۱۴ دی ماه، آخرین فرصت مهناز افشار برای بازگشت به ایران

تبلیغ علیه نظام و حمایت از دختران انقلاب؛ اتهامات خانم سوپراستار

۱۴ دی ماه، آخرین فرصت مهناز افشار برای بازگشت به ایران

مهناز افشار که برای ساخت برنامه پرشیا گات تلنت به استکهلم سوئد رفته است، هم‌چنان پرونده مفتوحی در شعبه ۴ دادسرای فرهنگ و رسانه دارد. بازپرس به آقای خرمشاهی، وکیل مهناز افشار گفته بود که ایشان باید تا ۱ ماه آینده برای بررسی پرونده، تفهیم اتهام و ارائه دفاعیات، به دادگاه مراجعه کند.

وکیل مهناز افشار گفته بود که اگر مهناز افشار به بازپرسی مراجعه نکند، دادسرا ناگزیر به صدور قرار مناسب خواهد شد. مهلت مهناز افشار برای بازگشت به ایران و حضور در دادسرا، ۱۴ دی ماه ۹۸ به اتمام می رسد.

وکیل او، اتهامات مهناز افشار را ۶ مورد از جمله نشر اکاذیب، تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی ایران و حمایت از دختران خیابان انقلاب اعلام کرده بود که در قالب عناوین قانون مجازات اسلامی مطرح شده است. عمده اتهامات منتسب به خانم سوپراستار، جرایم حق اللهی نیست و دادسرا قادر است در مورد آن تصمیم گیری کند و قرار منع تعقیب یا تعقیب صادر کند.

سخنگوی قوه قضاییه، ۱۷ اردیبهشت ماه ۹۸ گفته بود که مدعی العموم هم از مهناز افشار شکایت کرده است. اسماعیلی در رابطه به قتل طلبه همدانی و توییت مهناز افشار در این باره گفته بود که از افرادی که به نوعی مخاطبان خاص خود را دارند، پذیرفته شده نیست نسنجیده سخن بگویند یا مطالب خلاف واقع بیان کنند یا خدای ناکرده در میدان دشمن بازی کنند. دستگاه قضا هر جا این اعمال، مصداق جرم باشد ورود می کند. وی، صدور حکم جلب مهناز افشار را تکذیب کرده بود.

وی  چند ماه پیش به همراه دخترش، تهران را به مقصد اروپا ترک کرد و پس از شرکت در مراسم رونمایی از فیلم آشفتگی در نروژ، به استکهلم سوئد رفت تا در کنار ابی، آرش و نازنین، به عنوان داور برنامه استعدادیابی پرشیا گات تلنت حضور یابد.

مهناز افشار

جدید ترین سلفی مهناز افشار در سوئد

اینستانوشته مهناز افشار از پشت صحنه برنامه استعدادیابی پرشیا گات تلنت در سوئد

برنامه ای که توسط شبکه MBC PERSIA ساخته می شود و در آینده نزدیک، پخش آن آغاز می شود. او اگر چه با پوشش در این مراسم حضور یافته بود، اما درآغوش گرفتن ابی و دست دادن با اعضاء هیات داوران، افکار عمومی را نسبت به هدف او به ترک کامل ایران، قانع کرد.

اقدامات غیر عرف خانم سوپر استار در سوئد که پش از خروج شیک او از ایران صورت گرفت در کنار توییت ها و اینستانوشته های چند هفته پیش نشان می دهد که احتمالا وی به ایران بازگشتی نداشته باشد و دادگاه باید بدون حضور او در تهران، پرونده اتهامات را بررسی کند.

در صورت صدور قرار تعقیب، پرونده ایشان وارد فاز جدیدی خواهد شد که احتمالا اقدامات بین المللی قضایی را در پی خواهد داشت.

وی چند روز پیش، با انتشار تصویر با حجاب از خود در استکهلم، به معرفی سایت اینستاگرامی برنامه پرشیا گات تلنت پرداخت که نخستین پست اینستاگرامی او درباره معرفی این برنامه بود. خانم سوپر استار حدود ۹ میلیون و ۷۰۰ هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

حتما بخوانید: جزییات حضور مهناز افشار در برنامه  پرشیا گات تلنت

۲ نظر

ورود

  • حسین آذر ۲۳, ۱۳۹۸

    حب پول یجمعنا
    رفت بغل سعودی ها

    • مارکوپولو دی ۳۰, ۱۴۰۰

      البته گردنبندسعودیها،برگردن مهنازافشارانداخته شد،درجشنواره شهرطنتوره عربستان صعودی که نقشه ای از ایران تجزیه شده وفاقداستان خوزستان بود!خیلی بده که یک کشوربدخواه ایران بیادویه قلاده برگردن کسی بیندازه که نقشه ای ازکشورپاره پاره وتجزیه شده ایران باشه،اون هم برای خودفروشی وگرفتن پول ازدست شاهزاده سعودی که میادروزنامه نگاران معترض رابااره برقی تکه تکه می کنه تواین کشورتروریست پروروآدمخوار