گشتی در کمد لباس چهره های مشهور که دست کمی از فروشگاه های لباس ندارد

گشتی در کمد لباس چهره های مشهور که دست کمی از فروشگاه های لباس ندارد

یکی از چیزهایی که چهره های مشهور پول زیادی را خرج آن می کنند لباس و اکسسوری است. این لباس ها و کیف و کفش های گران قیمت به قدری زیاد هستند که سلبریتی ها بخش قابل توجهی از خانه ی خود را به نگهداری از آن ها اختصاص می دهند. کمد لباس این چهره های مشهور اغلب اتاقی بزرگ یا حتی فضایی چند اتاقه است که بیشتر شبیه به یک فروشگاه لباس می ماند. در ادامه گشتی در کمد لباس تعدادی از سلبریتی ها خواهیم زد.

کریس جنر یک کمد چند اتاقه پر از شلوارهای جواهر نشان و کت های بلیزر مشکی دارد

کمد لباس چهره های مشهور

جنر در سال ۲۰۱۸ در ویدئویی که از طریق این لینک می توانید آن را تماشا کنید، درون کمد لباس هایش را به نمایش گذاشت.

در این ویدئو او نشان داد که «لباس شب های زرق و برق دار و جالبش» را در یکی از اتاق های کمدش نگه می دارد و کلکسیون های کیف و کفشش را در قسمت های دیگری می گذارد.

بیشتر فضای کمد را کت های بلیزر مشکی و کیف های کلاچ برند Judith Leiber Couture اشغال کرده اند که هر کدام معمولاً هزاران دلار قیمت دارند.

کمد لباس های تایگا هیچ دیواری ندارد، ویژگی ای که به او این امکان را می دهد لباس های برند بسیار زیادش را به نمایش بگذارد

تایگا گرچه کیف ها و لباس های بسیار زیادی دارد، اما بیشتر فضای کمد لباس هایش را کفش های کتانی پر کرده که ویدئویی از آن را از طریق این لینک می توانید ببینید. تایگا در این ویدئو می گوید که کفش هایش را، به خصوص اگر سفید باشند، تنها ۲ یا ۳ بار می پوشد تا تمیز بمانند.

این رپر همچنین عینک های آفتابی، کمربندها و لباس های خزدارش را در کشوهای کمدش نگهداری می کند که همگی با اتیکت هایی که جزئیات زیادی دارند، برچسب خورده اند.

کایلی جنر یک کمد پر از کیف های گران قیمت دارد

کایلی جنر در سال ۲۰۱۸ در ویدئویی که آن را از طریق این لینک می توانید مشاهده کنید، کمد کیف هایش را به نمایش گذاشت. این کمد مملوء از کیف های گران قیمتی از برندهایی مثل لویی ویتون بود.

با این حال، قسمت مورد علاقه ی کایلی در کمدش، طبقه ای بود که کیف های برند هرمس خود را در آن گذاشته بود، کیف هایی که معمولاً هزاران دلار قیمت دارند.

در این ویدئو او با اشاره به یکی از کیف هایش که از برند هرمس و جنس آن از پوست کروکودیل است، بیان کرد اگر روزی خانه اش آتش بگیرد این کیف تنها چیزی است که آن را نجات خواهد داد.

بیلی آیلیش کمد لباس هایش را در تور کنسرت هایش به همراه خود می برد

بیلی آیلیش، خواننده ی ۱۸ ساله در ویدئویی که از طریق این لینک می توانید آن را تماشا کنید، کمد لباس هایش را به نمایش گذاشت.

آیلیش با حداقل ۵ صندوق بزرگ سفر می کند، که همه ی آن ها مملوء از لباس های اورسایز و کفش های برندش هستند. زیورآلات آیلیش هم در ظروف پلاستیکی و کیف هایی نگهداری می شوند.

به گفته ی آیلیش، او دیگر برای خرید لباس یا اکسسوری هزینه نمی کند چون برندها مجانی برایش می فرستند.

جنیفر لوپز در کمد چند اتاقه اش چندین و چند شلوار جین دارد

جنیفر لوپز در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۵ که ویدئوی آن را از طریق این لینک می توانید مشاهده کنید، اظهار کرد که بیشتر لباس ها و وسایلی که در کمد لباسش از آن ها نگهداری می کند – مثل کفش های پاشنه بلند و کت های زمستانی اش – را از بیشتر از ۱۰ سال است که دارد. او شلوارهای جین زیادی هم دارد که بعضی از آن ها را در فیلم هایش به تن داشته.

با این وجود لوپز گفته بود که از کمد خود نه فقط برای نگهداری از لباس هایش، بلکه برای آماده کردن خود برای مراسم ها هم استفاده می کند.

ماریا کری از کمد لباس هایش برای به رخ کشیدن کلکسیون عظیم کفش هایش استفاده می کند

این خواننده ی مشهور در سال ۲۰۱۷ در ویدئویی که از این لینک می توانید آن را تماشا کنید، کمد لباس هایش را به نمایش گذاشت. او خود را یک «دیوانه ی کفش» توصیف کرده.

در کمد لباس های کری می توانید هر چیزی پیدا کنید، از کیف های برند گرفته تا کفش های پاشنه بلند بی شمار. ماریا کری عینک های آفتابی و لباس های شب زیادی هم دارد و تعدادی از وسایل مریلین مونرو که آن ها را خریداری کرده را هم در کمد خود نگهداری می کند.

کلویی کارداشیان یک کمد را به طور کامل به لباس های ورزشی اش اختصاص داده

کارداشیان در سال ۲۰۱۶ در ویدئویی که آن را از طریق این لینک می توانید ببینید، درباره ی این کمد گفت: «بیشتر آدم ها احتمالاً کمدی مخصوص لباس های ورزشی ندارند، اما همانطور که می دانید من همسری ندارم به همین خاطر یک کمد بیشتر دارم.»

این کمد مملوء از کفش های کتانی، لباس های ورزشی و لگینگ بود. وسایل هر طبقه ی کمد هم از کم رنگ به پر رنگ چیده شده و بر اساس طول شان مرتب شده بودند.

منبع: insider
بدون نظر

ورود