بدون نظر

در پی انفجارهای به ظاهر تروریستی دوشنبه شب در محل برگزاری کنسرت آریانا گرانده در شهر منچستر تاکنون ۲۲ نفر کشته و ۵۹ نفر زخمی شده اند. به گزارش مقامات رسمی، حاضران در حال ترک محل برگزاری کنسرت (منچستر آرنا) بودند که انفجار رخ داد.

آریانا گرانده ی ۲۳ ساله یک خواننده ی آمریکایی است که سال گذشته آهنگ «زن خطرناک» او در رتبه ی اول فروش آهنگ در بریتانیا قرار گرفت. گرانده که در شهر فلوریدا به دنیا آمده است اولین بار در سال ۲۰۰۸ فعالیت خود را به صورت حرفه ای آغاز کرد و توانست در همان سال جایزه ی انجمن ملی تالار جوانان (National Youth Theatre Association Award) را بدست آورد. بعد از این موفقیت، گرانده در سریال تلویزیونی «پیروز» (Victorious) در نقش «کَت ولنتاین» ظاهر شد.

بر اساس آمارهای منتشر شده بیش از ۶ میلیون نفر اولین اپیزود از این سریال را نظاره کردند که پخش آن در سال ۲۰۱۳ به اتمام رسید. وی بار دیگر در اسپین آف این سریال با عنوان « سم و کَت» (Sam & Cat) ایفای نقش کرد که مورد استقبال تماشاگران نوجوان قرار گرفت. این سریال نیز بعد از پخش ۳۵ اپیزود در سال ۲۰۱۴ به پایان رسید.

906055122_JennetteMcCurdyArianaGande_SamCats01e01b6_122_249lo-w700

سریال «کَت و سم»

البته قبل از به نمایش درامدن این اسپین آف گرانده وارد دنیای موسیقی شده بود. گرانده در سال ۲۰۱۱ اولین آهنگ خود را با عنوان «قلب هایتان را آماده کنید» (Put Your Hearts Up) به بازار عرضه کرد. اگر چه اولین آهنگ او مورد توجه زیادی قرار نگرفت اما آهنگ بعدی او با نام «راه» (The Way) رتبه ی سوم بیلبورد موسیقی ایالات متحده را از آن خود کرد.

درخشش واقعی گرانده سال بعد با انتشار آهنگ «مشکل» (Problem) بود که ایگی آزالیا نیز در آن حضور داشت. در سال ۲۰۱۴، این آهنگ که در آلبومی با عنوان «همه چیز من» (My Everything) منتشر شده بود در صدر محبوب ترین آهنگ های بریتانیا قرار گرفت. در همان سال نیز آهنگ «بنگ بنگ» (Bang Bang) او با همراهی نیکی میناژ و جسی جی پرفروش ترین آهنگ بریتانیا شد.

بلافاصله گرانده در چندین برنامه ی تلویزیونی از جمله «برنامه ی زنده شنبه شب» (Saturday Night Live) و همچنین «RuPaul’s Drag Race» حضور یافت و در سریال «مرد خانواده» (Family Guy) نیز صداپیشگی کرد.

اخیراً آلبوم «زن خطرناک» این خواننده ی جوان در صدر جدول فروش آهنگ ها در بریتانیا قرار گرفت. گرانده تصمیم گرفت که تور کنسرت های جهانی این آلبوم را آغاز کند اما بعد از حادثه ی تروریستی شب گذشته تمامی برنامه های خود را به حالت تعلیق درآورده است.

منبع: independent
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود