معروف‌ترین مراکز خرید دبی [رپورتاژ آگهی]

معروف‌ترین مراکز خرید دبی [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

دبی یکی از شهرهای بسیار معروف در تمام دنیا است که گردشگران بی شماری را به سمت خود می‌کشاند. بی شک هر فردی که در مورد زیبایی‌های این شهر کم نظیر بشنود حتما دلش می‌خواهد سفری هر چند کوتاه به دبی داشته باشد. توصیف تمامی زیبایی‌ها و جاذبه‌های شهر کم نظیر دبی با کلمه‌ها امکان پذیر نیست و هر گردشگری خود باید با چشمان خود این شهر بی نظیر را از نزدیک ببیند. همین مسئله باعث شده که فروش تور دبی در میان تمامی تورهای دیگر بسیار بیشتر باشد.

زمانی که به شهر دیگری سفر می‌کنید، چه دبی و چه هر شهری در گوشه و کنار دنیا، بی شک به سراغ خرید در آن شهر خواهید رفت. اما پیش از این که پا به هر کدام از مراکز خرید شهر مورد نظر بگذارید، بهتر است اطلاعاتی در مورد معروف‌ترین و بهترین مراکز خرید آنجا داشته باشید. با این تفاسیر ما در این مطلب می‌خواهیم به یکی از مهم‌ترین مسائل مورد توجه در طول سفرهای شما بپردازیم و آن هم معرفی بهترین مراکز خرید دبی است. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید تا بتوانید با شناخت قبلی و تکمیل کردن اطلاعات خود، به سراغ رزرو تور ارزان دبی خود بروید.

۵- دبی مال (The Dubai Mall)

توریاب

دبی مال یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین مراکز خرید دبی است که در قلب شهر دبی و در خیابان فایننشیال سنتر قرار دارد. ساعات کار این مرکز خرید در روزهای چهارشنبه تا شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ نیمه شب و در روزهای یکشنبه تا سه شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۱ شب است. مرکز خرید دبی مال در سال ۲۰۰۸ افتتاح شده و دارای ۱۲۰۰ فروشگاه در ۴ طبقه است. در این مرکز خرید بزرگ می‌توانید رستوران، فود کورت، کافه، سینما و شهربازی نیز بیابید. بی شک سطح هزینه مراکز خرید نیز از اهمیت زیادی برای شما برخوردار است، پس بگذارید به شما بگوئیم که قیمت‌های مرکز خرید دبی مال متوسط و مقرون به صرفه است. مطمئن باشید که از بازدید از این مرکز خرید به هیچ عنوان پشیمان نخواهید شد.

۴- مرکز خرید برجمان (BurJuman)

توریاب

مرکز خرید برجمان با ۳۲۰ فروشگاه واقع در ۲ طبقه یکی دیگر از مراکز خرید معروف و بزرگ موجود در شهر کم نظیر دبی است. ساعات کاری این مرکز خرید در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب و در روزهای پنج شنبه و جمعه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۱ شب است. مرکز خرید برجمان در خیابان خالد بن الولید قرار دارد در سال ۱۹۹۱ افتتاح شده است. سطح قیمت مرکز خرید برجمان متوسط و مقرون به صرفه است، که مجموعه بسیار کاملی شامل سینما، زمین بازی ویژه کودکان،‌ سالن زیبایی، کافه، رستوران و فود کورت را در اختیار بازدیدکنندگان خود قرار می‌دهد.

۳- مرکز خرید سیتی سنتر دیره (Deira City Centre)

توریاب

مرکز خرید سیتی سنتر دیره در خیابان هشتم شهر رویایی دبی قرار دارد و در سال ۱۹۹۵ افتتاح شده است. این مرکز خرید مشهور و پر طرفدار دارای ۳۷۰ فروشگاه در ۳ طبقه است. ساعات کار مرکز خرید سیتی سنتر دیره در روزهای پنج شنبه تا یکشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ نیمه شب و در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۱ شب است. این مرکز خرید مجموعه کاملی شامل سینما، زمین بازی ویژه کودکان، سالن بولینگ، کافه، رستوران و فود کورت را برای بازدیدکنندگان خود فراهم آورده است. اگر شما به دنبال مرکز خریدی کامل با کالاهایی با کیفیت و قیمتی متوسط هستید، ما به شما مرکز خرید سیتی سنتر دیره را پیشنهاد می‌کنیم.

۲- مرکز خرید ابن بطوطه (Ibn Battuta Mall)

توریاب

مرکز خرید ابن بطوطه ‌در جاده شیخ زاید قرار دارد و در سال ۲۰۰۵ افتتاح شده است. مرکز خرید ابن بطوطه ۲۷۰ فروشگاه با قیمت‌های متوسط و مقرون به صرفه را در اختیار شما قرار می‌دهد. ساعات کاری این مرکز خرید دوست داشتنی از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است. اگر به دنبال مجموعه‌ای کامل شامل سینما، شهربازی، سالن بولینگ، کافه، رستوران و فود کورت هستید، ما به شما مرکز خرید ابن بطوطه را پیشنهاد می‌کنیم. اگر این مرکز خرید را انتخاب کنید، مطمئن خواهید بود که خریدی به یاد ماندنی را تجربه خواهید کرد.

۱- دبی مارینا مال (Dubai Marina Mall)

توریاب

دبی مارینا مال نیز یکی دیگر از مراکز خرید معروف دبی است که در جاده شیخ زاید قرار دارد. ساعات کاری این مرکز خرید از ۱۰ صبح تا ۱۲ نیمه شب است و بیش از ۱۳۰ فروشگاه دارد. قیمت‌های این مرکز خرید متوسط و مقرون به صرفه هستند، بنابراین بازدید از آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

سخن آخر

ما در این مطلب ۵ مرکز خرید معروف دبی را برای شما گردشگران عاشق خرید عنوان کردیم، اگر شما نیز می‌خواهید از آخرین قیمت تور دبی مطلع شوید به سایت توریاب مراجعه کنید تا هر چه سریع‌تر به بازدید از این شهر کم نظیر بروید. توریاب معرفی کننده تور لحظه آخری در ایران میباشد.

منبع: touryab
بدون نظر

ورود