ازدواج «ادریس البا» با یک مدل آمریکایی و طرفدارانی که از قلب شکسته خود می گویند

ازدواج «ادریس البا» با یک مدل آمریکایی و طرفدارانی که از قلب شکسته خود می گویند

ادریس البا، بازیگر مشهور بریتانیایی و جذاب ترین مرد جهان در سال ۲۰۱۸ به انتخاب مجله People طی یک مراسم سه روزه در مراکش با سابرینا داور ازدواج کرده است. در تصاویری هیجان انگیز که به طور اختصاصی توسط مجله British Vogue گرفته شده، این زوج جذاب که سال گذشته با هم نامزد شده بودند، ظاهراً به شدت عاشق یکدیگر هستند و این موضوع را می توان در ادای سوگند وفاداری به ازدواجشان در هتل کسار چهار باغ در مراکش به وضوح دید. سابرینا، ۲۹، ساله دو لباس زیبا و باجزییات از ورا وانگ را برای بزرگ ترین روز زندگی اش انتخاب کرده بود در حالی که ادریس، ۴۶ ساله، در کت و شلواری سفارشی از اوزوالد بواتنگ دیده می شد.

ازدواج ادریس البا

در فوریه گذشته بود که ادریس البا پیش از اکران فیلم جدیدش با نام «یاردی» (Yardie) در ریو سینما، دالستون، روی زانوهایش نشست و از سابرینا خواستگاری کرد. ادریس در سال ۲۰۱۷ در خانه سابرینا در کانادا با او آشنا شد، زمانی که البا مشغول بازی در فیلم «کوهستان بین ما» (The Mountain Between Us) بود. پیش از این البا با هانا نورگارد ازدواج کرده بود که از او یک دختر اکنون ۱۷ ساله به نام ایسان دارد. سپس او با سونیا نیکول هاملین ازدواج کرد که تنها ۴ ماه بعد از هم جدا شدند. او همچنین با نامزد سابقش نایانا گارت یک پسربچه ۵ ساله دارد.

ازدواج ادریس البا

بعد از دو بار شکست در ازدواج، ادریس البا در مصاحبه با مجله ESSENCE در جولای ۲۰۱۷ گفت: «آیا بار دیگر ازدواج خواهم کرد؟ این طور فکر نمی کنم. بله، اینطور فکر نمی کنم. ازدواج مانند یک شرکت است که همه چیز باید در آن متناس باشد و من این کار را کرده ام. ازدواج برای همه نیست. این چیزی نیست که من در زندگی بخواهم». البا در مورد اولین روزهای رابطه اش با سابرینا به مجله People چنین گفته است: «عاشق شدن در زمانی که در حال ساخت فیلمی در مورد عاشق شدن باشی بسیار خاص است».

ازدواج ادریس البا

بیشتر بخوانید: برد پیت و شارلیز ترون؛ اعلام خبر نامزدی مرغ عشق های جدید هالیوود

ادریس و سابرینا برای اولین بار در فستیوال بین المللی فیلم تورنتو در سال ۲۰۱۷ و برای اکران فیلم «بازی مالی» ( Molly’s Game) که البا در آن نقش داشت در کنار هم روی فرش قرمز راه رفتند. جشن عروسی این دو سه روز در مراکش در جریان بوده و تعدادی از دوستان و خانواده های دو طرف در آن حضور داشته اند. سابرینا داور یک مدل آمریکایی است که در سال ۲۰۱۴ به عنوان بانوی شایسته ونکوور انخاب شد. ادریس البا نیز که بیشتر به خاطر نقش های تلویزیونی اش شناخته شده و با همین سریال های به شهرت رسید در سریال های مشهوری مانند «شنود» (The Wire) و «لوتر» (Luther) بازی کرده که برای مورد اخیر برنده جایزه گلدن گلوب، اسکرین اکتورز گیلد اواردز و ۴ نامزدی جایزه امی شد.

ازدواج ادریس البا

او کار خود در حوزه سینما را در سال ۲۰۰۵ آغاز کرده و در فیلم های مشهوری مانند «گانگستر آمریکایی» (American Gangster)، «ماندلا: راه پیمایی طولانی به سمت آزادی» (Mandela: Long Walk to Freedom)، «جانوران بدون کشور» (Beasts of No Nation) و «بازی مالی» بازی کرد. نکته جالب در مرود ازدواج ادریس البا این است که ظاهراً این تصمیم او دل بسیاری از زنان را در سراسر جهان شکسته است. بسیاری از طرفداران این بازیگر بریتانیایی در فضای مجازی به این موضوع واکنش داده و گفته اند که دلشان شکسته است.

بیشتر بخوانید: عشق و وفاداری در هالیوود؛ با زوج های هالیوودی آشنا شوید که پایدارترین ازدواج را داشته‎اند

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود