ماجرای مست کردن «وین رونی»، دستگیری در فرودگاه و تنبیه او توسط همسرش

وین رونی بعد از دستگیری به علت مستی در ملأ عام اجازه تنها بیرون رفتن از خانه را ندارد!

ماجرای مست کردن «وین رونی»، دستگیری در فرودگاه و تنبیه او توسط همسرش

بعد از دستگیری وین رونی، بازیکن سابق تیم های اورتون و تیم منچستر یونایتد به خاطر مستی در فرودگاهی در ایالات متحده، همسرش، کالین، او را از خروج از خانه منع کرده است. پس از این حادثه، کالین در تماسی تلفنی با کاپیتان سابق تیم ملی انگلستان و در حالی که به شدت خشمگین شده بود چنین گفته است: «چند بار باید به تو گفته بشه؟» رونی ۳۳ ساله که اکنون برای تیم واشنگتن دی سی یونایتد در لیگ ام ال اس آمریکا بازی می کند، به خاطر مستی در ملأ عام در ۱۶ دسامبر ماه گذشته در فروگاه دولز شهر لس آنجلس دستگیر شده و پس از فحاشی به سلول انداخته شد.

وین رونی

به گفته یکی از شاهدان ماجرا او به نیروهای پلیس فرودگاه که قصد بازداشت او را داشتند وین رونی گفته بود: «برید گم شید». این حادثه پس ازآن اتفاق افتاد که مشخص شد رونی مست بوده اما وی قصد بازگشت به هواپیما را داشت. بر اساس گزارش روزنامه The Sun، کالین مشاجره سختی با همسر خود داشته و عواقب این رفتارش را به او گوشزد کرده است.

در گزارش این روزنامه در مورد این ماجرا چنین آمده است: «او به رونی گفت که او دیگر حق ندارد بدون اجازه یا همراهی او [کالین] از خانه بیرون برود. وقتی که او در مورد این ماجرا با تماس تلفنی مطلع شد احساس تحقیر شدن کرده و از او خواست که مستقیم به خانه برود. او رونی را به خاطر انجام چنین کار احمقانه ای کودن خطاب کرد. کالین به شوهرش اخطار داد که دیگر چنین کار احمقانه ای را تکرار نکند. وقتی که او مست می کند و دردسرساز می شود این موضوع او را بسیار ناراحت می کند زیرا کالین فکر می کند که این موضوع تاثیر بدی بر روی رابطه آن ها دارد».

وین رونی

گفته می شود که وین رونی در این ماجرای جدید و پس از ترکیب قرص های خواب و الکل در طول یک پرواز طولانی ۱۴ ساعته از ریاض، در فرودگاه مذکور به دلیل مستی راه خود را گم کرده و باعث به صدا درآمدن آژیرهای امنیتی شده است. به گفته یک شاهد عینی، این درگیری نیم ساعت به طول انجامیده و زمانی اتفاق افتاد که وین رونی از گیت ورودی بین المللی عبور کرده و سپس برگشته تا بار دیگر سوار هواپیما شود. این شاهد عینی درباره این حادثه چنین گفته است: «او تازه از هواپیما پیاده شده و از یک گیت که روی آن نوشته شده بود ورودی های بین المللی، خارج شد و سپس به هر دلیلی برگشت. تنها ماموران امنیتی و پرسنل فرودگاه اجازه چنین کاری را دارند.او داشت دشنام می داد و گفت برید گم شید. او اصلاً حال خوبی نداشت».

بیشتر بخوانید: وین رونی ستاره فوتبال انگلیس پول هایش را صرف چه تفریحات و تجملاتی می کند؟

وین رونی

وین رونی پس از این حادثه به مدت ۳ ساعت در سلول زندان فرودگاه بازداشت بود اما با پرداخت ۱۹ پوند جریمه و ۷۲ پوند- که دستمزد او تنها برای دو دقیقه و ۱۲ ثانیه است- هزینه های دیگر توانست از اتهام تخطی از قانون فرار کند. رونی سپس به بریتانیا پرواز کرده تا کریسمس را با کالین ۳۲ ساله و ۴ پسرشان بگذراند. خانواده رونی اخیراً برای اولین بار پس از این اتفاق در انظار عمومی دیده شده اند. رونی و خانواده اش اکنون بار دیگر به ایالات متحده آمده اند و از تعطیلات تمدید شده کریسمس خود لذت می برند. قرار است تمرینات تیم واشنگتن دی سی یونایتد پس از دو هفته تعطیلی به خاطر کریسمس از سر گرفته شود.

وین رونی

در روزهای اخیر، وین رونی با صورتی اصلاح نشده در یک مرکز فروش در نزدیکی اقامتگاهشان در واشنگتن همراه با همسر و فرزندانش دیده شد. این زوج دارای چهار فرزند پسر به نام های کای ۹ ساله، کلی ۵ ساله، کیت دو ساله و کاس ۹ ماهه هستند. گفته می شود که رونی در هنگام پرواز مقدار زیادی مشروبات الکلی را با هم ترکیب کرده و خورده و در ادامه چند قرص خواب آور را نیز به آن اضافه کرده است. رونی برای شرکت در یک برنامه تبلیغاتی مربوط به مسابقات اتومبیلرانی فرمول یک به ریاض رفته بود.

وین رونی

به گفته منابع پلیس فرودگاه دولز وی به خاطر فحاشی و همچنین مست بودن دستگیر شده بود: «وقتی از او پرسیده شد که چرا قصد داشته از گیتی رد شود که تنها ماموران امنیتی مجاز به استفاده از آن هستند او بسیار بی ادبانه پاسخ داد. به وضوح مشخص بود که الکل مصرف کرده و در شرایط مناسبی برای آزاد شدن قرار نداشت. با خودش حرف می زد… دشنام می داد و مست بود. باید او را حبس می کردیم تا هوشیاری اش را بدست بیاورد. او تا زمانی که سطح الکل خونش به سطح قابل قبول رسید حبس شد و بعد از ۴ ساعت آزاد شد. او به گناه خود اعتراف کرد و این یکی از شرایط آزادی وی بود».

بیشتر بخوانید: پیش به سوی مسلخ؛ ماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟

وین رونی

به خاطر این کار رونی به صورت آنلاین جریمه خود را پرداخت و آزاد شد اما تاریخ برگزاری دادگاه برای وی تعیین شده که در ۲۴ ژانویه برگزار خواهد شد. بر اساس قانون ایالت ویرجینیا، فحاشی و مستی در ملأ عام در زمره جرم های درجه چهار قرار گرفته که جرم سبکی است و مجازات آن در واشنگتن دی سی ۲۵۰ دلار تعیین شده است. وین رونی که اکنون در حال گذراندن دوره دو ساله محرومیت از رانندگی به خاطر رانندگی در حالت مستی است چندین بار دیگر نیز به خاطر مستی به دردسر افتاده است. در مورد اخیر، رونی به زندان برده شده و عکسی از وی با لباس زندان گرفته شد. این قانون شکنی وین رونی بدون شک با جریمه از سوی مسئولان تیم واشنگتن دی سی که سال گذشته قراردادی با دستمزد هفتگی ۳۰۰.۰۰۰ پوندی با این بازیکن سرشناس امضا کرده بودند مواجه خواهد شد.

وین رونی

وین رونی در ماه سپتامبر گذشته در منطقه چشایر به دلیل رانندگی در حالت مستی و با سرعتی ۳ برابر حد مجاز دستگیر شده بود. به همین دلیل بود که مسئولان اداره مهاجرت ایالات متحده قبل از دادن ویزا به او با حساسیت زیادی به پرونده او رسیدگی کردند. بر اساس قوانین سختگیرانه اداره مهاجرت ایالات متحده، خارجی هایی که سابقه محکومیت دارند ممکن است از دریافت ویزا و اجازه ورود به کشور محروم شوند. کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس که رکورددار گل های زده برای تیم ملی کشورش نیز هست با قراردادی به مبلغ ۱۲ میلیون دلار به تیم دی سی یونایتد پیوست که او را به پردرآمدترین بازیکن تاریخ این باشگاه تبدیل می کند. مالک این باشگاه جیسون لوین است که بخشی از سهام باشگاه سوانسی سیتی در لیگ برتر انگلیس را نیز در اختیار دارد.

وین رونی

در سال ۲۰۰۴، که وین رونی در سن ۱۸ سالگی به منچستر یونایتد پیوست، روزنامه های انگلیسی از پرداخت مبلغ ۱۴۰ پوند از طرف وی به یک روسپی برای برقراری رابطه جنسی خبر دادند. وی بعدها به داشتن رابطه جنسی با دو زن ۳۷ و ۴۸ ساله در روسپی خانه ای در لیورپول متهم شد. در سال ۲۰۱۲ نیز یک روسپی دیگر ادعا کرد که همراه با دوستش با رونی رابطه جنسی داشته است. ظاهراً این اتفاق در زمانی رخ داده که همسر رونی برای اولین بار باردار شده بود و اولین پسرشان، کای، را در شکم خود داشت. اگر چه این رسوایی، زندگی وین رونی و همسرش را با مشکلی بزرگ مواجه کرد اما در نهایت کاتلین تصمیم گرفت شوهرش را ببخشد. به نظر می رسد که جنجال آفرینی های وین رونی تمامی ندارد!

بیشتر بخوانید: کریستیانو رونالدو؛ حقایقی جالب در مورد زندگی شخصی مشهورترین فوتبالیست معاصر

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود