قطعی اینترنت
۸ نظر

سخنگوی دولت گفت: چنانچه اطمینان حاصل شود که سوء استفاده‌ای صورت نمی‌گیرد اینترنت استان‌های مختلف به تدریج وصل می‌شود.

«علی ربیعی» امروز (سه‌شنبه) در حاشیه مراسم افتتاحیه دوره آموزشی بین‌المللی مدیریت پروژه‌های اشتغال روستایی درباره قطعی اینترنت در کشور، اظهارداشت: تلاش کردیم مسائل مربوط به مشاغل اینترنتی و بانک‌ها را حل کنیم.

وی افزود: البته برخی از کارهای دانشجویی و مشاغل دیگر که به نوعی با اینترنت در ارتباط هستند هنوز مشکل دارند و حل نشده و این موضوع برای ما نیز قابل درک است اما همه می‌پذیریم که در این شرایط از این فضا سوء استفاده می‌شود.

سخنگوی دولت با اشاره به اینکه قطعی اینترنت تصمیم شورای عالی امنیت کشور است، گفت: چنانچه اطمینان حاصل شود که آرامش در استان‌ها برقرار است و سوء استفاده‌ای صورت نمی‌گیرد اینترنت وصل می‌شود.

ربیعی تصریح کرد: نگرانی مردم را درک می‌کنیم اما نگرانی بزرگ‌تر حفظ آرامش در کشور است.

کیش تور
منبع: ایرنا
۸ نظر

ورود

 • قره قوروت آبان ۲۸, ۱۳۹۸

  چشم قول میدیم بچه های خوبی باشیم!!!

 • یکی که اینترنتش قطعه آبان ۲۸, ۱۳۹۸

  باشه چشم فقط پاشو از رو اون دکمه ی لامصب 😐

 • مهدی آبان ۲۸, ۱۳۹۸

  تا زورشون نمیرسه اینترنتو قطع میکنن… این یعنی پاک کردن صورت مسعله ولی خداییشش او عوضی هایی که شورش کردن و به مردم ضرر زدن رو باید به شدت مجازات کرد.

 • مهدوی آبان ۲۸, ۱۳۹۸

  لعنت به حکومت داری تون .یه مشت آدم های فسیل و بیسواد و آشغال که بوی گندتون کل ایران پیچیده.دلم میخواد سیفون رو بکشم همه مسوولین قر بخورن برن تو چاه توالت.روحانی دستم بت نرسه و اون عوضی که گفت ازت حمایت میکنم لعنت به همه‌ی مسوولین و حاکم ایران

 • حسام آبان ۲۹, ۱۳۹۸

  منت هم میزاره ک وصل کنن. ببند

 • arashZ آبان ۲۹, ۱۳۹۸

  حیف که تو این سگ دونی به دنیا اومدیم که امثال این نکبت اینجوری باهامون رفتار کنن ، من و امثال من که درس خونده ایم بلد نیستیم بریم توو خیابون اعتراض کنیم هر گوهیم که میخورید میگیم باشه دیگه اینترنتو که منبع درامدو تنها دلخوشیمونه چی کار دارید ،

 • Mokia آبان ۲۹, ۱۳۹۸

  ایران تنها کشوری ک توش ازادی بیان وجود داره؟؟؟!!!!!!!!!

 • هیدن آبان ۲۹, ۱۳۹۸

  مرسی که نیاز اولیه زندگی‌مون و با منت برامون فراهم می‌کنید. ما لایق این همه خوشبختی نیستیم.