سلبریتی هایی که نمی دانستید والدین آن ها هم مشهور هستند

سلبریتی هایی که نمی دانستید والدین آن ها هم مشهور هستند

اگر در خانواده ای مشهور و ثروتمند متولد شده باشید احتمال اینکه شما هم یک روز به فردی مشهور و موفق تبدیل شوید زیاد خواهد بود. البته پول و شهرت تنها چیزی نیست که ممکن است از پدر و مادر خود به ارث ببرید، بلکه احتمال آنکه از استعدادهای آن ها هم بهره مند شوید زیاد است. بسیاری از سلبریتی های این روزها هم در خانواده ای مشهور متولد شده اند و جا پای پدر و مادر خود گذاشته اند. در ادامه با سلبریتی ها یی آشنا خواهیم شد که احتمالاً نمی دانید والدین آن ها هم زمانی مشهور بودند.

۱- نینا تورمن: مادر اوما تورمن

والدین مشهور سلبریتی ها

مادر این بازیگر مشهور هالیوودی، زمانی مدل بسیار مشهور و محبوبی بود. نینا در خانواده ای اشرافی به دنیا آمد و حتی لقب «بارونس» داشت. در اواخر دهه ی ۱۹۵۰، او به لندن نقل مکان کرد و از آنجا بود که توجه ها به او جلب شد. تصویر او روی جلد نشریه ی مشهور و معتبر ووگ و دیگر نشریات پرطرفدار چاپ می شد، در آگهی های تبلیغاتی حضور پیدا می کرد و کارهایی از این دست. بعضی می گویند نینا یکی از منابع الهام سالوادور دالی، نقاش بزرگ، بوده.

در سال ۱۹۶۵، نینا با رابرت تورمن ازدواج کرد، مردی بسیار نامتعارف که اولین آمریکایی ای بود که به یک راهب بودایی تبدیل شد. رابرت به دست خود دالایی لاما، راهب شد. نینا و رابرت صاحب ۴ فرزند شدند که اوما تورمن یکی از آن ها است. نام همه ی فرزندان آن ها به نوعی با آیین بودا مرتبط است. نینا حالا ۷۸ سال سن دارد و مدیریت یک مرکز درمانی در تبت را برعهده دارد. علاوه بر این، او یک روان درمانگر بسیار مشهور هم هست.

۲- بلایت دنر: مادر گوئینت پالترو

بلایت دنر کار خود را با بازیگری در تئاتر شروع کرد و بعدها به بازیگری در تلویزیون هم پرداخت. در دهه های ۷۰ و ۸۰ میلادی او در سریال های تلویزیونی زیادی نقش آفرینی کرد. او همچنین در فیلم «زنی دیگر» (The Other Woman) وودی آلن حضور داشته. علاوه بر این، تماشاچیان جوان تر سینما شاید او را با فیلم های «ملاقات با فاکرها» (Meet the Fockers) و «ملاقات با والدین» (Meet the Parents) به خاطر بیاورند. دنر حالا ۷۶ سال سن دارد و هنوز با نقش های کوچکی در سریال های تلویزیونی و فیلم های سینمایی حضور پیدا می کند.

۳- جان وویت: پدر آنجلینا جولی

پدر آنجلینا جولی خود یکی از بازیگران مشهور هالیوود است و جوایز سینمایی زیادی دارد، از جمله یک جایزه ی اسکار، یک جایزه ی گلدن گلوب و همینطور یک جایزه ی بفتا. اوج دوران کاری او در دهه های ۷۰ و ۸۰ میلادی بود. یکی از جدیدترین نقش آفرینی های او در فیلم «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها» (Fantastic Beasts and Where to Find Them) بود که نقش «هنری شاو» را در آن بر عهده داشت.

۴- اینگرید برگمن: مادر ایزابلا روسلینی

ایزابلا روسلینی نه فقط یک بازیگر و مدل معروف و همسر سابق مارتین اسکورسیزی، کارگردان معروف هالیوودی است، بلکه دختر دو تن از مشهورترین چهره های دنیای سینمای هم هست. اینگرید برگمن، بازیگر سوئدی و روبرتو روسلینی، کارگردان ایتالیایی، پدر و مادر ایزابلا هستند. یکی از بهترین نقش آفرینی های برگمن، در فیلم مشهور «کازابلانکا» (Casablanca) بود. این بازیگر بزرگ، ۳ بار برنده ی جایزه ی اسکار شد و یکی از موفق ترین بازیگران زن عصر خود به شمار می رفت.

برگمن در بسیاری از فیلم های همسرش، روسلینی بازی کرد اما این فیلم ها شهرت و محبوبیت چندانی پیدا نکردند.

اینگرید برگمن در کنار همسرش روبرتو روسلینی

۵- جان بریمور: پدربزرگ درو بریمور

درو بریمور در یک خانواده ی  هنرمند متولد شده. پدر و مادر، عمو و پدربزرگ های او، همگی بازیگر بودند که مشهورترین آن ها جان بریمور، پدربزرگ او بود. پدر و مادر جان بریمور هم بازیگر تئاتر بودند. او در نمایش های آثار شکسپیر، فیلم های صامت و بعدتر در فیلم های مصوت نقش آفرینی می کرد.

۶- یولاندا حدید: مادر جیجی و بلا حدید

حتی کسانی که علاقه ی خاصی به دنیای مد و فشن ندارند هم احتمالاً خواهران معروف حدید را به چهره می شناسند، چرا که این روزها آن ها همه جا هستند. مادر آن ها هم در گذشته مدل بسیار موفقی بود. به مدت ۱۵ سال، او در فوتو شوت ها، آگهی های تبلیغاتی و فشن شوها حضور داشت. در سال ۱۹۹۴، او ازدواج کرد و صاحب ۳ فرزند شد. بلا و جیجی، یک برادر هم به نام اَنوَر دارند که او هم مدل است.

در سال ۲۰۱۲ معلوم شد یولاندا به بیماری لایم مبتلا است و او حتی کتابی درباره ی مبارزه اش با این بیماری نوشت. انور و بلا هم مانند مادرشان به این بیماری دچار هستند. یولاندا در صفحه ی اینستاگرامش اغلب تصاویری از فوتوشوت های فرزندانش را به اشتراک می گذارد. از قرار معلوم، مدلینگ در این خانواده ارثی است.

۷- بیلی ری سایرس: پدر مایلی سایرس

شکی نیست که مایلی سایرس، علاقه به موسیقی را از پدرش، بیلی ری سایرس، به ارث برده است. بیلی ری فعالیت در زمینه ی موسیقی را در اواخر دهه ی ۹۰ میلادی شروع کرد و او هنوز هم یک خواننده ی بسیار موفق در سبک کانتری به شمار می رود. او تا به امروز ۱۳ آلبوم استودیویی منتشر کرده و در اوایل دهه ی ۲۰۰۰، چند باری هم کار بازیگری را تجربه کرد. برادرها و خواهرهای مایلی سایرس هم در زمینه ی موسیقی فعلیت دارند. خواهر او، نوآ، در سال ۲۰۱۸، یک مینی آلبوم منتشر کرد و سعی دارد تا او هم به خواننده ی مشهوری تبدیل شود.

۸- می ماسک: مادر ایلان ماسک

ایلان ماسک، میلیونر، سرمایه گذار و تاجر مشهور دست پرورده ی مادر شگفت انگیز و پرانرژی اش، می ماسک است. می زمانی که جوان بود، در مسابقه ی ملکه ی زیبایی افریقای جنوبی (خانواده ی او در آفریقای جنوبی زندگی می کردند) توانست به مرحله ی نهایی راه پیدا کند و بلافاصله بعد از آن بود که او کار مدلینگ را شروع و به سرعت در آن پیشرفت کرد. می در آن دوران روی جلد نشریات فراوانی ظاهر شد و در آگهی های تبلیغاتی زیادی حضور پیدا کرد. او با آنکه حالا ۷۰ سال سن دارد هنوز هم در حوزه ی مدلینگ فعالیت دارد. علاوه بر این، او یک متخصص تغذیه هم هست. به لطف موفقیت پسرش، ایلان، می احتمالاً حالا بیش از هر وقت دیگری شهرت پیدا کرده.

منبع: brightside
بدون نظر

ورود