جزئیات کامل و ساعت پخش سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیون در رمضان ۹۸

جزئیات کامل و ساعت پخش سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیون در رمضان ۹۸

همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، شبکه‌های سیما ویژه برنامه‌هایی را در قالب‌های متفاوت و برای رده‌های سنی مختلف تهیه و تولید کرده اند که در این ایام به روی آنتن خواهد رفت.

مجموعه‌های نمایشی، ویژه برنامه‌های سحر و افطار، ترتیل خوانی، جنگ‌های شاد و … از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده برای روزه داران است.

شب‌های رمضان و سریال‌های سیما

شبکه‌های یک، دو و سه با سریال‌های جدید «از یاد‌ها رفته»، «دلدار» و «برادرجان»، شبکه چهار با سریال تامینی «امام علی (ع)» و شبکه پنج نیز با سریال کره‌ای افسانه «جونگ میونگ» در شب‌های ماه رمضان مهمان مخاطبان روزه دار می‌شوند.

این پنج سریال در شب‌های ماه رمضان از شبکه‌های یک، دو، سه و پنج در ساعات ۲۲:۱۰، ۲۱:۳۰، ۲۰:۳۵، ۲۴ و ۲۳ روی آنتن می‌رود.

«از یاد‌ها رفته» شبکه یک

برنامه‌های تلویزیون در رمضان ۹۸

سریال «از یاد‌ها رفته» به تهیه کنندگی اکبر تحویلیان و کارگردانی بهرام بهرامیان هر شب ساعت ۲۲:۱۰ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

این سریال یک ملودرام تاریخی است که در ۲۵ قسمت ساخته می‌شود و داستان این سریال در سال ۱۳۱۹ می‌گذرد و درباره زندگی یک پزشک زن ایرانی به نام «فروغ» است که در فرانسه درس خوانده و به دلیل ناآشنایی از وضعیت کشور و آداب رسوم آن دچار بحران شدیدی می‌شود، اما …

شبکه یک سیما همچنین قصد دارد در روز‌های ماه مبارک رمضان، مجموعه تلویزیونی دیدنی و جذاب «پایتخت ۵» را بازپخش کند که ساعت ۱۷:۱۰ دقیقه پخش می‌شود.

شبکه دو از «دلدار» می‌گوید

برنامه‌های تلویزیون در رمضان ۹۸

سریال «دلدار» کاری از برادران محمودی در ماه مبارک رمضان ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

«دلدار» یک قصه عاشقانه است که در بستر عشق و اتفاقات اجتماعی که جوانان درگیر آن هستند از قبیل ازدواج، شغل و انتخاب‌های متعدد اتفاق می‌افتد. خط اصلی داستان درباره آرش جوان نخبه دانشگاهی است که به دلیل بیماری مادرش دانشگاه را رها کرده و بعد از چند ماه و بر اثر اتفاقی، عشق دوران دانشگاهش یعنی رونا را می‌بیند و به موازات آن یک داستان عاشقانه دیگر نیز در سریال روایت می‌شود.

محمدرضا غفاری، الناز حبیبی، مریم بوبانی، حسام محمودی، سوگل خلیق، بهزاد فراهانی، مهران نائل، پریوش نظریه، همایون ارشادی، کمند امیرسلیمانی، نیما رئیسی و پیمان جعفری بازیگران این سریال هستند.

تا کنون ۸۰ درصد از تصویربرداری «دلدار» انجام شده است و تصویربرداری سکانس‌های باقی مانده در تهران انجام می‌شود. «دلدار» توسط آزیتا ایرایی و مهدی حمزه نوشته شده و در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در ماه مبارک رمضان از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

بازپخش این سریال نیز ساعت‌های ۱۱:۳۰، ۱۶:۲۰ و ۴۵ دقیقه بامداد خواهد بود.

«برادر» بار دیگر در قاب دو

برنامه‌های تلویزیون در رمضان ۹۸

بازپخش سریال «برادر» به کارگردانی جواد افشار، تهیه‌کنندگی نعمت چگینی و به نویسندگی آرش قادری که پیش از این در ایام ماه رمضان از این شبکه روانه آنتن شده بود، از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۷:۴۵ در ایام مبارک روانه آنتن می‌شود.

«برادرجان» در شبکه سه

برنامه‌های تلویزیون در رمضان ۹۸

سریال «برادر جان» به کارگردانی محمدرضا آهنج، به نویسندگی سعید نعمت‌الله و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی، هر شب ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سه پخش می‌شود.

«برادر جان» محصول گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما ملودرامی اجتماعی مذهبی است که موضوع اصلی آن حق الناس است و در خلاصه داستان آن آمده: برادری، برابری و جان فشانی سه برادر که زبانزد است و خدا و خلق از آن‌ها در آسایش، به ناگه دچار حادثه‌ای می‌شود که نامش حق‌الناس است.

علی نصیریان، حسن پورشیرازی و حسام منظور، آفرین عبیسی، سعید چنگیزیان، کامران تفتی، سجاد افشاریان، نسیم ادبی، مارال فرجاد، شیوا ابراهیمی، محبوبه صادقی و جلیل فرجاد دیگر بازیگرانی هستند که در این سریال بازی کرده اند.

سریال «امام علی (ع)» سریال رمضانی شبکه چهار

سریال «امام علی (ع)» به کارگردانی داوود میرباقری، در ایام ماه مبارک رمضان هر شب ۱۲ بامداد پخش و روز بعد ساعت ۱۸ بازپخش می‌شود.

«جونگ میونگ» سریال رمضانی شبکه پنج

برنامه‌های تلویزیون در رمضان ۹۸

سریال کره‌ای افسانه «جونگ میونگ» در ماه مبارک رمضان هر شب ساعت ۲۳ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

این سریال تاریخی محصول ۲۰۱۵ کره جنوبی به کارگردانی سنگ هو کیم است که در ۵۰ قسمت به مدیر دوبلاژی علیرضا باشکندی برای شبکه پنج سیما دوبله شده است.

برنامه‌های شبکه‌ها

شبکه یک سیما

ویژه برنامه «این شب ها» ساعت ۲۳ بعد از سریال رمضانی شبکه یک پخش خواهد شد که با اجرای مجید یراقبافان و با حضور کارشناسان متعدد مذهبی تدارک دیده شده است. بحث و گفتگو در زمینه اخلاقی و اعتقادی موضوع برنامه این شب هاست که به مدت یک ساعت به صورت زنده و با تهیه کنندگی یونس قاسمی در شب‌های رمضان تقدیم بینندگان شبکه یک می‌شود.

مجموعه «در امتداد فلق» همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان از شبکه یک روی آنتن خواهد رفت. در این مجموعه که با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی تولید و پخش می‌شود، تلاش‌های روحانیون مستقر در نقاط محروم و روستا‌های دورافتاده در ۱۰۰ قسمت به تصویر کشیده شد.

برنامه‌های «ثقلین» و «درس‌هایی از قرآن» برنامه‌های دیگر شبکه یک است که در این ماه مبارک برای بینندگان پخش می‌شود. در برنامه «ثقلین»، هر روز ساعت ۴:۴۵ به مدت یک ساعت با قرائت یکی از قاریان کشورمان، یک جز قرآن کریم پخش می‌شود.

در برنامه «درس‌هایی از قرآن» به تهیه کنندگی محمود متوسل هم هر روز ساعت ۱۸:۱۵ سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین قرائتی پیرامون تفسیر قرآن و سایر موضوعات مذهبی و دینی پخش خواهد شد.

شبکه دو سیما

فصل جدید «هزار راه نرفته» نیز از تدارکات شبکه دو سیماست که در ماه رمضان روانه آنتن خواهد شد. این برنامه به تهیه کنندگی ناهید سادات شریفی با حضور گروهی از کارشناسان و اعضای هیات علمی دانشگاه‌های شهید بهشتی و تهران به طرح مساله و بررسی مسائل مربوط به خانواده، قبل از ازدواج، طلاق و بعد از جدایی خواهد پرداخت و شامل بخش‌های متعددی می‌شود. «هزار راه نرفته» کاری است از گروه خانواده که از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۹:۳۰ روانه آنتن می‌شود و بازپخش آن ساعت ۸:۴۰ خواهد بود.
فصل پنجم برنامه «کام شیرین» با هدف مهارت آموزی و آموزش تکنیک‌های والدگری و تربیت فرزند در مباحث مختلف و سنین گوناگون توسط کارشناسان به بحث و گفتگو و بررسی گذاشته می‌شود. محمد کاظم زاده و رضا ناظری به عنوان روانشناس در برنامه حضور دارند و ثریا بناکار اجرای این برنامه را بر عهده دارد. «کام شیرین» کاری است از گروه خانواده به تهیه کنندگی مرتضی یعقوبی که در ماه مبارک رمضان روز‌های زوج ساعت ۱۷:۱۰ روانه آنتن می‌شود و تکرار آن ساعت ۶:۳۵ خواهد بود.

گروه کودک و نوجوان با مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل»، «ترنم باران» و «ویژه برنامه نمایشگاه قرآن» در ماه مبارک رمضان همراه مخاطبان این شبکه خواهد بود. «محله گل و بلبل» به تهیه کنندگی مسلم آقاجانزاده، اجرای داریوش فرضیایی و کارگردانى احمد درویش علیپور هر روز ساعت ۱۸:۳۵ روانه آنتن خواهد شد.

«ترنم باران» عنوان ویژه برنامه معارفی ویژه کودکان و نوجوانان است که از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۵:۲۰ از قم پخش می‌شود. ویژه برنامه نمایشگاه قرآن نیز کاری است از مجتبی ظریفیان و آزیتا رضایی که از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۵ در جدول پخش برنامه‌های شبکه دو سیما قرار دارد.

جُنگ شبانگاهی رمضان هر شب حوالی ساعت ۲۳:۳۰ به صورت زنده روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

ادامه فصل ششم از مستند «از لاک جیغ تا خدا» که قسمت‌های گذشته آن مورد تحسین و استقبال گسترده مخاطبان خاص و عام قرار گرفت، هر روز ساعت ۱۸:۰۵ از شبکه دو سیما پخش می‌شود و بازپخش آن ساعت ۵ خواهد بود.

«نمادو» دوربین شبکه دو در سراسر کشور و کاری از گروه دانش و اقتصاد در ایام رمضان با گزارش‌هایی خاص از استان‌ها و مناطق مختلف کشور پیرامون انعکاس مراسم ویژه این ماه در خدمت بینندگان شبکه دو سیماست.

در لیالی نورانی قدر شبکه دو سیما ویژه برنامه‌های خود را در قالب قرائت دعای جوشن کبیر و برگزاری مراسم احیاء از ساعت ۲۳:۱۵ در آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها تقدیم بینندگان این شبکه می‌کند.

شبکه سه سیما

برنامه «سمت خدا» هر روز بجز جمعه‌ها از ساعت ۱۳:۳۰ روانه آنتن خواهد شد. این برنامه به تهیه کنندگی سید عبدالمجید رکنی و با اجرای نجم الدین شریعتی و با حضور کارشناسان به مباحث زیر می‌پردازد. بازپخش برنامه «سمت خدا» روز بعد ساعت ۵ بامداد خواهد بود.

برنامه «اصل مطلب» به تهیه کنندگی مهدی امینی در ۴۰ قسمت ۴ دقیقه‌ای است که اخلاق در جامعه را از منظر قرآن و از نگاه اسلام به شکل مختصر و مفید مطرح می‌کند.
همچنین دعا‌های ماه مبارک رمضان، افتتاح، ابوحمزه و مجیر در برنامه‌ای با عنوان «روی نیاز» هر روز روانه آنتن خواهند شد.

«زلال احکام» در ۳۰ قسمت ۱۵ دقیقه‌ای به تهیه کنندگی محمدرضا عطارد است. این برنامه با حضور حجت الاسلام والمسلمین فلاح زاده به تبیین احکام اسلامی و به خصوص مسائل مربوط به ماه مبارک رمضان و پاسخ به شبهات و پرسش‌های مخاطبان می‌پردازد.

شبکه چهار سیما

سری جدید «گستره شریعت» در ۵۲ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای به تهیه کنندگی دکتر پرویز فارسیجانی در گروه فرهنگ و اندیشه شبکه چهار سیما تولید می‌شود.

برنامه اذانگاهی «قرار» به تهیه کنندگی معصومه احمدی مهیار کاری است از گروه اجتماعی شبکه چهار سیما که پخش آن از فروردین امسال هر روز از ۴۰ دقیقه مانده به اذان ظهر به افق تهران آغاز شده و تا ۲۰ دقیقه بعد از اذان ادامه دارد.

«اتاق شیشه ای» به تهیه کنندگی وکارگردانی احمد ظریف رفتار در ماه مبارک رمضان هر شب ساعت ۲۲:۱۵ پخش می‌شود.

«نغمه‌های آسمانی» به تهیه کنندگی حبیب الله ذوالفقاری، در ۳۰ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای هر روز ساعت ۱۷:۲۵ به تاریخچه مناجات خوانی، این رسم و آئین دیرینه در ایران اسلامی و آواز راز و نیاز گونه با خداوند متعال، از افطار تا سحر می‌پردازد.

همچنین مجموعه «حدیث سرو» هر روز ساعت ۱۳:۲۵ و جزءخوانی هرروز ساعت ۱۱:۳۰ دیگر برنامه های این شبکه هستند.

شبکه پنج سیما

برنامه «جشن رمضان» به تهیه کنندگی سیدمحمد هاشمی اصل امسال با ساختاری جدید و بخش‌های متنوع روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.بیست و دومین برنامه «جشن رمضان» کاری از گروه خانواده و کودک شبکه پنج به تهیه‌کنندگی سیدمحمد هاشمی اصل در ماه رمضان مهمان خانه مخاطبان می‌شود.

گروه معارف شبکه پنج سیما، در ماه مبارک رمضان برای روزه داران برنامه «تن‌ها مسیر» را با سخنرانی مذهبی حجت الاسلام پناهیان پخش می‌کند. «تن‌ها مسیر» ساعت ۱۶:۱۵ پخش می‌شود.

برنامه «اختیاریه» به تهیه کنندگی و اجرای سید مرتضی فاطمی نیز در ماه مبارک رمضان هر شب ساعت ۲۲ روی آنتن می‌رود.

برنامه‌های «تا نیایش»، «مداحی» و میان برنامه‌های مناسبتی ماه رمضان نیز در لابه لای جدول پخش ماه عبادت و بندگی قرار می‌گیرد.

شبکه آموزش

برنامه «ماه مهربانی» در ایام ماه مبارک رمضان با حضور در مناطق زلزله زده کرمانشاه و مناطق سیل زده هر شب یک برنامه شاد را روی آنتن می‌برد. این برنامه به تهیه کنندگی سهیل سلیمانی در ایام ماه مبارک رمضان هر شب ساعت ۲۳ از شبکه هفت سیما پخش می‌شود.

برنامه «دکتر سلام» نیز برنامه ویژه‌ای برای ایام ماه مبارک روی آنتن می‌برد. «دکتر سلام» به تهیه کنندگی مهران دشت بزرگی هر روز ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه هفت سیما پخش می‌شود.

برنامه «یقه هفت» در ماه رمضان از شنبه تا پنج شنبه، هر شب با اشاره به یکی از اسماء و صفات پروردگار که در دعای جوشن کبیر آمده، پخش خواهد شد. این برنامه به تهیه کنندگی مهرداد تنها در ماه رمضان از شنبه تا پنج شنبه ساعت ۲۲ پخش خواهد شد.

برنامه «نان و نمک» به تهیه کنندگی هادی خددادی و کاری از گروه آموزش‌های رسمی است که در ایام ماه مبارک رمضان هرشب ساعت ۲۰:۴۰ از شبکه هفت سیما روی آنتن می‌رود.

از دیگر برنامه‌های تدارک دیده شده برای ایام ماه مبارک رمضان برنامه «سفرگرد» می‌باشد که به تهیه کنندگی مجید قره گوزلو روز‌های زوج ساعت ۱۶ از شبکه هفت سیما پخش می‌شود.

شبکه قرآن

محفل انس با قرآن کریم که هر ساله در شب اول ماه مبارک رمضان در محضر مقام معظم رهبری برگزار می‌شود. این مراسم به صورت زنده و مستقیم از ساعت ۱۷ به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما خواهد رفت.

جنگ شبانگاهی «عطر رمضان» از دیگر تدارکات این شبکه در ماه مبارک رمضان است که هر شب از ساعت ۲۲:۳۰ با اجرای مهدی آقا بیگی به صورت زنده از باغ موزه کتاب تهران به روی آنتن می‌رود.

برنامه زنده «رصد» در ماه مبارک رمضان به اخبار و اطلاع رسانی فعالیت‌های ویژه نهادها، سازمان‌ها و محافل قرآنی در این ماه خواهد پرداخت که این برنامه همه روز از ساعت ۲۱ با اجرای مهدی صفری به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می‌رود.

اثری ماندگار از عالم عالیقدر آیت الله امامی کاشانی با محوریت پژوهش در موعود ادیان تحت عنوان «خط امان» جمعه‌های ماه مبارک رمضان از ساعت ۱۲ با اجرای مهدی رجایی تقدیم مخاطبان ویژه برنامه‌های مهدویت خواهد شد.

مستند‌های جذاب معجزات علمی جهان و تدبری در آفرینش از منظر توحیدی با عنوان‌های «مواهب» و «نشانه ها» همه روزه در ساعت‌های ۱۴:۱۵ و ۱۸:۳۰ برای مخاطبان علاقه‌مند به برنامه‌های مستند در نظر گرفته شده است.

برنامه‌های روتین شبکه قرآن و معارف سیما از جمله «یاد خدا» با اجرای محمد حسین صیرفی در ساعت ۱۲، «پرسمان» با اجرای سید علی قوامی در ساعت ۸:۱۰، «روزی بهتر» با اجرای مونا انصاری فر و رضا اسماعیلی در ساعت ۹، «تلاوت‌های درخواستی» با اجرای مهدی سیفی در ساعت ۱ بامداد و سریال‌های مذهبی در ساعت ۲۳ تقدیم مخاطبان می‌شود.

شبکه مستند

مستند «نور» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مهدی فارسی در ۳۰ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای در شبکه مستند تولیدشده و نگاهی دارد به زندگی افرادی که سبک زندگی قرآنی دارند. این مجموعه مستند در استان‌های مختلف کشور مثل قم، تهران، اصفهان، خراسان رضوی، چهارمحال بختیاری و استان البرز تصویربرداری شده و روایتی از زندگی آن‌هایی است که قرآن و مفاهیم قرآنی در زندگی‌شان جاری و ساری است. این مستند در ماه مبارک رمضان هر شب قبل از اذان مغرب از شبکه مستند پخش خواهد شد.

«یک چکه ماه» تولید جدید شبکه مستند از اول ماه مبارک رمضان ساعت ۲۲:۳۰ در جدول پخش شبکه قرار دارد.

«یک پذیرایی ساده» تولید شبکه مستند در ۱۳ قسمت ۱۵ دقیقه‌ای تهیه‌شده و در ایام ماه مبارک رمضان روی آنتن می‌رود.

شبکه سلامت

«همین امروز» در طول روز روی آنتن می‌رود و علاوه بر معرفی برنامه‌های رمضانی با دعوت از کارشناسان حوزه سلامت جسم و روان به واکاوی اثرات این ماه بر روزه داران می‌پردازد.

«ضربان» برنامه دیگری است که هر روز ساعت ۱۶ روی آنتن می‌رود این برنامه که با هدف ارتقای سطح آگاهی مردم نسبت به بیماری‌های جسم و روان پخش می‌شود، در طول ماه مبارک رمضان روش زندگی روزه داران را محور کار قرار داده و با اشاره به سبک زندگی افراد روزه دار از خواب، تغذیه و ورزش آن‌ها در این ایام می‌گوید.

خودشناسی و آشنایی با اعجاز خداوند در آفرینش انسان موضوع برنامه «برگی از دفتر وجود» است. توجه به سلامت معنوی مهمترین رویکرد این برنامه است که با به تصویر کشیدن زیبایی‌های خلقت انسان، گوشه‌ای از قدرت لایتناهی خداوند در پدید آوردن اعجاب انگیز انسان را به تصویرمی کشد.

«دهکده تندرستی» از خوراکی‌های مفید برای روزه داران در ماه مبارک رمضان می‌گوید. این برنامه در ۳۰ قسمت کوتاه ۵ دقیقه‌ای روانه آنتن می‌شود.

شبکه امید

برنامه «به توان خدا» به تهیه کنندگی مجید رکنی و بیک محمدی با محوریت پاسخ به سوالات و شبهات نوجوانان در زمینه معارف اسلامی و سبک زندگی با حضور کارشناسان قرآنی، بلافاصله بعد از اذان ظهر روی آنتن شبکه امید پخش می‌شود.

مسابقه زنده تلفنی «راز جزیره» نیز با طرح سوالات ویژه مربوط به ماه مبارک رمضان برای نوجوانان فضای معنوی خاصی را به وجود خواهد آورد.

احکام ویژه نوجوانان و دعا‌های متناسب نیز در باکس اذان گاهی و آرم استیشن با فضای معنوی ماه مبارک رمضان در لا به لای برنامه‌ها پخش خواهد شد.

شبکه جام جم

«روشنا» با دو ویژه برنامه در روز دهم و پانزدهم ماه مبارک رمضان روی آنتن می‌رود. «روشنا» در روز دهم ماه مبارک رمضان که مصادف با سالروز وفات ام‌المؤمنین حضرت خدیجه کبری (س) است، به مدت ۴۹ دقیقه در روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه پخش خواهد شد. همچنین دیگر برنامه «روشنا» به مناسبت ولادت با سعادت کریم اهل بیت

امام حسن مجتبی (ع)، به مدت ۴۵ دقیقه در روز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه به نمایش درخواهد آمد.

فیلم سینمایی «آینه بغل» در شب ولادت امام حسن مجتبی، (یکشنبه، ۲۹ اردیبهشت) برای مخاطبان خارج از کشور پخش خواهد شد.

برنامه پرمخاطب «خانه مهر»، در روز جمعه، مصادف با ۳ خردادماه، به مناسبت سالروز آزادسازی «خرمشهر» به‌صورت ویژه روی آنتن خواهد رفت.

«میشه بهتر شد» ویژه برنامه ماه مبارک رمضان خواهد بود که در ۳۱ قسمت ۵۵ دقیقه‌ای ساعت ۲۲ پخش می‌شود.

افزون بر این، شبکه در نظر دارد به مناسبت شب‌های پرفیض قدر و نزول قرآن؛ برنامه سه قسمتی «هلال قدر» را در روز‌های ۴، ۲ و ۶ خرداد پخش کند.

همچنین به مناسبت شهادت مولای متقیّان امام علی (ع)، انیمیشن سینمایی «نذر ناب» در روز شنبه (۴ خرداد) و فیلم سینمایی «امام علی» در روز یکشنبه، (۵ خردادماه) به نمایش درخواهد آمد.

در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و به مناسبت روز جهانی «قدس»، ویژه برنامه «طنین قدس» در ۱۰ خردادماه پخش خواهد شد. همچنین فیلم سینمایی «شکارچی شنبه» به همین مناسبت در روز یکشنبه، (۱۲ خرداد) به روی آنتن خواهد رفت.

به مناسبت «عید سعید فطر»، در دو روز چهارشنبه و پنج‌شنبه، ۱۵ و ۱۶ خرداد، ویژه برنامه «عیدانه» از آنتن شبکه پخش خواهد شد.

شبکه نمایش

با فرا رسیدن حلول ماه مبارک رمضان تولیدات و فیلم‌های مرتبط با موضوعات رمضانی و مرور آثار هنرمندان سینمای ایران شامل علیرضا زرین دست، اصغر شاهوردی، بهرام دهقان و محمود کلاری از این شبکه پخش خواهند شد.

عناوین برخی از این فیلم‌ها عبارتند از: «تولد یک پروانه»، «ماه جبین»، «رنگ خدا»، «اینجا چراغی روشن است»، «خاکستر و برف»، «بوسیدن روی ماه»، «استشهادی برای خدا»، «شب»، «قدمگاه»، «مرگ ماهی» و …

بدون نظر

ورود