بدون نظر

شاید کمی عجیب به نظر برسد، ولی محتویات کیف لوازم آرایش شما چیزهای جالبی را در مورد شخصیت شما فاش می کند. ما با آرایش کردن به نوعی از طریق رنگ ها خود واقعی مان را ابراز می کنیم. هر رنگی معانی مختلفی دارد، مثلاً قرمز معمولاً نشان دهنده ی شور و هیجان و نارنجی بیان کننده ی شادی و سرزندگی است. در ادامه می خواهیم ببینیم رنگ رژ لب ی که اغلب مواقع از آن استفاده می کنید چه نکاتی را در مورد شخصیت شما آشکار می کند.

نارنجی

شخصیت شناسی رنگ رژ لب

شما حس شوخ طبعی بالایی دارید و معمولاً اوقات فراغت تان را با دوستان تان یا آشنایی با آدم های جدید می گذرانید. شما اجتماعی و ذاتاً بازیگوش هستید، ویژگی ای که همیشه باعث جلب توجه دیگران به شما می شود. دیگران شیفته ی شوخی ها و انرژی مثبت شما هستند.

قرمز

شما در مواجهه با چالش های جدید جسور و نترس هستید. یکی از چیزهایی که برای شما بالاترین اهمیت را دارد این است که سرسختانه رؤیاهایتان را دنبال کنید و برای رسیدن به هدف هایتان سخت تلاش کنید. به علاوه شما برای چیزهای ساده و کلاسیک ارزش زیادی قائل هستید، که رژ لب قرمزتان هم نمادی از همین ویژگی است.

صورتی

شما در گروه دوستان تان نقش سرپرست را دارید. هر زمان که کسی دچار مشکلی می شود، سراغ شما می آید چون می داند او را دلداری خواهید داد و درکش خواهید کرد. شما بسیار بامحبت و همدل هستید، گاهی آنقدر زیاد که کمی احساساتی می شوید. با این حال، دیگران قدردان حساسیت شما هستند.

رنگ های طبیعی

شما در زندگی از چیزهای ساده لذت می برید و سعی می کنید نهایت استفاده را از هر چیزی ببرید. صداقت بالاترین ارزش را برای شما دارد و شما هرگز، حتی در برابر غریبه ها، چیزی را لاپوشانی نمی کنید. دوستان تان شیفته ی شخصیت آسان گیر و متواضع شما و همینطور توانایی ای هستند که در آرامش بخشیدن به خودتان و برقراری ارتباط با خود درون تان دارید.

قهوه ای

خانواده برای شما بالاترین جایگاه را دارد. شما هر چه مدت زمان بیشتری با خانواده ی خود بگذرانید، احساس شادی بیشتری می کنید. شما یکی از طرفداران سنت ها و آداب و رسوم هستید و اینکه بتوانید خاطره ی خوبی برای خودتان بسازید تا بعداً آن را مرور کنید، برای شما کار لذت بخشی محسوب می شود. شما عاشق نوستالژی هستید، که احتمالاً به همین خاطر است که طرفدار فیلم ها، موسیقی ها و مدهای قدیمی هم هستید.

بنفش

کافی است چیزی را بخواهید، از آن لحظه دیگر چیزی جلودارتان نخواهد بود. شاید بعضی ها فکر کنند آدم لجبازی هستید، اما شما فقط خیلی مصم و بااراده هستید. رهبری در خون شما است و اراده ی قوی ای دارید که دیگران را به راحتی وادار به گوش دادن به شما و پیروی از شما می کند. شما از رقابت کردن لذت می برید و به کمتر از پیروزی رضایت نمی دهید.

مشکی

برای شما اهمیتی ندارد که دیگران درباره ی شما چه می گویند. شما برای خودتان زندگی می کنید و تلاش می کنید تا حد ممکن مستقل باشید. شما معتقدید قوانین برای شکستن هستند و دوست دارید یاغی باشید و خلاقانه و خارج از چارچوب در مورد مسائل فکر کنید. شما نگاه فلسفی قوی ای نسبت به خودتان دارید و همیشه درمورد دنیای اطراف تان سؤال می کنید.

رنگ های نامتعارف

شما یک هنرمند هستید و دیگران شما را آدمی به شدت خلاق و منحصر به فرد می دانند. شاید گاهی دیگران از درک شما عاجز بمانند، اما حقیقت آن است که شما جلوتر از زمان خودتان هستید. شما دمدمی مزاج و سرزنده هستید و شاید حتی کمی آرمانگرا. با این حال، آرزوهای بزرگ و عجیب و غریبی در سر دارید و آن ها را محقق هم می کنید.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود