هزینه شیدایی؛ دخترانی که برای شبیه شدن به «ایوانکا ترامپ» دست به هر کاری می زنند

هزینه شیدایی؛ دخترانی که برای شبیه شدن به «ایوانکا ترامپ» دست به هر کاری می زنند

زنی که می گوید عاشق ظاهر ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ و دختر اول ایالات متحده است بیش از ۹ جراحی زیبایی روی بدن خود انجام داده تا شبیه او باشد. سارا اشمیت، یک تحلیل گر ۳۴ ساله عرصه تکنولوژی است که از تمایل خود برای انجام ۹ جراحی زیبایی همزمان سخن می گوید که در نهایت او را به ظاهری شبیه دختر اول ۳۷ ساله ایالات متحده درخواهد آورد. سارا در مصاحبه ای با Inside Edition در مورد چرایی اینکه می خواهد شبیه ایوانکا به نظر برسد چنین می گوید: «به نظر من او زیبا، خوش استیل و باکلاس است. نحوه راه رفتن او نیز همینطور. همه چیز او دوست داشتنی است».

ایوانکا ترامپ

سارا اشمیت

بیشترین نقاط مورد تاکید سارا که باید تغییر کنند، چانه و کمر اوست زیرا این نقاط از بدن او شباهتی به بدن ایوانکا ترامپ ندارند. او در اشاره به شکم خود چنین می گوید: «من می خواهم که این [اشاره به برآمدگی شکم] از بین برود. این چیز را در ایوانکا ندیده ام» و این سخنان در حالی است که او ۳ سال از دختر اول ایالا متحده جوان تر است.

بیشتر بخوانید: ۲۰ نکته جالب در مورد زندگی ایوانکا ترامپ که باید بدانید

ایوانکا ترامپ

او برای ایجاد این تغییرات عمده و همزمان به سراغ دکتر فرانکلین رُز در هیوستون، تگزاس رفت. ۹ جراحی زیبایی که سارا اشمیت به طور همزمان انجام داد شامل رینوپلاستی (جراحی زیبایی بینی)، تغییر ظاهر چانه، پروتز لب، لیپوساکشن در زیر چانه، شکم و کمر، باسن و ران ها بود و البته لیفت باسن برای داشتن ظاهری شبیه دختران برزیلی. وی همچنین اکستنشن و تغییر رنگ مو نیز انجام داده است.

ایوانکا ترامپ

مجله Inside Edition در تمام مدت قبل و بعد از جراحی های زیبایی سارا اشمیت بر داستان او متمرکز بوده و عکس هایی از او تهیه کرده است. بعد از انجام جراحی ها، سارا در صحبت با این رسانه چنین گفت: «بالاخره آن ظاهر شبیه ایوانکا که می خواستم را بدست آوردم». از زمانی که دونالد ترامپ برای رسیدن به مقام ریاست جمهوری ایالات متحده وارد کارزارهای انتخاباتی شد، زنان بسیاری هزاران دلار برای شبیه کردن خود به دختر ارشدش، ایوانکا، هزینه کرده اند. تیفانی تیلور که سه فرزند نیز دارد اهل تگزاس است و در سال ۲۰۱۶ برای اینکه شبیه ایوانکا باشد جراحی زیبایی سینه، پر کننده گونه و رینوپلاستی انجام داد. این اقدام تیفانی ۳۳ ساله در آن زمان از طریق یک برنامه شبانگاهی در شبکه ABC انعکاس داده شد.

بیشتر بخوانید: با ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ بیشتر آشنا شوید؛ گزینه شایسته تر برای بانوی اولی آمریکا

ایوانکا ترامپ

جنی استوارت

بعد از او زنی دیگر به نام جنی استوارت، ۳۶ ساله اهل بوستون، در رسانه ها اعلام کرد که ظاهر زیبای و باکلاس زنانه ای که ایوانکا دارد را تحسین کرده و سعی می کند خود را شبیه او سازد. این دو زن تا ۶۰.۰۰۰ دلار هزینه کردند تا ظاهری شبیه دختر پرجذبه دونالد ترامپ داشته باشند. تیلور در سال ۲۰۱۶ دست به جراحی زیبایی بینی و لیفت ابرو زد و بینی خود را کمی صافتر کرد تا بیشتر شبیه ایوانکا ترامپ شود. هر دو زن اعلام کردند که از نتایج جراحی های زیبایی خود رضایت دارند و جالب این که هر دوی آن ها به دکتر فرانکلین رُز مراجعه کرده بودند تا به ظاهرهای مورد نظر خود دست یابند.

ایوانکا ترامپ

تیفانی تیلور

دکتر رُز می گوید که این دو اولین بیمارانی نیستند که به او مراجعه کرده و از او می خواهند که ظاهری شبیه ایوانکا ترامپ را از طریق جراحی زیبایی برای آن ها رقم بزند. او در این باره چنین می گوید: «سینه ها یا بینی یا صورت، چه شکل صورت زیبایی دارد. این اولین بیماری نیست که با تصویری از ایوانکا ترامپ وارد مطب می شود. او بسیار زیبا و بسیار خوش خرام است».

ایوانکا ترامپ

تیلور که در صنعت نفت و گاز مشغول به کار است و در یک مزرعه شخصی زندگی می کند، می گوید که در حدود ۶۰.۰۰۰ دلار برای پیدا کردن شباهت بیشتر به ایوانکا ترامپ هزینه کرده است.

ایوانکا ترامپ

تیفانی تیلور قبل و بعد از جراحی زیبایی

او در این باره می گوید: «من ویژگی های کلاسیک ایوانکا ترامپ را دوست دارم. این همان چیزی است که سعی می کنم از  آن به عنوان مدل استفاده کنم». بدین منظور، تیلور جراحی های زیبایی متعددی از جمله لیپوساکشن، ایمپلنت سینه، گراف های چربی و پر کننده گونه انجام داده و اخیراً نیز دو جراحی زیبایی دیگر برای لیفت ابرو و چشم و رینوپلاستی به جراحی های قبلی افزوده است.

ایوانکا ترامپ

استوارت که ادعا می کند قبلاً همه به او می گفتند ظاهری شبیه آنجلینا جولی دارد، نیز جراحی های زیبایی متعددی از جمله لیفت باسن به سبک دختران برزیلی، بزرگ کردن سینه، جراحی زیبایی بینی و پر کردن گونه انجام داده که هزینه مجموع آن ها ۳۰.۰۰۰ دلار بوده است.

بیشتر بخوانید: از دونالد جونیور تا بارون؛ نگاهی به زندگی پسران دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • سهیل آبان ۱۶, ۱۳۹۷

    عاقبت از خامی خود سوخته
    رهروی کبک نیاموخته
    کرد فراموش ره و رفتار خویش
    ماند غرامت زده از کار خویش