اینستاگردی: روایتی اینستاگرامی از قهرمانی پرسپولیس در سال ۹۶

اقدام عجیب علی کریمی و فرزند هادی نوروزی در اینستاگرام

اینستاگردی: روایتی اینستاگرامی از قهرمانی پرسپولیس در سال ۹۶

جشن دهمین قهرمانی سرخ پوشان پایتخت با حضور هشتاد هزار تن از هوادارن باشگاه که از سراسر ایران به ورزشگاه آزادی آمده بودند، در آخرین چهارشنبه فروردین ۹۶، با حضور وزیر ورزش و رییس فدراسیون فوتبال برگزار شد و بر خلاف انتظارها، هانی نوروزی، جام قهرمانی را بالای سر نبرد تا رسانه ها از پرسپولیسی ترین چهارشنبه سال ۹۶ به عنوان جام جلال نما! یاد کنند.

pe000

قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر که پر هوادارترین باشگاه ورزشی و حتی فوتبالی در ایران است، بازتاب گسترده ای در اینستاگرام ایرانیان داشت که آخرین روزهای فروردین امسال را قرمز کرد. گزارش اینستاگردی هفتگی روزیاتو، نگاهی دارد به اینستانوشته های بازیکنان و بزرگان پرسپولیس در شب جشن قهرمانی دهم.

عدم دعوت هانی نوروزی، پسر مرحوم هادی نوروزی در جشن قهرمانی قرمزها، یکی از حواشی چهارشنبه قرمز رنگ سال ۹۶ بود که البته در صفحه نیم میلیون فالوئری هانی نوروزی هم بازتابی پیدا نکرد.

pe13
صفحه اینستاگرامی هانی نوروزی که ۴۸۶ هزار فالوور دارد و در اقدامی اعتراضی، کلیه پست های منتشر شده خود را حذف و صفحه را نیمه فعال کرد

علی کریمی، تنها پرسپولیسی معروف بود که هیچ واکنشی به قهرمانی هم تیمی های سابقش نشان نداد و در اقدامی عجیب، همه پست های اینستاگرامی خود را حذف و تنها ۳ پست را در صفحه اش رونمایی کرد که در تصویر زیر مشاهده می کنید.

pe18
تصویر اینستاگرام علی کریمی که تنها ۳ پست مربوط به درگذشت عارف لرستانی، سیل در آذربایجان و یک پست مفهومی عمر و عاصی! را در صفحه اش رونمایی کرد

روایت ما از سلطان تا جادوگر را همراه باشید.

برانکو ایوانکوویچ: Congratulation

pe20
پست تبریک سرمربی قرمزها در لیگ برتر: به سید جلال حسینی برای پنجمین عنوان قهرمانی تبریک می گویم

سرمربی پرسپولیسی ها نیز که این روزها شمار فالوورهای اینستاگرامش از مرز نیم میلیون نفر فراتر رفته است، در پستی، قهرمانی شاگردانش را به بازیکنان و هواداران تبریک گفت. استفاده از هشتگ تبریز نشان می دهد که برانکو، در جریان روندهای اینستاگرامی اجتماعی ایرانیان در این شبکه نیز هست.

pe21
سلفی، چند روز قبل از چهارشنبه تاریخی قرمزها

برانکو را در این نشانی دنبال کنید.

آقای گل و اینستانوشته هایش

pe24

مهدی طارمی، مهاجم موثر پرسپولیسی ها در چند سال اخیر نیز در اینستاگرام پر مخاطبش، قهرمانی این تیم را تبریک گفت.

وی، یک هفته پیش چنین نوشته بود:

سلام

کیست که دلش نخواهد شادی شما هواداران را رقم بزند؟ بیست و چهار ساعت تلخ را پشت سر گذاشتم و گذاشتید. یک هفته تمرین پنالتی کرده و انواع پنالتی ها را زده بودم. نشد. نشد و بابت همه چیز از شمایی که صاحب اصلی پرسپولیس هستید از همبازیانم و کادر فنی و همه عوامل باشگاه معذرت می خواهم.

حمایت هایتان را فراموش نکرده ام و اگر سهم من فقط انتقاد باشد و شادی ها برای شما از جان و دل پذیرا هستم. ممنون بابت حمایت بزرگان پرسپولیس که بزرگی شان را با حمایت از من به عنوان کوچکترین عضو خانواده سرخ نشان دادند.

pe25

بودن تان همیشه باعث دلگرمی است. لحظه ای دست از مبارزه برای شاد کردن شما بر نمی دارم .دست تک تک تان را میبوسم و امیدوارم همواره شاهد موفقیت های ارتش سرخ باشیم. شادی های پرسپولیس برای شما غمهاتون برای من.

آقای گل پرسپولیسی ها را با ۱.۶ میلیون فالوور در این نشانی دنبال کنید.

علی پروین: قهرمانی مبارک

pe1
اینستانوشته علی پروین به مناسبت قهرمانی قرمزها در لیگ برتر فوتبال ایران

بازیکن و سرمربی اسبق پرسپولیسی ها، چند سالی است که وارد اینستاگرام شده و بخشی از سبک زندگی خاص خود را در این شبکه محبوب، در اختیار هواداران این تیم قرار می دهد. سلطان پرسپولیسی ها در جدید ترین اینستانوشته خود، قهرمانی این تیم را به بازیکنان و هواداران تبریک گفت.

علی پروین از آرم این باشگاه که ستاره ای طلایی رنگ بر بالای آن قرار گرفته، به عنوان تصویر تبریک قهرمانی پرسپولیس در لیگ ۹۵-۹۶ استفاده کرد که با بیش از ۹۱ هزار لایک و صدها کامنت همراه شد. علی پروین را در این نشانی دنبال کنید که ۶۶۰ هزار فالوور دارد.

اینستاگردی با سید جلال حسینی

pe26

کاپیتان پرسپولیس نیز که کلا ۴ پست در اینستاگرام منتشر کرده است، به این قهرمانی واکنش نشان داد.

سید جلال ۱۴۵ هزار مخاطبی را در این نشانی دنبال کنید.

وحید امیری: از خانواده نوروزی، عذرخواهی می کنم

pe7

عدم دعوت هانی نوروزی در مراسم قهرمانی قرمز پوش های پایتخت، در اینستاگرام بازیکنان پرسپولیس نیز بازتاب پیدا کرد. وحید امیری، از بازیکنان پرسپولیس در اینستانوشته ای، از خانواده نوروزی عذرخواهی کرد.

pe8
خدایا شکرت،این قهرمانی تقدیم به روح هادی نوروزی عزیز و همه‌ هواداران تیم بزرگ پرسپولیس و عرض تسلیت به مردم آذربایجان و کردستان بابت حادثه سیل?

وحید، ۳۰۵ هزار فالوور دارد که در این لینک مشاهده می کنید.

مهدی مهدوی کیا: این ستاره، خیلی درخشانه

pe19

مهدی مهدوی کیا، بازیکن سابق پرسپولیسی ها نیز در پستی، قهرمانی هم تیمی هایش را تبریک گفت.

او نوشت:

تبریک_ به خانواده بزرگ پرسپولیس، هواداران، پیشکسوتان، کادر فنى، بازیکنان و امور اجرایى و تدارکات تیم. اجازه بدهید کسانى که در روزهاى سخت با شما نبودند نیز شادى کنند چون یاد می گیرند که هوادار باشند نه طرفدار. راستى این ستاره چقدر درخشانه. یادى کنیم از تمام عزیزانى که ٩ قهرمانیه قبل را به هواداران هدیه کردند.

در ضمن بنده از این به بعد خبرهاى ناگوار و فوت دوستان و عزیزانمان را با شما به اشتراک نخواهم گذاشت چون احساس می کنم همانقدر که من از شنیدن این اخبار اندوهگینم شما هم همین حس را خواهید داشت. در این دنیا که در کنار هم نیستیم حداقل اجازه بدهیم روحشان در آرامش باشد.

او با ۴۵۶ هزار فالوور در این نشانی در دسترس است.

کریم: شیرین تر از عسل مبارک

pe14
جدید ترین اینستانوشته های کریم باقری

هافبک اسطوره ای قرمزهای پایتخت نیز که با ۸۵ پست، بیش از ۸۶۰ هزار فالوور دارد، قهرمانی هم تیمی هایش را تبریک گفت.

کریم باقری نوشت: شیرین تر از عسل مبارک تک تک هوادارن باشه تشکر ویژه از تمامی کسانی ما را در این راه یاری کردن … هواداران عزیز که در سرما و گرما ما رو تنها نگذاشتن … فقط با صدای بلند بخوان لذت ببر بگو پرسپولیس همیشه قهرمان.

کریم را در این نشانی دنبال کنید.

کریم باقری، تنها ۴ صفحه را در اینستاگرام فالوو کرده که علی دایی، احمد رضا عابد زاده، علی کریمی و مهدی مهدوی کیا از آن جمله است.

علی دایی: تبریک به هم تیمی ها

pe15

مهاجم سرشناس تاریخ پرسپولیس که این روزها شمار مخاطبان اینستاگرامش از مرز ۲.۳ میلیون فرا تر رفته است و روزهای سختی را تیم صنعت نفت تهران می گذراند، در پستی، قهرمانی تیم سابقش را تبریک گفت.

pe16
پست های بهاری شهریار

او نوشت: تبریک به تمام پرسپولیسى ها ‎پرسپولیسِ امسال همون تیمیه که مورد نظر هواداران بوده و با شایستگى و درایت کادر فنى و تلاش ستودنى بازیکنان قهرمان شد و به حقش رسید ‎مبارک همه هواداران و همچنین عرض تسلیت به مردم عزیز آذربایجان و کردستان و ملت شریف ایران بابت حادثه تلخ اخیر

علی دایی را در این نشانی دنبال کنید.

با عقاب آسیا

pe17
سلفی پنجعلی با اسطوره های پرسپولیس: عابد زاده، پروین و کاشانی

احمد رضا عابد زاده (عقاب آسیا) هم که سابقه دروازه بانی پرسپولیس و تیم ملی ایران را در کارنامه دارد، قهرمانی هم تیمی های سابقش را تبریک گفت. عابد زاده با ۴۶۳ پست، بیش از ۸۷۰ هزار فالوور دارد. او را در این نشانی دنبال کنید.

حمید طاهر خانی: جشن قهرمانی، بعد از بازی با الهلال

pe9

حمید طاهر خانی نیز در پستی، جشن قهرمانی قرمزها را به بعد از بازی با الهلال عربستان که در عمان برگزار می شود دانست و محل آن را کپور چال اعلام کرد. حمید را با ۱۶۶ هزار فالوور در این نشانی دنبال کنید.

صادق محرمی: قهرمانی مبارک همه

pe10

صادق محرمی، بازیکن پرسپولیسی ها نیز در اینستانوشته ای، این قهرمانی را به هواداران،‌ بازیکنان و کادر فنی تبریک گفت.

صادق محرمی با ۳۱۲ هزار فالوور را در این نشانی دنبال کنید.

حسین ماهینی و سلفی هایش

pe11
تصویری از دختر حسین ماهینی با لوگو پرسپولیسی ها که ۱۲۳ هزار لایک داشت

جدید ترین پست حسین ماهینی که سلفی با کاپیتان (سید جلال حسینی) در هتل المپیک تهران بود را در زیر مشاهده می کنید.

pe12
سلفی حسین یا کاپیتان: مخلص کاپیتان!

حسین ماهینی که بیش از ۴۰۰ پست در اینستاگرام خود منتشر کرده است، بیش از ۸۷۸ هزار فالوور دارد.

اینستانوشته های باشگاه پرسپولیس

جشن قهرمانی پرسپولیس در صفحه رسمی اینستاگرام باشگاه پرسپولیس نیز بازتاب گسترده ای داشت که در ادامه به شماری از آن اشاره می کنیم.

pe2
تصویر اختصاصی اینستاگرام باشگاه پرسپولیس از جام قهرمانی و مدال برانکو ایوانکوویچ. سرمربی سرخ پوشان پایتخت
pe3
دیدار مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با هانی نوروزی، فرزند کاپیتان فقید سرخ پوشان
pe4
یک شات از پرسپولیسی ترین چهارشنبه سال ۹۶
pe5
ساعاتی قبل از بازی پرسپولیسی با پدیده مشهد

این صفحه با ۸۲۸ هزار فالوور را در این آدرس دنبال کنید.

کیک تولد در شب قهرمانی

pe6

سامان نریمان جهان، بازیکن پرسپولیس نیز در شب قهرمانی، از کیک تولدش رونمایی کرد. او ۲۴۲ هزار فالوور دارد و در این لینک در دسترس است.

pe22
تهمینه میلانی: تبریک به تیم پرسپولیس. هواداران این تیم و فوتبال دوستان. پرسپولیس با پیروزی مقابل ماشین سازی سه هفته مانده به پایان لیگ برتر
pe23
اینستانوشته امیر حسین فشنگ چی در جشن قهرمانی پرسپولیسی ها

آخرین خبرها از باشگاه پرسپولیس را در این نشانی مشاهده کنید.

pe27
تصویر ایندکس سایت باشگاه پرسپولیس، یک روز بعد از قهرمانی در لیگ برتر

برای آگاهی از اینستانوشته های چهره های محبوب ورزشی، هنری و سیاسی کشور ، هر هفته در گزارش اینستاگردی روزیاتو با ما همراه باشید.

یک نظر

ورود

  • سایه اردیبهشت ۵, ۱۳۹۶

    بسیار مطلب جالبی بود با تشکر ….خیلی عالی بود