سلبریتی های زن سنت شکنی که خود از همسرشان خواستگاری کردند

سلبریتی های زن سنت شکنی که خود از همسرشان خواستگاری کردند

سلبریتی های زنی که در ادامه درباره ی آن ها صحبت خواهیم کرد به جای آنکه منتظر پیشنهاد ازدواج مرد زندگی شان شوند، کلیشه ها را زیر پا گذاشتند و خود برای خواستگاری از شریک عاطفی شان پیش قدم شدند.

کریستن بل و دکس شپارد

کریستن آن بل، بازیگر و صداپیشه ی مشهور در سال ۲۰۱۳ در توئیتی از دکس شپارد، بازیگر هالیوودی، خواستگاری کرد. او در توئیت خود با منشن کردن شپارد نوشته بود: «با من ازدواج می کنی؟» شپارد هم در جواب گفته بود: «اوه بله!!!!!»

پینک و کری هارت

پینک، خواننده ی مشهور، در سال ۲۰۰۵ از کری هارت، شرکت کننده ی مسابقات موتور کراس، آن هم در میانه ی یک مسابقه خواستگاری کرد.

وقتی هارت دور سوم حرکتش در مسیر مسابقه را شروع کرد، پینک یک تابلو روی سرش بالا برد که روی آن نوشته بود: «با من ازدواج می کنی؟». او وقتی دید که هارت توقف نمی کند روی یک تابلوی دیگر نوشت: «جدی میگم!». کری پیشنهاد ازدواج پینک را پذیرفت و آن ها در سال ۲۰۰۶ در کاستاریکا با یکدیگر ازدواج کردند.

الیزابت تیلور و مایکل وایلدینگ

الیزابت تیلور، بازیگر مشهور، در میان ۸ ازدواجش، فقط یک بار و آن هم از مایکل وایلدینگ، بازیگر بریتانیایی، خواستگاری کرد.

تیلور در سال ۱۹۵۲ با وایلدینگ ازدواج کرد. آن ها صاحب ۲ فرزند هم شدند تا آنکه در سال ۱۹۵۷ از یکدیگر جدا شدند.

بریتنی اسپیرز و کوین فدرلاین

بریتنی اسپیرز، خواننده ی مشهور و محبوب ژانر پاپ، در سال ۲۰۰۴ به کوین فدرلاین پیشنهاد ازدواج داد.

وقتی اسپیرز از فدرلاین خواستگاری کرد، آن ها در هواپیما بودند و از ایرلند به نیویورک می رفتند. اسپیرز در اینباره گفته: «یکدفعه پرسیدم “اگر بخواهی ازدواج کنی چه؟” از آنجا شروع کردم و حرف را به اینجا کشاندم که با من ازدواج می کند یا نه.»

این زوج ۳ سال بعد یعنی در سال ۲۰۰۷ از یکدیگر جدا شدند. اسپیرز و فدرلاین ۲ پسر هم دارند.

جنیفر هادسون و دیوید اوتانگا

در سال ۲۰۰۹، پنج ماه بعد از آنکه دیوید اوتانگا از جنیفر هادسون، بازیگر و خواننده ی مشهور، خواستگاری کرد، هادسون خود به اوتانگا پیشنهاد ازدواج داد.

اوتانگا در روز تولد هادسون به او پیشنهاد ازدواج داده بود، به همین دلیل هادسون در روز تولد اوتانگا با یک حلقه ی ۵ قیراطی لطف او را جبران کرد! این زوج در سال ۲۰۱۷، بعد از ۱۰ سال رابطه و زندگی مشترک از یکدیگر جدا شدند.

منبع: insider
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود