درخواست طلاق شوهر «استورمی دانیلز» بدلیل داشتن رابطه جنسی نامشروع با دونالد ترامپ

درخواست طلاق شوهر «استورمی دانیلز» بدلیل داشتن رابطه جنسی نامشروع با دونالد ترامپ

به گزارش رسانه های تگزاس، شوهر استورمی دانیلز، بازیگر سابق فیلم های پورن، مشهورترین زنی که رابطه او با دونالد ترامپ جنجالی شده و اخیراً نیز از وی شکایت کرده، درخواست طلاق داده است. استورمی دانیلز که نام واقعی او استفانی کلیفورد است ادعا کرده که قبل از انتخاب شدن دونالد ترامپ به عنوان رییس جمهور ایالات متحده با وی رابطه جنسی برقرار کرده است، ادعایی که ترامپ همواره آن را رد کرده است. گلندون کرین در ۱۸ جولای (۲۷ تیر) در دادگاه ایالتی کافمن کانتی که در جنوب شرق دالاس قرار دارد درخواست طلاق خود را به ثبت رسانده است.

استورمی دانیلز
استورمی دانیلز و همسرش

در درخواست ۱۳ صفحه ای خود برای طلاق، وی خیانت و زنای (ادعایی) همسرش را دلیل درخواست طلاق خود عنوان کرده و از دادگاه خواسته است که حضانت دختر ۷ ساله اش با دانیلز به او اعطا شده و هزینه نگهداری از او نیز توسط دانیلز پرداخت شود. همچنین وی درخواست کرده که مقرری خاصی همراه با بخشی مساوی از دارایی های این زوج به وی اختصاص داده شود. مایکل آوناتی، وکیل خانم دانیلز در توییتی گفته است که دانیلز و کرین به صورت توافقی تصمیم به جدایی گرفته اند و صحت موارد ادعایی در درخواست طلاق آقای کرین را «بسیار قابل مناقشه» خوانده است.

استورمی دانیلز

در تماسی که با دفتر وکالت آقای کرین گرفته شد نیز پاسخی در مورد ادعاهای صورت گرفته دریافت نشده است. استورمی دانیلز ادعا کرده که وی در سال ۲۰۰۶ و زمانی که با کرین ازدواج کرده بود با دونالد ترامپ رابطه نامشروع جنسی داشته اما ترامپ قویاً این ادعا را رد کرده است. اعضای تیم تحقیق هنگام بررسی فعالیت های مایکل کوهن به عنوان وکیل آقای ترامپ، با موضوع پرداخت ۱۳۰.۰۰۰ دلار به استورمی دانیلز به عنوان یک توافق محرمانه چند روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ روبرو شدند.

استورمی دانیلز

در ماه آوریل گذشته، ماموران سازمان اف بی آی به خانه، دفتر کار و اتاق هتل آقای کوهن هجوم برده تا مدارکی در مورد توافقات تجاری او و همچنین مدارکی مرتبط با این پرداخت مالی بدست آورند. در ماه می، رودی جولیانی که یکی از وکلا و نزدیکان دونالد ترامپ است اعلام کرد که رییس جمهور، مبلغ پرداختی آقای کوهن به استورمی دانیلز را به او پرداخت کرده است که با ادعاهای قبلی دونالد ترامپ در مورد بی اطلاع بودن از منبع مبلغ پرداختی با دانیلز تناقض دارد.

استورمی دانیلز

گروه های خواستار شفافیت و همچنین دموکرات ها، دونالد ترامپ و نزدیکانش را به تلاش مخفیانه برای ساکت کردن اتهام زنندگان به وی متهم کرده و خواستار بررسی این موضوعات و از جمله پرداخت پول به استورمی دانیلز به عنوان تخطی از قوانین مربوط به تامین مالی انتخابات توسط کمیسیون فدرال انتخابات شده اند که بر اساس قانون انتخاباتی، تمامی نامزدها باید مدارک کامل مربوط به هزینه های انتخاباتی خود را در اختیار آن قرار دهند. وکلای دونالد ترامپ تصریح کرده اند که هرگونه پرداخت پولی به اتهام زنندگان بدون توجه به کاندیداتوری وی برای ریاست جمهوری ایالات متحده بوده و این موضوع برخلاف قانون انتخاباتی نبوده است.

تمامی توییت های جنجالی چند ماه اخیر «دونالد ترامپ» در مورد ایران

۸ نفری که دونالد ترامپ در اینستاگرام دنبال می‌کند چه کسانی هستند؟

۱۰ راز سیاه دونالد ترامپ که بسیاری از مردم آنها را نمی دانند

خانه دوران کودکی دونالد ترامپ شبی ۷۲۵ دلار کرایه داده می شود

منبع: time
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • a مرداد ۱۷, ۱۴۰۲

    very thanks