جزییاتی جالب از تغییرات فاحش فصل نهم سریال «مردگان متحرک» با انتشار اولین عکس

جزییاتی جالب از تغییرات فاحش فصل نهم سریال «مردگان متحرک» با انتشار اولین عکس
بدون نظر

اگر شما هم از طرفداران سریال «مردگان متحرک» (The Walking Dead) هستید و انتظار پخش این سریال از ماه اکتبر (مهر) را می کشید باید خود را برای تغییرات بزرگ و قابل توجهی آماده کنید. در اولین عکسی که از فصل نهم این سریال منتشر شده، شاهد این هستیم که شخصیت میشون (دانای گوریرا) سوار بر اسب، گروهی از همراهانش را به سمت جلو راهنمایی می کند.

سریال The Walking Dead

به گفته آنجلا کانگ، شورانر جدید سریال «مردگان متحرک»، نشان دهنده سختی هی و مشقاتی است که گروه ریک و همراهانش در ادامه داستان با آن مواجه می شوند به نحوی که آن ها برای زنده ماندن و ادامه مبارزه خود با مردگان مرگبار و زندگان بدذات چاره ای جز روی آوردن به سلاح های قدیمی و اسباب و ابزارهای گذشته دور ندارند.

سریال The Walking Dead

کانگ در این باره چنین می گوید:” ما به بررسی شرایطی می پردازیم که در آن اشیاء و ساختارهای دست ساز بشر نابود شده اند. زیرساخت هایی مانند جاده ها و پل ها در حال تغییر بوده و فرو ریخته اند. همچنین به بررسی اتفاقاتی که بعد از کاهش شدید منابع غذایی رخ می دهد می پردازیم. یک حال و هوای وسترن جذاب در حال شکل گیری است. ما داریم به دورانی وارد می شویم که بسیاری از چیزهایی که در فصول قبلی دیده ایم از بین رفته اند، از این رو آن ها به جای خودروها از این اسب ها و کالسکه ها برای رفت و آمد استفاده می کنند”.

سریال The Walking Dead

همچنین کانگ در اشاره با تغییرات قابل توجهی که در ادامه سریال رخ خواهد داد گفته است که این تغییرات در فصل نهم سریال «مردگان متحرک» آغاز فصلی جدید در این سریال خواهد بود. در حالی که شخصیت های اصلی داستان برای انسجام و اتحاد بیشتر و البته پیدا کردن فرصتی برای زندگی بهتر تلاش می کنند، همه چیز آن طور که برنامه ریزی شده پیش نمی رود و بدین ترتیب ایده آرمانشهری که آن ها برای سال ها در ذهن داشتند، آنطور که آن ها فکر می کردند محقق نمی شود.

سریال The Walking Dead

کانگ می افزاید:” ما گروهمان را می بینیم که به شیوه های مختلف انسجام خود را حفظ می کنند اما شاهد تغییراتی در این مسیر در نحوه تعامل آن ها با یکدیگر خواهیم بود. از بعضی جهات خواهید دید که برخی از اتفاقات ورای دیوانه وارترین تصورات افراد گروه رخ می دهد اما جدایی ها و شکاف هایی نیز وجود دارد”. شاید بزرگ ترین جدایی فصل نهم سریال «مردگان متحرک» زمانی رخ دهد که اندرو لینکلن، به عنوان بازیگر اصلی سریال، که از فصل اول رهبری گروه در مبارزه با مردگان را بر عهده داشته، ظاهراً از داستان، به نحوی تاکنون نامشخص، حذف خواهد شد.

سریال The Walking Dead

لینکلن اوایل سال میلادی کنونی اعلام کرده بود که قصد دارد در فصل نهم با شخصیت ریک گریمز خداحافظی کرده و تنها در چند اپیزود از فصل نهم سریال حضور داشته و این به مثابه خداحافظی وی با «مردگان متحرک» خواهد بود. با حذف شدن شخصیت کارل، در فصل هشتم که پسر داستانی ریک گریمز بود، به نظر می رسد که فصل نهم بیش از هر زمان دیگری از خانواده ریک خالی خواهد بود و نقش بیشتری به میشون و داریل خواهد رسید که به نظر می رسید رهبران آینده گروه باشند. امیدواریم که این تغییرات ایجاد شده در سریال، باعث شود که بار دیگر تماشاگران به سمت این سریال جذب شده و بعد از چند فصل شاهد افزایش تماشاگران سریال و یا دستکم متوقف شدن ریزش آن ها باشیم.

سریال The Walking Dead

اولین اپیزود فصل نهم سریال «مردگان متحرک» در اوایل مهر ۱۳۹۷ پخش خواهد شد.

آیا جان برنثال با نقش «شین والش» به سریال «مردگان متحرک» باز خواهد گشت؟

خبر شوکه کننده برای طرفداران سریال «مردگان متحرک»: حذف اندرو لینکلن در فصل نهم

بشریت در دنیای آخرالزمانی «مرده های متحرک» چند سال دوام خواهد آورد؟

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 0 / 5. تعداد رای: 0

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

منبع: looper
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود