چگونه کفش‌های خود را با لباس مطابقت دهیم؛ نکاتی که هر دختری باید بداند

چگونه کفش‌های خود را با لباس مطابقت دهیم؛ نکاتی که هر دختری باید بداند

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

می‌گویند الماس بهترین دوست هر زن است. در واقع این الماس، کفش است! اگر قرار باشد بین یک حلقه الماس یا پنجاه جفت کفش یکی را انتخاب کنید، کدام را انتخاب می‌کنید؟ خیلی نیاز به فکر کردن نیست، جواب واضح است. اگر از ما سؤال کنید، دومی را انتخاب می‌کنیم و می‌دانیم که بیشتر زنان الماس خود را برای داشتن یک کمد پر از کفش، می‌فروشند. همچنین می‌دانیم که دخترها و خانم‌ها به دلیل اینکه بیشتر مردان نمی‌دانند تفکر پشت ست کردن لباس و کفش چیست، از داشتن کفش و کیف بیشتر لذت می‌برند.

در این مقاله قصد داریم تا در مورد اصول مطابقت دادن لباس و کفش صحبت کنیم. بنابراین در این مقاله همه آن چه که شما باید درباره کفش بدانید وجود دارد: “چگونه کفش‌ها و لباس خود را مطابقت دهیم.”

انواع کفش

مفهوم کلمه “کفش” برای مردان و زنان متفاوت است. امروز با مفهوم کفش در مورد مردان کاری نداریم و می‌خواهیم به مفهوم کفش در خانم‌ها و دختران بپردازیم و ببینیم که آن را چگونه باید در استایل خود قرار دهیم.

برای شروع بهتر است که با انواع کفش زنانه آشنا شویم.

کفش‌های جلو باز

ست کردن کفش و لباس

باید بدانید که کفش‌های جلو باز با پاهای بدون پوشش جلوه دارند. بنابراین، این نوع کفش با هر لباسی که کوتاه باشد یا اندازه آن تا زانو باشد، تطابق خوبی خواهد داشت. اگر با مدل پاشنه بلند آن راحت نیستید، می‌توانید از مدل بدون پاشنه آن استفاده کنید. کفش جلو باز بدون پاشنه برای لباس‌های روزانه کوتاه مناسب است. همچنین می‌توانید کفش‌های جلو باز را با شلوار جین و لگینگ بپوشید و شیک باشید.

فروشگاه دنیلی تنوع بالایی از کفش‌های جلو باز دارد که ویژگی اصلی آنها زیبایی و راحتی است و به دلیل تنوع رنگ، به راحتی می‌توانید آنها را با هر رنگ لباسی ست کنید.

کفش روزمره

ست کردن کفش و لباس

هنگام خرید انواع کفش زنانه بهترین نوع کفش که با هر لباسی ست می‌شود، کفش روزمره است. کفش‌های روزمره به کفش‌های شهری و شیک ترجمه می‌شوند؛ به این معنی که با هر لباسی شیک و جذاب به نظر می‌آیند و برای پوشیدن در خارج از خانه، با هر لباسی ست می‌شوند.

کفش‌های روزمره با لباس‌هایی مانند شلوار جین، دامن تنگ، شلوار راسته و لباس رسمی بلند و هر لباسی که شما فکرش را بکنید، جور هستند. اما باید گفت که لباس‌های کوتاه یا دامن بدون جوراب با این مدل کفش‌ها بسیار عالی به نظر می‌رسند. در زمستان، کفش‌های روزمره با کت‌های مد روز یا کت‌های خزدار بلند همراه با شلوار جین تنگ، ظاهری شیک به وجود می‌آورند.

کفش صندل پاشنه بلند

ست کردن کفش و لباس

ممکن است از خودتان بپرسید که فرق بین کفش جلو باز و صندل پاشنه بلند چیست؟ بگذارید به شما بگوییم که تفاوت چندانی با هم ندارند. کفش‌های جلو باز پاشنه بلند دارای پشت بسته‌ای هستند، در حالی که دیگر مدل‌های کفش‌های پاشنه بلند جلو باز در این طبقه قرار دارند.

این مدل کفش‌ها تقریباً با همه مدل لباسی از قبیل لباس رسمی، لباس روزمره و لباس مجلسی هم‌خوانی دارند. همچنین برای تابستان با یک کیف زنانه رودوشی بلند بسیار جور هستند و ترکیب این دو ظاهری شیک و عالی به وجود می‌آورد.

کفش پاشنه کوتاه

ست کردن کفش و لباس

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که با پاشنه بلند رابطه خوبی ندارند، کفش‌های پاشنه کوتاه بهترین گزینه برای شما هستند که شما را به رضایت‌مندی از پوشیدن کفش پاشنه‌دار نزدیک می‌کنند. اگر به دنبال چیزی هستید که لباس اداری شما را تکمیل کند، کفش پاشنه کوتاه ناجی شما خواهد بود. این نوع کفش به شما‌ ظاهری زیبا می‌بخشد و نگاه همه را به سمت شما جلب می‌کند.

چکمه

ست کردن کفش و لباس

وقتی به چکمه فکر می‌کنید اولین چیزی که به ذهن شما خطور می‌کند چیست؟ زمستان؟ در دنیای مد امروزی، این طرز تفکر کلیشه‌ای است! زیرا چکمه‌ها چیزی غیر از کفشی برای زمستان هستند. بله، پوشیدن آنها در فصل پاییز به جذابیت استایل هر دختری می‌افزاید، اما می‌توانند کاربردهای دیگری نیز داشته باشند.

پوشیدن یک چکمه تا مچ پا با ژاکت چرم و شلوار جین، لباس کوتاه یا لباس بلند، شنل و شلوار جین تنگ و غیره ظاهری زیبا به هر دختری می‌دهد. بدون محدود کردن خود، هر کاری را امتحان کنید. انتخاب‌های شما بی حد و مرز هستند.

صندل‌های تخت

ست کردن کفش و لباس

صندل‌های بدون پاشنه و تخت بی‌خطرترین انتخاب برای شما هستند و با بیشتر لباس‌ها مطابقت دارند. این نوع صندل‌ها برای تابستان با لباس‌های کوتاه و حتی شاید لباس‌های بلند کاملاً جور هستند.

شایان ذکر است که اگر پاهای چاقی دارید از پوشیدن صندل‌های بندی بندی جلوگیری کنید و یا اگر دوست دارید یکی از آنها را بپوشید، سعی کنید مدلی را انتخاب کنید که بندهای ضخیم‌تری دارد.

کفش کالج و راحتی

ست کردن کفش و لباس

کفش‌هایی که زمانی، کسل کننده و تاریخ مصرف گذشته به نظر می‌آمدند و اصلا بانمک نبودند. ولی طولی نکشید که همه ما متوجه اشتباه خود شدیم. امروزه، این مدل کفش‌ها شیک، راحت و مناسب استفاده روزمره در نظر گرفته می‌شوند.

این مدل کفش‌ها رنگ‌های نئون و تندی نیز دارند که برای تابستان بسیار گزینه جذابی هستند. لباس‌های بلند و کوتاه تابستانی با این مدل کفش‌ها ترکیب بسیار خوبی را به وجود می‌آورند.

ترکیب رنگ

مشکی

ست کردن کفش و لباس

در مورد رنگ مشکی موضوعی غافلگیر کننده‌ای وجود ندارد زیرا این رنگ کفش با همه مدل لباس با هر رنگی، کاملاً ست می‌شود. بنابراین، در حد داشتن چند جفت صندل و کفش مشکی پول خود را ذخیره کنید. چکمه‌ها، صندل‌های پاشنه بلند، کفش‌های جلو باز مشکی راه نجات شما برای روزهایی است که زمانی برای ست کردن لباس و کفش ندارید.

رنگ‌های نود

ست کردن کفش و لباس

آیا قبلاً این را شنیده بودید؟ رنگ‌های نود پاهای شما را کشیده‌تر نشان می‌دهند. ممکن است به معنای واقعی کلمه این درست نباشد، اما کار اصلی مد و فشن ایجاد توهم و باور‌پذیری است. برای مدت طولانی است که میزان استفاده از این نوع رنگ‌ها در کفش بسیار افزایش یافته است و اگر شما از این رنگ کفش ندارید، حتما به زودی آن را تهیه کنید.

اگر لباسی که می‌پوشید دارای زرق و برق بسیاری است برای اینکه بتوانید تعادل را برقرار کنید، باید از یک رنگ خنثی برای کفش خود استفاده کنید و بهترین گزینه برای این کار رنگ‌های نود یا همان رنگ‌های طیف کرم است.

رنگ‌های ست

ست کردن کفش و لباس

قوانین مد هر روز در حال تغییر است. روزهایی که برای مطابقت لباس با کفش باید همه جزئیات را در نظر می‌گرفتیم، به پایان رسیده است. بنابراین تطبیق دادن رنگ کفش با لباس، مگر اینکه مشکی باشد، دیگر چیز جالبی نیست. می‌توانید این کار را انجام بدهید اما استفاده بیش از حد از آن کار را خراب می‌کند. برای استایل خودتان از ترکیب رنگ‌ها استفاده کنید.

یکی از برندهایی که در طراحی‌های خود به داشتن تنوع رنگ اهمیت می‌دهد و کفش‌هایی با تنوع رنگ بالا تولید می‌کند، دنیلی است. در دنیلی شما به راحتی می‌توانید از وجود این رنگ‌ها برای طراحی تیپ و ظاهر خود استفاده کنید.

رنگ‌های متضاد

ست کردن کفش و لباس

اگر از آن دسته از افراد هستید که دوست ندارید لباس و کفش هم رنگ داشته باشید، این مورد می‌تواند ایده‌آل شما باشد. ایده این است که برای هر کفش یا کیفی که می‌خواهید با لباس خود ست کنید رنگی را انتخاب کنید که با رنگ لباستان کنتراست داشته باشد. کفش‌ها نقش اساسی در بازی کنتراست دارند! می‌توانید با استفاده از کنتراست رنگی جذاب، شیک و بامزه به نظر بیایید.

کیف و کفش دنیلی

اما مهم‌ترین قسمت برای داشتن ظاهری شیک و وارسته انتخاب برندی است که تمام موارد بالا را در کنار هم داشته باشد. فروشگاه دنیلی با تنوع بسیار زیاد در کیف، کفش و اکسسوری‌های مرتبط کار شما را در انتخاب و خرید راحت می‌کند.

با مراجعه به وبسایت دنیلی به آدرس www.danielleeiran.com و همچنین فروشگاه‌های بسیار این برند در ایران، می‌توانید به ظاهر خود برسید و همگام با مد و فشن روز دنیا باشید.

بدون نظر

ورود