کالیفرنیا گردی با محمد رضا گلزار در آستانه کنسرت لس‌آنجلس

جزییات قیمت بلیط و استوری های گلزار در لس آنجلس

کالیفرنیا گردی با محمد رضا گلزار در آستانه کنسرت لس‌آنجلس

محمد رضا گلزار سوپر استار سینمای ایران، شامگاه شنبه ۲ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی (۱۱ آبان ماه نود و هشت) کنسرت خود را در سالن دالبی تیتر شهر لس آنجلس آمریکا روی صحنه می برد تا میزبان ۳۴۰۰ تن از هوادارانش در خاک ایالات متحده باشد.

این نخستین اجرای یک خواننده و هنرمند ایرانی در سالن مجلل و مطرح دالبی تیتر لس آنجلس است. جایی که محل برگزاری مراسم اختتامیه اسکار بوده و استیجش، طوماری از حضور سلبریتی ها و سلفی های تاریخی را ثبت کرده است. طبق اعلام سایت دالبی تیتر،  بلیط کنسرت گلزار،  بین ۵۰ تا ۱۸۰ دلار قیمت گذاری شده است و به صورت اینترنتی امکان خرید از سایت TICKET MASTER را دارا می‌باشد. .

محمد رضا گلزار که در روزهای اخیر،‌ شمار فالورهایش از مرز ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر فرا تر رفته است، از مخاطبانش در سراسر جهان خواسته تا خود را با کالیفرنیا برسانند و از کنسرت و احتمالا مهمانی ها و فوتوشوت های بعدی،‌ استفاده کنند. استقبال اولیه از خرید بلیط کنسرت محمد رضا گلزار در کالیفرنیا، قابل توجه نبود اما گویا هر چقدر به روز برگزاری مراسم نزدیک می شویم، شمار مشتاقان برای حضور در این مراسم استثنایی با حضور چهره سینمایی و مدلینگ ایران افزایش می یابد.

محمد رضا گلزار
تصویر ۲ استوری محمد رضا گلزار که در هفته پایانی مهر ۹۸ در اینستاگرامش منتشرکرد و حال و هوای شهر محل برگزاری کنسرت را نشان داد

اینستاگرام محمد رضا گلزار که در ۴ سال اخیر،‌بیش از ۱۵۰۰ پست به اشتراک گذاشته است، از اوایل پاییز ۹۸، مملو از تصاویر لس آنجلس گردی های او بوده تا مخاطبانش، در جریان متن و حاشیه کافه گردی ها و سالن گردی هایش در این شهر محبوب ایرانیان مقیم آمریکا قرار بگیرند. بسیاری از سلبریتی هایی که او را دنبال می کنند، نسبت به تصاویر لس آنجلس گردی های وی واکنش کامنتی داده اند.

تصویر ایندکس سایت دالبی تیتر

بخش رویدادهای سایت دالبی تیتر لس آنجلس چند روز پیش، جزییاتی از این کنسرت را روی سایت خود منتشر کرد و به معرفی این هنرمند جوان ایرانی پرداخت که برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید. اینستاگرام محمد رضا گلزار به منظور مشاهده استوری ها و پست های طوفانی او از کالیفرنیا گردی ۲۰۱۹ میلادی را نیز در این لینک دنبال کنید.

تصویر نخستین پست اینستاگرامی محمد رضا گلزار که ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۹ منتشر کرد و برگزاری کنسرتش را اعلام عمومی کرد. این پست، کم تر از ۲۰۰ هزار لایک گرفت که نشان از استقبال اندک هوادارانش بود
محمد رضا گلزار
تصویری از کافه گردی های محمد رضا گلزار دوستانش در کافه ای در لس آنجلس که با این فوتوشوت هنری همراه شده است
تیپ سیاه و سفید محمد رضا گلزار را در یک روز آفتابی جلوی کافه RANDY’S DONUTS کالیفرنیا مشاهده می کنید که با ۴۰۰ هزار لایک هواردانش همراه شد
در این پست، محمد رضا گلزار به ROYAL TRAINING CENTER کالیفرنیا رفته تا از برنامه های بدنسازی روتین خود دور نماند. این عکس که از ویدیویی کوتاه گرفته شد، توسط سلبریتی های فالور وی با کامنت های مختلفی همراه شد.

با این حال، انتقادات به گلزار در اجرای کنسرت های مکرر در داخل و خارج از کشور همچنان ادامه دارد. مدیر سابق دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخیرا به ایرنا گفته بود که به گلزار توصیه می کنم به جای برگزاری کنسرت،‌ گل فروشی بزند . . .

حتما ببینید: پشت صحنه سلام بمبئی را ببینید

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • Maheli خرداد ۱۳, ۱۴۰۰

    به مدیر سابق دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشنهاد میکنم اضافه تر از کوپنش حرف نزند 🙂