سرجیو کورتس مایکل جکسون
۴ نظر
ranimania

اخیرا شباهت بسیار زیاد و باورنکردنی یک جوان اسپانیایی به نام «سرجیو کورتس» باعث ایجاد تردیدهایی مبنی بر زنده بودن مایکل جکسون در میان طرفداران سلطان پاپ شده است.

مخصوصا که «سرجیو کورتس» کنسرت‌های زیادی نیز در سال‌های اخیر برپا کرده است و رقص‌های ویژه این اسطوره را روی آهنگ‌های او در رویدادهای مختلفی در سراسر جهان اجرا می‌کند.

این جوان اسپانیایی که «مایکل جکسون زنده» لقب گرفته در جدیدترین پست توئیتری خود از طرفدارانش دعوت کرده تا به کنسرت او در تایلند ملحق شوند.

برخی از طرفداران سلطان پاپ اخیرا تئوری توطئه را مطرح کرده‌اند و به قدری در این عقیده خود پافشاری دارند که درخواست داده‌اند Sergio Cortes تست دی‌ان‌ای بدهد تا ثابت شود او مایکل جکسون واقعی نیست!

مایکل جکسون زنده است

فرم صورت، استایل و حتی موهای مشکی، براق و مواج این جوان اسپانیایی دقیقا مشابه مایکل بزرگ است.

سرجیو کورتس مایکل جکسون

نکته قابل توجه این است که مایکل جکسون در سن ۵۰ سالگی در سال ۲۰۰۹ بر اثر ایست قلبی درگذشت.

مرگ ناگهانی مایکل شبهه‌های زیادی را به وجود آورد زیرا او تنها ۱۲ ساعت قبل از مرگش در حال اجرای تمرین‌های سخت بر روی صحنه سالن استیپلز سنتر برای کنسرت‌های «این آخرش است» بود.

«کنراد مورای»، پزشک شخصی این اسطوره موسیقی پاپ، به دلیل قتل غیرعمد در سال ۲۰۱۱ به چهار سال حبس محکوم شد. البته فقط دو سال در زندان ماند و به خاطر رفتار خوب زودتر از موعد آزاد شد.

سرجیو کورتس مایکل جکسون

سرجیو کورتس

سرجیو کورتس مایکل جکسون

مایکل جکسون

ranimania
منبع: sputniknews
۴ نظر

ورود

 • علی نوامبر 4, 2019

  درسته که قیافش خیلی خیلی شبیه مایکل جکسونه ولی قیافش به ۴۰-۳۰ سالگی مایکل میخوره نه ۶۱ سالگی!

 • علیرضا کریمی نوامبر 4, 2019

  خیلی ببخشید پزشک احمق مایکل که به طور ناخواسته با تزریق نوعی داروی بیهوشی همراه با دارو های دیگه جهت کمک به راحت خوابیدن مایکل کرد ، قتلش غیر عمد بود نه عمد!!

 • سهیلا نوامبر 5, 2019

  ازمایکل هیچی بعید نیست

 • امیدم نوامبر 5, 2019

  قتل عمد غیر قانونی ⁦O_o⁩