شوخی‌های جالب کاربران با تمارض افراطی نیمار در بازی مکزیک و برزیل [تماشا کنید]

شوخی‌های جالب کاربران با تمارض افراطی نیمار در بازی مکزیک و برزیل [تماشا کنید]

در دور یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دو تیم برزیل و مکزیک در تاریخ ۱۱ تیر در ورزشگاه سامارا آره‌نا به مصاف یکدیگر رفتند.

این بازی دو بر صفر به نفع تیم ملی برزیل به پایان رسید و شادمانی هوادارانش را بدنبال داشت. اما در این بازی نیمار یکی از تمارض‌های تاریخی خود را به نمایش گذاشت که از همه نمونه‌های قبلی جالب‌تر بود و به همین خاطر به سوژه خنده و شوخی کاربران در فضای مجازی تبدیل شد.

در بازی دیروز عصر برزیل در مقابل مکزیک، در اواسط نیمه دوم به نظر می رسید لایون به قصد پای خود را روی مچ پای نیمار گذاشته و حتی لحظاتی فشار می دهد. ستاره  برزیلی هم برای اینکه شدت درد خود را نشان دهد حرکاتی انجام داد که به سوژه جالب دیدار دو تیم تبدیل شد.

البته داور که در یک قدمی صحنه بود این رفتار نیمار را تمارض تشخیص داده و دستور به ادامه بازی داد. این در حالی بود که لایون بدون توپ نیمار را مورد هدف قرار داده بود.

تمارض نیمار

همین حرکات جالب و به‌خود پیچیدن‌های نیمار واکنش‌های گسترده‌ای را بدنبال داشت که بیشتر آنها جنبه شوخی دارند. به‌طور مثال، یکی از کاربران در توئیتر خود نوشته: «این صحنه‌ی پا گذاشتن روی ساق پای نیمار قبل از زخمی شدن و مردن او در بازی است.»

شبکه ورزشی بی‌بی‌سی هم در این رابطه توئیت کرده: «نیمار ادعا می‌کند لایون پا روی ساق پایش گذاشته اما واکنشش طوری بود که انگار یک کروکودیل نامرئی آن را گاز گرفته.»

و اسکار بهترین بازیگر مرد می‌رسد به ……. نیمااااار

هواداران خشمگین مکزیک به تمارض نیمار واکنش نشان دادند

اگر نیمار سگ بود …

کار برجسته نیمار در بازی مقابل مکزیک

فازت چیه نیمار! تقریبا در همه مسابقات جام‌جهانی از این تمارض‌ها داشته

من فقط برای نیمار دست تکان دادم

او افتاد زمین

وقتی نیمار رو با دست لمس می‌کنی

این صحنه قبل از پا گذاشتن روی ساق پای نیمار قبل از زخمی شدن و مردن اون در بازیه.

در تاریخ بازی‌های جام جهانی نیمار کمترین و پایین‌ترین آستانه درد رو در میان فوتبالیست‌های جهان داره

برای بازی بعدی لازمه

مربی مکزیک بدون بر زبان آوردن نام نیمار در مصاحبه خود به خبرگزاری گاردین گفت: «بسیار جای تاسف دارد که ما در بازی به خاطر یک بازیکن دقایق زیادی وقت تلف شده داشته باشیم. بازی برای مدت طولانی متوقف شد. به نظر من این یک نمونه منفی برای فوتبال جهانی و همه کودکانی است که عاشق فوتبال هستند و دوست دارند به‌صورت حرفه‌ای این ورزش را دنبال کنند. فوتبال نیازمند قدرت است و بازیکن‌ها نباید واکنش‌های شدید به ضربه‌ها داشته باشند.»

نیمار پس از بازی در صفحه رسمی توئیتر خود بدون اشاره به حرکات عجیبی که در بازی داشت، نوشت: «برای شما، با افتخار تمام و کمک خداوند»

البته برخی از کاربران هم در مقام دفاع از نیمار بر آمده و کار او را به حق دانسته‌اند. به‌طور مثال، کاربری توئیت کرده: «با اینکه این ضربه باعث شده تا مردم نیمار را سوژه خنده خود کنند. اما این اتفاق افتاده و پای او واقعا آسیب دیده. چه کسی می‌تواند بفهمد در آن لحظه چه دردی کشیده است. »

 

منبع: cnet
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود