آموزش حسابداری کاربردی ویژه بازار کار [رپورتاژ آگهی]

آموزش حسابداری کاربردی ویژه بازار کار [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

امروزه بدون کسب تجربه، حتی اگر مدرک دانشگاهی هم داشته باشید، نمی توانید در هیچ حرفه ای مخصوصا حسابداری کار پیدا کنید اما باید چه کرد؟

ما برای به دست آوردن تجربه های مفید مدیران مالی و اساتید دانشگاه ایده خوبی داریم لطفا با ما باشید …

دوره‌ها، کارگاه‌ها و کلاس‌های آموزش حسابداری مختلف بصورت حضوری یا آنلاین برگزار می‌شود که در برخی از آن‌ها پس از طی دوره و قبولی در امتحان گواهینامه‌ای دریافت می‌کنید. این دوره‌ها از آن‌ جهت مفید هستند که بسیار متنوع بوده و شما می‌توانید آموزش‌های حسابداری از سطح مقدماتی تا پیشرفته را فرا بگیرید. به‌ عنوان ‌مثال اگر بخواهید حسابداری را برای یافتن شغلی در این زمینه یاد بگیرید، شرکت در دوره‌های آموزش حسابداری بازار کار برای شما مناسب است. اما به خاطر داشته باشید کاربردی بودن این کلاسها و اساتیدی که در آن تدریس می کنند برای جذب راحت در بازار کار خیلی مهم و کلیدی است که در ادامه به آن می پردازیم.

داستان آموزش کاربردی:

در گذشته برای کسب تجربه در حسابداری باید مدت طولانی در یک شرکت حسابداری به عنوان کمک حسابدار بدون حقوق و مزایا و گاها با پرداخت هزینه های آموزش حین کار مشغول می شدید تا شاید بتوانید بخش کوچکی از تجربه های مدیران مالی را از آن خود کنید. اما امروزه با استفاده از فیلمهای آموزش حسابداری، به راحتی میتوانید این گوهر گرانقیمت یعنی حاصل عمر افراد زبده در حسابداری را به سادگی به دست آورده و  اسرار موفقیت آنها را در این رشته بدون صرف سرمایه عمر و با کمترین سرمایه گذاری در کنار خود داشته باشید.

آموزش حسابداری کاربردی ویژه بازار کار

روش آموزشی متفاوت:

در این روش آموزشی تمامی مباحث حسابداری بازار کار از پایه با جزئیات کامل و بصورت کاملا عملی و کاربردی آموزش داده شده تا هر کسی بعد از دیدن آن بتواند سیستم حسابداری خود را راه اندازی و مدیریت کند یا در بازار کار از این فن به خوبی درآمد زایی نماید. این اطمینان به شما داده می شود که پس از طی این دوره، به راحتی گوی سبقت را از سایر حسابداران خواهید ربود.

آموزش حسابداری بازار کار، از اطلاعات پایه و مقدماتی یا همان اصول اولیه حسابداری شروع و سپس آموزش  حسابداری حقوق و دستمزد، کاربرد اکسل در حسابداری، آموزش جامع بیمه و مالیات، آموزش حسابداری بهای تمام شده یا حسابداری صنعتی، آموزش حسابداری در شرکتهای پیمانکاری و مهندسین مشاور، آموزش تهیه صورتهای مالی و گردش وجوه نقد را با توجه به استانداردهای حسابداری و بازار کار ایران توسط جناب آقای دکتر ساسان مهرانی به صورت کامل به علاقمندان به آموزش حسابداری و درآمد زایی از این حرفه ارائه می دهد. خودآموز حسابداری نیاز در قالب  هفت بسته آموزشی حاوی ۱۷ دی وی دی و ۶۵ ساعت آموزش تصویری با بالاترین کیفیت ارائه می گردد. این بسته ها طوری طراحی شده که مدرسین آن علاوه مفاهیم حسابداری تجربیات مفید خود در بازار کار را نیز در اختیار شما قرار می دهند.

پس از طی این دوره لازم است نحوه استفاده از انواع نرم افزارهای حسابداری متداول در بازار کار را نیز در دستور آموزش خود قرار دهید. به علت گستردگی تقاضا برای حسابداران مسلط به نرم افزار های مالی و حسابداری، آموزش چند نرم افزار حسابداری متداول در بازار کار را همراه با این بسته برایتان ارسال خواهیم کرد تا پس از یادگیری کار با این نرم افزار ها به سادگی بتوانید جذب بازار کار شوید.

از ویژگیهای این روش آموزشی نوین می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • آموزش حسابداری کاربردی از سطح مبتدی تا حرفه ای با کمترین هزینه نسبت به دوره های حضوری
  • آموزش حسابداری کاربردی حتی برای کسانی که هیچ سر رشته ای از حسابداری ندارند
  • استفاده حداکثری از تجربه مدیران مالی با سابقه و اساتید عضو هیئت علمی دانشگاه
  • آموزش کامل انواع نرم افزار های حسابداری متداول در بازار کار
  • گواهینامه پایان دوره بین المللی از آکادمی QAL-IRAN تحت نظر انگلستان (آزمون بصورت ONLINE)
  • روش جدید آموزش حین آزمون و نمایش پاسخ صحیح بلافاصله بعد از انتخاب گزینه اشتباه
  • قابلیت تکرار سرفصلهای آموزشی در زمان و مکان دلخواه
  • پشتیبانی مستمر و پاسخگویی به سئوالات کاربران، حین و بعد از آموزش
  • به روز رسانی محصولات توسط مدرسین و ارسال رایگان برای کاربران
  • استفاده از اپلیکیشن اندرویدی آموزش حسابداری شامل جدید ترین اخبار و مقالات

پیشنهاد ما به علاقمندان، انتخاب بسته آموزش صفر تا صد حسابداری می‌باشد. در این مجموعه بی‌نظیر اطلاعات تمامی بسته‌های آموزشی و به‌روز رسانی آنها شامل ۵۲ ساعت فیلم، جزوات pdf، تستهای ارزیابی اینترنتی و آموزش نرم افزار‌‌های مالی بصورت گام به گام گنجانده شده است. با استفاده از این مجموعه به سادگی می‌توانید ضمن استفاده از تخفیف باورنکردنی آن، حسابداری را بصورت کاملا کاربردی از اطلاعات پایه و مقدماتی تا تنظیم و تحلیل صورتهای مالی بیاموزید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با بسته‌های آموزشی نیاز به سایت  accniaz.com  مراجعه فرمایید.

بدون نظر

ورود