کریم باقری نوشت: شیرین تر از عسل مبارك تك تك هوادارن باشه تشكر ويژه از تمامي كساني ما را در اين راه ياري كردن … هواداران عزيز كه در سرما و گرما ما رو تنها نگذاشتن … فقط با صداي بلند بخوان لذت ببر بگو پرسپوليس هميشه قهرمان.

کریم را در این نشانی دنبال کنید.

کریم باقری، تنها ۴ صفحه را در اینستاگرام فالوو کرده که علی دایی، احمد رضا عابد زاده، علی کریمی و مهدی مهدوی کیا از آن جمله است.

علی دایی: تبریک به هم تیمی ها

pe15

مهاجم سرشناس تاریخ پرسپولیس که این روزها شمار مخاطبان اینستاگرامش از مرز ۲.۳ میلیون فرا تر رفته است و روزهای سختی را تیم صنعت نفت تهران می گذراند، در پستی، قهرمانی تیم سابقش را تبریک گفت.

pe16

پست های بهاری شهریار

او نوشت: تبریک به تمام پرسپوليسى ها ‎پرسپوليسِ امسال همون تيميه كه مورد نظر هواداران بوده و با شايستگى و درايت كادر فنى و تلاش ستودنى بازيكنان قهرمان شد و به حقش رسيد ‎مبارك همه هواداران و همچنين عرض تسليت به مردم عزيز آذربايجان و كردستان و ملت شريف ايران بابت حادثه تلخ اخير

علی دایی را در این نشانی دنبال کنید.

با عقاب آسیا

pe17

سلفی پنجعلی با اسطوره های پرسپولیس: عابد زاده، پروین و کاشانی

احمد رضا عابد زاده (عقاب آسیا) هم که سابقه دروازه بانی پرسپولیس و تیم ملی ایران را در کارنامه دارد، قهرمانی هم تیمی های سابقش را تبریک گفت. عابد زاده با ۴۶۳ پست، بیش از ۸۷۰ هزار فالوور دارد. او را در این نشانی دنبال کنید.

حمید طاهر خانی: جشن قهرمانی، بعد از بازی با الهلال

pe9

حمید طاهر خانی نیز در پستی، جشن قهرمانی قرمزها را به بعد از بازی با الهلال عربستان که در عمان برگزار می شود دانست و محل آن را کپور چال اعلام کرد. حمید را با ۱۶۶ هزار فالوور در این نشانی دنبال کنید.

صادق محرمی: قهرمانی مبارک همه

pe10

صادق محرمی، بازیکن پرسپولیسی ها نیز در اینستانوشته ای، این قهرمانی را به هواداران،‌ بازیکنان و کادر فنی تبریک گفت.

صادق محرمی با ۳۱۲ هزار فالوور را در این نشانی دنبال کنید.

حسین ماهینی و سلفی هایش

pe11

تصویری از دختر حسین ماهینی با لوگو پرسپولیسی ها که ۱۲۳ هزار لایک داشت

جدید ترین پست حسین ماهینی که سلفی با کاپیتان (سید جلال حسینی) در هتل المپیک تهران بود را در زیر مشاهده می کنید.

pe12

سلفی حسین یا کاپیتان: مخلص کاپیتان!

حسین ماهینی که بیش از ۴۰۰ پست در اینستاگرام خود منتشر کرده است، بیش از ۸۷۸ هزار فالوور دارد.

اینستانوشته های باشگاه پرسپولیس

جشن قهرمانی پرسپولیس در صفحه رسمی اینستاگرام باشگاه پرسپولیس نیز بازتاب گسترده ای داشت که در ادامه به شماری از آن اشاره می کنیم.

pe2

تصویر اختصاصی اینستاگرام باشگاه پرسپولیس از جام قهرمانی و مدال برانکو ایوانکوویچ. سرمربی سرخ پوشان پایتخت

pe3

دیدار مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با هانی نوروزی، فرزند کاپیتان فقید سرخ پوشان

pe4

یک شات از پرسپولیسی ترین چهارشنبه سال ۹۶

pe5

ساعاتی قبل از بازی پرسپولیسی با پدیده مشهد

این صفحه با ۸۲۸ هزار فالوور را در این آدرس دنبال کنید.

کیک تولد در شب قهرمانی

pe6

سامان نریمان جهان، بازیکن پرسپولیس نیز در شب قهرمانی، از کیک تولدش رونمایی کرد. او ۲۴۲ هزار فالوور دارد و در این لینک در دسترس است.

pe22

تهمینه میلانی: تبريك به تيم پرسپوليس. هواداران اين تيم و فوتبال دوستان. پرسپولیس با پیروزی مقابل ماشین سازی سه هفته مانده به پایان لیگ برتر

pe23

اینستانوشته امیر حسین فشنگ چی در جشن قهرمانی پرسپولیسی ها

آخرین خبرها از باشگاه پرسپولیس را در این نشانی مشاهده کنید.

pe27

تصویر ایندکس سایت باشگاه پرسپولیس، یک روز بعد از قهرمانی در لیگ برتر

برای آگاهی از اینستانوشته های چهره های محبوب ورزشی، هنری و سیاسی کشور ، هر هفته در گزارش اینستاگردی روزیاتو با ما همراه باشید.

کیش تور
یک نظر

ورود

  • سایه اردیبهشت ۵, ۱۳۹۶

    بسیار مطلب جالبی بود با تشکر ….خیلی عالی بود