جنجالی دیگر از دونالد ترامپ؛ ویدیو بوسیدن یکی از زنان عضو کمپین انتخاباتی [تماشا کنید]

جنجالی دیگر از دونالد ترامپ؛ ویدیو بوسیدن یکی از زنان عضو کمپین انتخاباتی [تماشا کنید]

تیم وکلای دونالد ترامپ، رییس جمهور ایالات متحده، ویدیویی از او را در حال بوسیدن یکی از دستیاران خود به نام آلوا جانسون در کمپین انتخاباتی اش منتشر کرده که او را از برخی اتهامات مبرا می سازد اما برخی دیگر آن را مدرکی دال بر بدرفتاری او با این زن به دلیل بوسیدن اجباری اش می دانند. جانسون که یکی از اعضای سابق کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ بوده اکنون در آلاباما زندگی می کند و طی یک دعوای حقوقی ادعا کرده که آقای ترامپ در آگوست ۲۰۱۶ در فلوریدا، بدون رضایت او را بغل کرده و بوسیده است. جانسون همچنین ادعا کرده که او در مقایسه با همکاران مرد خود در کمپین انتخاباتی حقوق بسیار کمتری دریافت می کرده است. کاخ سفید و کمپین دونالد ترامپ این اتهامات را به کلی رد کرده اند.

یک کلیپ کوتاه از ویدیویی بلندتر توسط یکی از اعضای کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ اوایل هفته منتشر شده که ماجرای بوسیده شدن جانسون توسط ترامپ در آن به وضوح دیده می شود. در این ویدیو صدای جانسون شنیده می شود که می گوید :«و من به خاطر شما هشت ماه است که خانواده ام را ترک کرده ام» و پس از آن دونالد ترامپ گونه او را می بوسد. جانسون ادامه می دهد: «برای هشت ماه به خاطر شما. ما می خواهیم شما را به کاخ سفید برسانیم. در ماه فوریه شما را خواهم دید». در اسناد ارائه شده به دادگاه، چارلز هاردر که وکیل دونالد ترامپ است می گوید که این ویدیو نشان می دهد که دونالد ترامپ به شکلی جانسون را بوسیده که با ادعاهای این زن مبنی بر بوسیده شدن علیرغم خواست و رضایتش مغایرت دارد. هاردر می گوید: «این دو یک تعامل بسیار کوتاه و بدون خطا دارند که دو جانبه بوده و اجباری در آن دیده نمی شود».

بیشتر بخوانید: تحقیرآمیزترین و بدترین القاب «دونالد ترامپ» برای دشمنان سیاسی و متحدان سابق خود

بوسیدن یکی از زنان کمپین انتخاباتی توسط دونالد ترامپ
آلوا جانسون

اما بعد از انتشار این ویدیو، تیم وکلای خانم جانسون ادعا می کنند که این فایل ویدیویی دقیقاً همان چیزی است که موکل آن ها به خاطر آن شکایت کرده زیرا به وضوح بوسیده شدن اجباری توسط دونالد ترامپ را به نمایش می گذارد. حسن زواره ای، وکیل خانم جانسون، در اظهارنظری در روز جمعه چنین گفته است: «تا به امروز ما هنوز ویدیو دستکاری نشده اصلی را دریافت نکرده ایم. هیچ راهی وجود ندارد که بتوان تایید کرد که ویدیو دستکاری نشده است».

بوسیدن یکی از زنان کمپین انتخاباتی توسط دونالد ترامپ

ماه گذشته، ویلیام یانگ، قاضی منطقه ای، این شکوائیه را رد کرده و آن را یک درگیری سیاسی دانست اما به خانم جانسون اجازه داد که این شکوائیه را در قالبی دیگر ارائه دهد. جانسون اولین یا تنها زنی نیست که دونالد ترامپ را به سوء رفتار جنسی متهم می کند. او و ۱۴ زن دیگر تاکنون رییس جمهور کنونی ایالات متحده را در درجاتی مختلف به بدرفتاری جنسی متهم کرده اند. در اکتبر ۲۰۱۶، ویدیویی منتشر شد که در آن دونالد ترامپ می گوید که خود را ملزم به دست زدن به بدن زنان می بیند.

بیشتر بخوانید: از «منحرف جنسی» تا «صورت اسبی»؛ جنگ رکیک دونالد ترامپ و استورمی دانیلز در توئیتر

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود