قطعی اینترنت
۸ نظر

سخنگوی دولت گفت: چنانچه اطمینان حاصل شود که سوء استفاده‌ای صورت نمی‌گیرد اینترنت استان‌های مختلف به تدریج وصل می‌شود.

«علی ربیعی» امروز (سه‌شنبه) در حاشیه مراسم افتتاحیه دوره آموزشی بین‌المللی مدیریت پروژه‌های اشتغال روستایی درباره قطعی اینترنت در کشور، اظهارداشت: تلاش کردیم مسائل مربوط به مشاغل اینترنتی و بانک‌ها را حل کنیم.

وی افزود: البته برخی از کارهای دانشجویی و مشاغل دیگر که به نوعی با اینترنت در ارتباط هستند هنوز مشکل دارند و حل نشده و این موضوع برای ما نیز قابل درک است اما همه می‌پذیریم که در این شرایط از این فضا سوء استفاده می‌شود.

سخنگوی دولت با اشاره به اینکه قطعی اینترنت تصمیم شورای عالی امنیت کشور است، گفت: چنانچه اطمینان حاصل شود که آرامش در استان‌ها برقرار است و سوء استفاده‌ای صورت نمی‌گیرد اینترنت وصل می‌شود.

ربیعی تصریح کرد: نگرانی مردم را درک می‌کنیم اما نگرانی بزرگ‌تر حفظ آرامش در کشور است.

منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
۸ نظر

ورود

 • قره قوروت نوامبر 19, 2019

  چشم قول میدیم بچه های خوبی باشیم!!!

 • یکی که اینترنتش قطعه نوامبر 19, 2019

  باشه چشم فقط پاشو از رو اون دکمه ی لامصب 😐

 • مهدی نوامبر 19, 2019

  تا زورشون نمیرسه اینترنتو قطع میکنن… این یعنی پاک کردن صورت مسعله ولی خداییشش او عوضی هایی که شورش کردن و به مردم ضرر زدن رو باید به شدت مجازات کرد.

 • مهدوی نوامبر 19, 2019

  لعنت به حکومت داری تون .یه مشت آدم های فسیل و بیسواد و آشغال که بوی گندتون کل ایران پیچیده.دلم میخواد سیفون رو بکشم همه مسوولین قر بخورن برن تو چاه توالت.روحانی دستم بت نرسه و اون عوضی که گفت ازت حمایت میکنم لعنت به همه‌ی مسوولین و حاکم ایران

 • حسام نوامبر 20, 2019

  منت هم میزاره ک وصل کنن. ببند

 • arashZ نوامبر 20, 2019

  حیف که تو این سگ دونی به دنیا اومدیم که امثال این نکبت اینجوری باهامون رفتار کنن ، من و امثال من که درس خونده ایم بلد نیستیم بریم توو خیابون اعتراض کنیم هر گوهیم که میخورید میگیم باشه دیگه اینترنتو که منبع درامدو تنها دلخوشیمونه چی کار دارید ،

 • Mokia نوامبر 20, 2019

  ایران تنها کشوری ک توش ازادی بیان وجود داره؟؟؟!!!!!!!!!

 • هیدن نوامبر 20, 2019

  مرسی که نیاز اولیه زندگی‌مون و با منت برامون فراهم می‌کنید. ما لایق این همه خوشبختی نیستیم.