در سفر پاییزی چه لباسی بپوشیم؟

در سفر پاییزی چه لباسی بپوشیم؟

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

فصل زیبای پاییز بهترین زمان برای تجربه یک سفر رویایی است. چمدان سفرهای پاییزی پر از لباس‌های چهار فصل است.

با فرارسیدن فصل پاییز، طبیعت زیبا و هزار رنگ، هر گردشگری را به سفر در این فصل تشویق می‌کند. بسیاری از افراد مایلند در این فصل زیبا به سرتاسر دنیا سفر کنند و از تماشای طبیعت رنگارنگ و تجربه آب و هوای دلپذیر در مکان‌های مختلف لذت ببرند.

پیش از هر چیز باید مقصد سفر را مشخص کرد. پس از آن با رزرو هتل، خرید بلیط هواپیما و تورهای گردشگری می‌توان سفر خود را آغاز کرد. می‌توان با خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل در شاپرک سفر سفر پاییزی خود را آغاز کرد. برای سفر کردن در پاییز باید یک چمدان پاییزی آماده کرد تا در طول سفر با کمبودی رو به رو نشد و یک سفر خاطره‌انگیز را تجربه کرد.

در سفرهای پاییزی چه لباس‌هایی همراه خود داشته باشیم؟

در فصل پاییز آب و هوا دچار تغییر می‌شود. باران‌های پاییزی بسیار دل‌انگیز و زیبا هستند اما اگر مسافران برای آب و هوای بارانی آماده نباشند ممکن است غافلگیر شوند. وضعیت آب و هوا در فصل پاییز چندان قابل پیش‌بینی نیست. به همین دلیل بهتر است برای سفرهای پاییزی دو چمدان آماده کرد یا در چمدان خود هر دو نوع لباس‌های بهاره و زمستانه را قرار داد.

شاید به نظر برسد که با اقامت در هتل و یا اقامتگاه، دیگر نیازی به چنین کاری نیست، اما برای اطمینان خاطر و لذت بردن از سفر بهتر است این کار را انجام داد. سفر پاییزی، سفری به خصوص است که حتی چمدان آن نیز  با چمدان‌های سفر در فصل‌های دیگر متفاوت است. این هم یکی از جذابیت‌های سفر در فصل پاییز است که می‌توان هوای چهار فصل را تجربه کرد.

سفر پاییزی

چند لایه لباس بپوشیم؟

بهتر است در چمدان سفرهای پاییزی ترکیبی از انواع لباس‌های گرم و خنک را همراه با خود داشت. با در نظر گرفتن احتمال سرد شدن هوا در فصل پاییز بهتر است ترکیبی از لباس‌های مختلف را برای لایه لایه پوشیدن در چمدان قرار داد. بهتر است لباس‌هایی همراه داشت که قابلیت تنفس داشته باشند و ضدآب باشند.

لباس‌هایی از جنس پشم و الیاف مصنوعی می‌توانند گزینه‌های خوبی باشند. سعی شود از لباس‌های نخی در سفرهای پاییزی استفاده نشود؛ این نوع لباس‌ها رطوبت را به خود جذب می‌کنند و باعث خیس شدن بدن می‌شوند. در زمان‌هایی که هوا سرد است بهتر است که یک لایه لباس با آستین‌های بلند پوشید و بر روی آن یک لایه دیگر مانند ژاکت و یا لباس گرم آستین کوتاه استفاده کرد که هم گرم و هم زیبا و جذاب باشد. در مجموع لازم است لباس‌های گرمی به همراه داشت که راحت شسته شوند و سریع خشک شوند.

در مورد لباس‌های بهاره هم بهتر است لباس‌های آستین کوتاه و نازک همراه خود داشت تا در صورت گرم شدن هوا، اذیت نشد. می‌توان تی‌شرت، لباس‌های نازک، نرم و رنگی همراه خود داشت و از هوای مطبوع پاییزی لذت برد.

شاپرک سفر پلتفرمی برای رزرو هتل،‌ اقامتگاه، خرید بلیط هوایپما و خدمات مشاوره‌ای برای دریافت ویزای کشورهای سراسر دنیا است. این مجموعه با فراهم کردن امکانات ویژه، برای سفر گردشگران در فصل پاییز خدمات ویژه‌ای ارائه می‌کند تا بتوانند به شهرهای مختلف در ایران و سایر کشورها سفر کنند.

می‌توان قبل از آغاز سفر با رزرو هتل در مشهد، کیش، چابهار و سایر شهرهای ایران با اطمینان خاطر از محل اقامت در طول سفر، به راحتی سفر کرد و یک تجربه خاطره‌انگیز برای خود و عزیزان خود رقم زد. پس از رزرو هتل و اقامتگاه نیز می‌توان با خرید بلیط هواپیما برای مقصد مورد نظر خود آماده سفر شد.

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی شاپرک با بیش از ۱۹ سال سابقه و با همراهی پرسنلی مجرب و حرفه‌ای در تلاش است تا بهترین تجربه خرید بلیط و رزرو هتل را ارائه دهد. در شاپرک سفر امکان رزرو هتل و اقامتگاه، خرید بلیط هواپیما، خرید تور گردشگری و همچنین ارائه خدمات و مشاوره برای دریافت وقت ویزای کشورهای مختلف وجود دارد. در حال حاضر شاپرک سفر،  با دارا بودن مجوز بند الف، ب، پ و عضویت رسمی در انجمن بین‌المللی حمل و نقل هوایی (یاتا) با بسیاری از ایرلاین‌های معتبر داخلی و خارجی قرارداد همکاری دارد.

علاقه‌مندان برای دریافت راهنمایی‌های بیشتر می‌توانند به سایت آژانس مسافرتی شاپرک، آدرس تلگرام telegram.me/shaparaksafar و آدرس اینستاگرام www.instagram.com/shaparaksafar مراجعه کنند.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود