اولین پیش درآمد سریال «بازی تاج و تخت» در شبکه HBO دستور ساخت گرفت

اولین پیش درآمد سریال «بازی تاج و تخت» در شبکه HBO دستور ساخت گرفت

اولین جزییات رسمی از ساخت دنباله ها و پیش درآمدهای سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) اعلام شد. بر اساس اخبار منتشر شده، اپیزود آزمایشی اولین پیش درآمد این سریال توسط شبکه HBO دستور ساخت گرفته و جین گلدمن در نقش نویسنده، اولین دنباله از ۵ دنباله و پیش درآمد این سریال پرطرفدار را خواهد ساخت. داستان این سریال که اتفاقات آن هزاران سال پیش از وقایع سریال اصلی رخ می دهد به دنیای قهرمانان عصر طلایی و ورود به دنیای تاریک پیش از داستان سریال «بازی تاج و تخت» خواهد پرداخت.

بازی تاج و تخت

جین گلدمن

در این پیش درآمد به رازهای خوفناک تاریخچه وستروس، منشأ واقعی وایت واکرها، اسرار سرزمین های شرقی و افسانه استارک ها پرداخته خواهد شد که برای بینندگان بسیار غیرمنتظره و جذاب خواهد بود. گلدمن با همکاری جورج آر آر مارتین که مجموعه رمان های «ترانه ای از یخ و آتش» (A Song of Ice and Fire) او مبنای اصلی ساخت سریال «بازی تاج و تخت» شد این سریال جدید را خواهد ساخت. مارتین و گلدمن با همراهی هم سناریو این سریال را نوشته اند و گلدمن نیز علاوه بر نوشتن نمایشنامه سریال، نقش شورانر آن را نیز بر عهده خواهد داشت.

بازی تاج و تخت

جین گلدمن یک نویسنده و تهیه کننده بریتانیایی سرشناس است که نوشتن فیلم نامه فیلم هایی مانند «Kick Ass»، «Stardust»، «X-Men: First Class» و «Kingsman: The Golden Circle» را در کنار پروژه های مشهور دیگری بر عهده داشته است. وی همچنین در بازسازی لایو اکشن «The Little Mermaid» و «Kingsman 3» نیز مشارکت خواهد داشت. از دیگر نویسندگانی که در ساخت این پروژه جدید تلویزیونی با گلدمن همکاری خواهند داشت می توان به مکس بورنشتاین، برایان هلگلند، کارلی ری و برایان کاگمن اشاره کرد.

بازی تاج و تخت

ماهیت دقیق هر یک از سناریوهای این ۵ پروژه مجزا که از سریال مذکور نشأت گرفته اند تاکنون به شدت مخفی نگهداشته شده است؛ هر چند جورج آر آر مارتین قبلاً اعلام کرده که این سریال های جدید اغلب پیش درآمدی بر سریال «بازی تاج و تخت» خواهند بود و هیچ یک از بازیگران سریال اصلی در آن ها حضور نخواهند داشت. وی همچنین گفته که در این پیش درآمدها و برخلاف تئوری های طرفداران سریال، به داستان سر دانکن بلندقامت و ماجرای شورش شاه رابرت پرداخته نخواهد شد. خبر سفارش ساخت اولین اپیزود آزمایشی از اولین پیش درآمد سریال «بازی تاج و تخت» در حالی اعلام شده که تماشاگران و طرفدارن این سریال تاریخی-فانتزی بی صبرانه منتظر نمایش فصل هشتم و نهایی این سریال پرطرفدار و دیدنی هستند که انتظار می رود در تابستان سال آینده میلادی به تلویزیون برگردد.

بازی تاج و تخت

این سریال نه تنها پرطرفداراترین و پرتماشاگرترین سریال ساخت شبکه HBO بوده بلکه یکی از پربیننده ترین سریال های تمام دوران به شمار می آید و فصل هفتم آن رکوردهای زیادی را در زمینه جذب تماشاگر در دنیای تلویزیون شکست. اگر چه هنوز جزییات زیادی در مورد این پیش درآمد اطلاع رسانی نشده اما سفارش داده شدن ساخت اولین سریال انشعابی می تواند خبری بسیار خوب و هیجان انگیز برای طرفداران سریال «بازی تاج و تخت» باشد که غم پایان سریال در آینده ای نزدیک را در دل طرفداران این شاهکار تلویزیونی از بین خواهد برد.

فیلم برداری نفس گیرترین و مهیج ترین صحنه نبرد سریال «بازی تاج و تخت» در ۵۵ روز

هر آن چه که در مورد اسپین آف های سریال «بازی تاج و تخت» باید بدانید

هر اپیزود فصل آخر سریال «بازی تاج و تخت» ۱۵ میلیون دلار هزینه خواهد داشت

منبع: variety
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود