در گرما خنک بمانید [رپورتاژ آگهی]

در گرما خنک بمانید [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

خنک شدن و خنک ماندن در فصل گرما هزینه دارد، حتی هزینه‌های چند میلیونی. مثلا خرید یک کولر آبی سپهر الکترونیک در سایت دیجی کالا برایتان یک میلیون و ۲۳۳ هزار تومان آب می‌خورد. کولرهای گازی هم که قیمتی چند برابر کولرهای آبی دارند. کولر گازی دایکین در این سایت ۱۱ میلیون تومان آگهی شده‌است. اما همیشه یک راه وجود دارد؛ بدون اینکه از جایتان تکان بخورید و چند ساعت در ترافیک بمانید، می‌توانید سری به سایت دیوار بزنید و با قیمتی کمتر از بازار یا سایر سایت‌های آنلاین خرید و فروش، خرید کولر مطلوبتان را انجام دهید.

کولرهای گازی برای چه کسانی مناسب است؟

صاحبان شرکت‌های تجاری و اداری مشتریان پروپاقرص کولرهای گازی هستند، مخصوصا اگر دفتر شرکت وسیع باشد زیرا کولرهای آبی توان چندان بالایی جهت تهویه هوای محیط را ندارد. از سوی دیگر چنانچه شرکت، در مجتمع مسکونی با واحدهای زیاد قرار گرفته باشد، کانال کشی منطقی به نظر نمی‌آید. بهترین راه حل، خرید کولر گازی از سایت دیوار است زیرا از این طریق می‌توانید همزمان با پول یک کولر گازی فاکتورشده بازار، سه کولر گازی بخرید. به عنوان مثال یک عدد کولر گازی مارک جنرال طرح لبخند که به گفته فروشنده تنها دو بار استفاده شده است، در سایت دیوار به قیمت یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. این در حالی است که همین کولر با همین مارک و مشخصات در سایت دیجی کالا ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان آگهی شده است. دیگر مزیت خرید کولر از سایت دیوار، امکان رویارویی مستقیم با فروشندگانی است به صورت چند قسط بی‌بهره اجناس خود را می‌فروشند. مثلا در این سایت نمایندگی فروش اوجنرال طلایی، با اقساط بدون سود کولرهای خود را به ارزش یک میلیون و ۲۳۰ هزار تومان آگهی کرده است.

خرید کولر گازی از سایت دیوار

و اما کولرهای آبی…

نتایج یک تحقیق دانشگاهی نشان می‌دهد حدود ۸۰ درصد ایرانیان همچنان از کولرهای آبی استفاده می‌کنند. در این بین بسیاری از اجاره‌نشینان یا مجردها ترجیح می‌دهند کولرهای دست دوم یا ارزان‌تر را برای منزل مسکونیشان خریداری کنند. در سایت دیوار نزدیک به ۸۰۰ آگهی خرید کولر آبی آگهی شده که در قیمت‌های متنوعی موجود هستند. اگر در یک سوییت کوچک زندگی می‌کنید، پنکه‌های جدید که قابلیت تبدیل به کولر آبی را دارند، برای شما انتخاب مناسبی است. نمونه‌ای از این نوع پنکه‌ها در حد نو در سایت دیوار به قیمت ۲۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. همچنین یک کولر آبی آبسال آکبند با قابلیت‌هایی مانند گارانتی دو ساله، نصب در محل و موجود در سایزهای مختلف ۱۵۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

چند راه برای کارایی بهتر کولرهای آبی

با چند ترفند ساده می‌توان عمر متوسط کولرهای آبی را افزایش داد و دیگر نگران خاموش شدن نابهنگام یا عدم کارایی آن نبود. مثلا اگر کولر شما در محل مستقیم تابش نور خورشید قرار دارد، برای آن سایبانی طراحی کنید تا از جذب گرما به داخل فضا جلوگیری شود. همچنین حواستان به پوشال‌های کولر آبی  باشد. این پوشال‌ها هر از چند گاهی نیاز به تعویض دارند. از سوی دیگر کولرهای آبی بر خلاف کولرهای گازی هوای مورد نیاز خودشان را از محیط پیرامون جذب می‌کنند؛ اگر بابت آلودگی آلودگی هوای خارج شده از این نوع کولرها نگران هستید، در آب آن‌ها کمی محلول ضدعفونی کننده سانوسیل اضافه کنید. با این چند راهکار می‌توانید با خیال راحت همین حالا اقدام کنید به خرید کولر دست دوم یا نو از سایت دیوار.

یک نظر

ورود