نگاهی به تصاویر پشت صحنه فصل اول سریال «مانکن»

نگاهی به تصاویر پشت صحنه فصل اول سریال «مانکن»

سریال مانکن جدید ترین سریالی است که در شبکه نمایش خانگی از اوایل مهر ماه ۹۸، توزیع شده و فصل اول آن در بیست و شش قسمت توزیع می شود.

کارگردان اثر، آقای سهیلی است و شماری از سلبریتی های سینما، تئاتر و تلویزیون کشورمان در این سریال، نقش آفرینی می کنند که از آن جمله می توان به چهره هایی هم چون: محمد رضا فروتن، امیر حسین آرمان، لیندا کیانی، شبنم قلی خانی، نازنین بیاتی و نفیسه روشن و مریلا زارعی اشاره کرد. روایت عشق کاوه و همتا و تاملی بر فاصله طبقاتی در جامعه امروز ما که سبک زندگی دیجیتالی و تجمل گرایی و ظاهر بینی، افیون فرهنگ عامه شده است. در این گزارش، شما را به پشت صحنه سریال مانکن می بریم تا مانکن را از پشت صحنه تماشا کنید.

سریال مانکن را بابک کایدان نوشته است. او دانش آموخته رشته ادبیات نمایشی از دانشکده هنر تهران است و فیلمنامه های فیلم رحمان ۱۴۰۰، ماداگاسکار، تگزاس، آینه بغل، صلیب زد و سریال دادگان و هشت و نیم دقیقه را نوشته است.

اینستاگرام رسمی سریال مانکن در این لینک قرار داد که شما را در جریان متن و حاشیه قسمت های بیست و شش گانه فصل اول سریال قرار می دهد.

تصویر بالا، عکس هایی از مراسم رونمایی از سریال مانکن در شهریور ماه ۹۸ در تهران است. در عکس سمت راست، نفیسه روشن را مشاهده می کنیدکه با مانتویی سبز رنگ و شیک که با نمادی از زرافه همراه شده است، در فرش قرمز شرکت کرد. مانتو خوش طرح و نقش نفیسه روشن در عکس راست، محصول برند ماریا بشیریان (طراح لباس بانوان و داور جشنواره بین المللی مد فجر) است. در عکست سمت چپ، مانتو شیک و مفهومی نازنین بیاتی را مشاهده می کنید که تناسب تنالیته زرد و ٖآبی را به نمایش گذاشته و محصول مزون شیوانا تهران است که قریب به ۱۰۰ هزار لایک در اینستاگرام نازنین بیاتی دریافت کرد.

مراسم رونمایی از این سریال، ۲۲ شهریور ماه در پردیس کوروش تهران برگزار شد که عوامل این  سریال ، در فرش  قرمز مربوطه شرکت کردند.

سریال مانکن
تصویری از استایل هنرپیشه های سریال مانکن در تابستان ۹۸: امیر حسین آرمان (در نقش کاوه)، لیندا کیانی ونازنین بیاتی (در نقش همتا)
نازنین بیاتی همیشه خندان در پشت سکانسی با محمد رضا فروتن
سلفی لیندا کیانی (در نقش ژیلا)، در کنار فرزاد فرزین (در نقش بهرام) در آبمیوه فروشی
تیپ نازنین بیاتی در یکی از قسمت های سریال مانکن. او در روز رونمایی سریال، مانتویی خوش طرح که محصول برند شیوانا تهران بود بر تن داشت
پشت صحنه سکانس مربوط به عروسی کاوه (امیر حسین آرمان) و کتایون صوفیان (مریلا زارعی) را مشاهده می کنید.
فرزاد فرزین، خواننده موسیقی پاپ کشورمان که نخستین تجربه بازیگری خود را در سریال مانکن بدست آورد، در سکانسی با عوامل فیلمبرداری در پشت صحنه مشاهده می شود.
محمد رضا فروتن (در نقش اخگر کوهسنگی) در کنار نازنین بیاتی (در نقش همتا و معشوقه سابق کاوه)، نزد حسین سهیلی زاده (کارگردان)، مشغول بررسی سناریو جهت اجرای یکی از سکانس های قسمت های اولیه سریال مانکن هستند
لیندا کیانی در نقش ژیلا وفرزاد فرزین در نقش دوست بهرام (دوست کاوه) در یک سلفی پیش از فیلمبرداری سکانس های قسمت های اولیه سریال
پشن صحنه قسمت اول سریال مانکن که نازنین بیاتی و امیر حسین آرمان مشغول بررسی سکانس های گرفته شده به همراه کارگردان (حسین سهیلی زاده) هستند
تیپ کت و شلوار مشکی و پیراهن زرشکی امیر حسین آرمان در سکانسی از فصل اول سریال مانکن که مربوط به فیلمبرداری بخش های خارج از خانه است
پشت صحنه سریال مانکن را در این عکس مشاهده می کنید که مربوط به یکی از سکانس های فضای بیرون سریال است که در دی ماه ۹۷ فیلمبرداری شد و امیر حسین آرمان هم در کنار ریل دوربین فیلمبرداری دیده می شود.
مریلا زارعی در فصل اول سریال مانکن در نقش کتایون صوفیان حضور دارد و همسر کاوه (امیر حسین آرمان) و دختر عمومی سلمان صوفیان (با بازی حسین پاکدل) محسوب می شود. در این عکس، مشغول مطالعه سناریو پیش از آغاز فیلمبرداری یکی از سکانس های قسمت هشتم سریال است
نازنین بیاتی که در نقش معشوقه سابق کاوه، حضور دارد مشغول مطالعه سناریو در سکانسی از فصل اول سریال است
امیر حسین آرمان در نقش کاوه در صحنه ای پیش از فیلمبرداری قسمت های فصل اول سریال مانکن

حتما بخوانید: تصاویر مد و لباس هنرپیشه های فصل سوم  سریال ستایش

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود