مستنداتی از باشگاه ورزشی مختلط خیابان فرشته تهران که پلمپ شد

مستنداتی از باشگاه ورزشی مختلط خیابان فرشته تهران که پلمپ شد

برای چندمین بار در سال های اخیر، باشگاه ورزشی که ضوابط قانونی را رعایت نکرد، به دستور مقام قضایی، پلمپ شد. چند روز پیش، باشگاه ورزشی مختلط در خیابان فرشته تهران که از مناطق لاکچری پایتخت محسوب می شود، توسط پلیس امنیت اخلاقی تهران، پلمپ و متصدیان آن بازداشت شدند.

دستور پلمپ این واحد صنفی، پس از دریافت گزارشات مردمی در سامانه دادسرای جرایم امنیت اخلاقی تهران صورت گرفت. در این باشگاه، تدریس خصوصی و نیمه خصوصی رشته های ورزشی رزمی چون کیک بوکسینگ ، جوجیتسو، تیاریکس و فانکشنال به دختران و پسران به صورت همزمان صورت می گرفت و متصدیان آن، نسبت به تزریق ژل و بوتاکس نیز اقدام می کردند که انجام آن در باشگاه های ورزشی و هم چنین آرایشگاه های مردانه و زنانه، اکیدا ممنوع است.

تصویر مصاحبه یکی از مربیان کلاس با پلیس امنیت اخلاقی تهران
تصویر قرص هایی که در این باشگاه ورزشی مختلط توسط ورزشکاران مصرف می شد

شرکت کنندگان در این باشگاه، فرم زیر را پر می کردند.

نمونه فرم ثبت‌نام در باشگاه که پلیس منتشر کرده را در زیر مشاهده می کنید.

این باشگاه ورزشی که نسبت به آموزش غیر قانونی ورزش های رزمی به علاقمندان در خیابان فرشته اقدام می کرد، در یک منزل مسکونی فعالیت داشت و طبق اعلام خبرگزاری ها، مربیان و ورزشکاران این رشته ها، فعالیت خود را در اینستاگرام اطلاع رسانی می کردند و نسبت به جذب دختران و پسران، اقدام می شد.

نمونه تصویر تبلیغات باشگاه مختلط فرشته در اینستاگرام

طبق اعلام شرکت کنندگان در برنامه های این باشگاه ورزشی مختلط در خیابان فرشته تهران، شهریه ها به صورت ماهانه (۱۲ جلسه) به کارت صاحب باشگاه انتقال داده می شد و شهریه، بین ۱۵ میلیون تا ۳۵ میلیون ریال در ماه بود.  طبق ویدیو هایی که از این باشگاه در شبکه های اجتماعی منتشر شده بود، دختران و پسران با یکدیگر تمرین کرده و به رقابت می پرداختند.

باشگاه مختلط
تصاویری از چت مخاطبان باشگاه با مسئول باشگاه در زمان عضو گیری و تبلیغات که توسط پلیس منتشر شده است
تصویری از چت تلگرامی مشتریان باشگاه مختلط فرشته با مدیر باشگاه

در این باشگاه مختلط، تزریق ژل هم صورت میگرفت.

تصویری از اتاق تزریق ژل در باشگاه ورزشی مختلط خیابان فرشته تهران

از طریق هشتگ های اینستاگرام، می توان در جریان  فعالیت باشگاه های ورزشی قانونی و غیرقانونی و ویدیو فعالیت دختران و پسرانی که به صورت مشترک به تمرینات ورزشی مشغول هستند، قرار گرفت. این قضیه در یوگا و تیاریکس و ورزش‌های رزمی در سال های اخیر، افزایش یافته است. استعلام باشگاه ورزشی مجوز دار در استان خود را از طریق سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ، انجام دهید.

حتما بخوانید: استقبال گسترده بانوان ایرانی از رشته مچ اندازی

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود