دختران «نورالدین خانزاده» در «نون خ ۲» : شیدا، مرجان، کژال و روژان

دختران «نورالدین خانزاده» در «نون خ ۲» : شیدا، مرجان، کژال و روژان

دختران نورالدین خانزاده با بازی سعید آقاخانی در سریال نون خ ۲ که از ۲۲ فروردین هر شب ساعت ۲۲ از شبکه اول سیما پخش می‌شود و جایگزین فصل ششم سریال پایتخت است، ۴ نفر هستند. شیدا یوسفی که در نون خ ۲ در نقش مرجان، حضور دارد.

ندا قاسمی در نقش شیرین، هدیه بازوبند در نقش روژان و صبا ایزد پناه در نقش کژال. برای آشنایی با بیوگرافی و تصاویر دختران نورالدین خانزاده در سریال نون خ ۲، این گفتار روزیاتو شما را با اطلاعاتی درباره هنرپیشه های جوان این سریال آشنا می کند.

بازیگران سریال نون خ به خصوص هنرپیشه های زن این سریال طنز، به موازات پخش قسمت های بیش تر این سریال از شبکه یک سیما، با طوفانی از کامنت های مخاطبان سریال در اینستاگرام خود مواجه می شوند که نشان از استقبال مردم از فصل دوم سریال نون خ می باشد. بازیگران زن سریال نون خ ۲ را اکثرا چهره های جوان تشکیل می دهد که تحصیلات دانشگاهی به خصوص در رشته هنری دارند و بازی های خوبی از آن ها در سریال مشاهده می‌کنیم.

لوکیشن سریال، کرمانشاه و روستای پریان و اورامانات و خود سعید آقاخانی نیز متولد بیجار کردستان است. اینستاگرام رسمی سعید آقاخانی در این لینک  در دسترس است که اخیرا راه اندازی شده است.

سکانسی از سریال نون خ ۲ در لوکیشن کرمانشاه

شیدا یوسفی در نقش مرجان سریال نون خ ۲

یکی از دختران نورالدین خانزاده است. او متولد ۲۰ آذر ماه سال ۱۳۶۵ در تهران بوده و مدرک کارشناسی کارگردانی ازدانشگاه سوره تهران دارد. نخستین فعالیت هنری او در تلویزیون مربوط به سریال بچه مهندس بود. شیدا یوسفی را تا کنون در مجموعه هایی چون: سه نفر روی خط، رگ خواب، پارادایس، نقش نگار، سگ های پوشالی و بوی گندم دیده ایم. شیدا یوسفی مجرد است.

کلکسیون تیپ های کژوال شیدا یوسفی (مرجان سریال نون خ ۲) را مشاهده می کنید که نشانگر خوش سلیقگی دختر نورالدین خانزاده در انتخاب مانتوهای شیک و طرح های مونوکروم و شاد است

عکس دختران نورالله خانزاده

شیدا یوسفی در این عکس، مارا با اکسسوری و آرایش خاص و پرشین کت خود آشنا میکند

شیدا یوسفی در مجموعه ممنوعه و سلام ٖآقای مدیری در نقش روشنک، نقش آفرینی کرده بود. او بچه آخر خانواده است و دو خواهر بزرگ تر از خودش دارد. شیدا یوسفی هیچ صفحه ای در اینستاگرام و کانالی در تلگرام و توییتر ندارد.

ندا قاسمی در نقش شیرین  سریال نون خ ۲

عکس دختران نورالله خانزاده

تصاویر ایرانگردی ندا قاسمی (شخصیت نقش شیرین یکی از دختران نورالدین خانزاده در سریال نون خ ۲)

ندا قاسمی از دیگر هنرپیشه های سریال نون خ ۲، یکی از چهار دختر نور الدین خانزاده با بازی سعید آقاخانی است. ندا قاسمی، متولد خرداد ماه سال ۱۳۶۶ است و یک سال از خواهرش مرجان در سریال (با بازی شیدا یوسفی) کوچک تر است. او متولد کرمانشاه است و در رشته گریم تحصیل کرده است. او فعالیت خود را به عنوان گریمور آغاز کرده و جذب سریال های تلویزیونی شده است.

ندا قاسمی در حال حاضر، دانشجوی رشته دکتری شیمی آلی دانشگاه تهران است. عاشق تئاتر و صداپیشگی بوده واز جمله شیمیست هایی است که علاقمند به سینما و تلویزیون می باشد. این دختر کرمانشاهی قصه ما، از سن ۲۰ سالگی وارد عرصه تئاتر شد. در سال نود و شش در سریال ساخت ایران نقش آفرینی کرد و در فیلم سینمایی رخساره در سال ۹۳ نیز حضور داشت.

تیپ های کژوال دکتر ندا قاسمی

ندا قاسمی (شیرین سریال نون خ ۲) در پشت صحنه سریال نون خ ۲

اینستاگرام شیرین سریال نون خ ۲ را در این نشانی دنبال کنید:  instagram.com/nedaghasemi.official

شیرین سریال نون خ ۲ شبکه ۱ سیما، بیش از ۳۰۰ عکس در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته و قریب به ۱۳ هزار دنبال کننده دارد که احتمالا تا قسمت های پایانی این سریال، شاهد افزایش شمار دنبال کنندگان ندا قاسمی هنرمند باشیم. او از مخطبانش خواسته که کتاب انسان خرمند و انسان خداگونه را مطالعه کنند.

هدیه بازوند در نقش روژان سریال نون خ ۲

تصویری از پشت صحنه سریال نون خ ۲ به کارگردانی سعید آقاخانی که روژان را در کنار خواهرانش مرجان، شیرین و کژوال و پدرشان نور الدین خانزاده مشاهده می کنیم

هدیه بازوند دیگر هنرپیشه اصلی سریال نون خ ۲ به کارگردانی سعید آقاخانی است که یکی از دختران نورالدین خانزاده بوده و در نقش روژان دیده می شود. هدیه بازوند هم متولد کردستان است و بیش از ۱۴ هزار دنبال کننده در اینستاگرامش دارد. در بیو نوشته: هه ر بژی ایران و ایرانی و هربژی کورد. اینستاگرام روژان خانم را در این نشانی دنبال کنید: instagram.com/hediyeh_bazvand.

هدیه بازوند، خواهر مرجان، شیرین و کژال، یکی از چهار دختر نورالدین خانزاده در سریال نون خ ۲ است. او متولد ۲۵ مرداد ماه سال ۱۳۶۶ در دیار کرمانشاهان غیور ایران است و مثل برخی از هنرپیشه های سریال، اصالتی کرد دارد. مهیار با بازی پاشا جمالی، عاشق او شده است.

او را با لباس های رنگارنگ خوش طرح مزین شده به طرح های فرهنگ کورد در سریال، مشاهده می کنیم. هدیه بازوند همان طور که از عکس هایش در اینستاگرام مشخص است، از نزدیکان امین تاریخ بوده و در موسسه بازیگری نقش اول به مدیریت استاد تارخ، بازیگری را آموخته است. در کلاس های سیروس الوند و بهرنگ توفیقی نیز حضور داشته است.

کلکسیون سلفی های روژان سریال نون خ ۲ و از دختران نورالدین خانزاده در سریال

روژان سریال نون خ ۲ (با بازی هدیه بازوند) در آغوش برادرش در لوکیشن هایی در تهران

تیپ های جذاب روژان در سریال نون خ ۲

صبا ایزد پناه در نقش کژال در سریال نون خ ۲

صبا ایزده پناه در نقش کژال، یکی از دختران نورالله خانزاده است. او خواهر مرجان، شیرین و روژان بوده و متولد دی ماه سال ۱۳۵۶ در تهران است. کژال از همه خواهرهایش در سریال نون خ ۲ بزرگ تر است. دانش اموخته رشته کارشناسی ارشد بازیگری تئاتر است.

بازیگر نقش کژال در سریال نون خ ۲ (صبا ایزدپناه)، در عرصه تئاتر، تجربه های زیادی دارد. او در نمایش هایی چون: رویای یک نیمه شب، سرزمین بادکنک ها و تابستان، نقش آفرینی کرده است. جوایز زیادی هم کژال سریال نون خ ۲ در سال های اخیر کسب کرده که دیپلم افتخار جشنواره شهر سال ۱۳۸۸ برای نمایش اسارت تن از ان جمله است. او هم مثل ۳ خواهرش در سریال نون خ ۲، هنوز ازدواج نکرده است.

۳ نظر

ورود

 • رضا فروردین ۲۱, ۱۳۹۹

  سلام
  آقای زمانی گفته شده دیگه صبا ایزد پناه در نون خ ۲ نیست و بازیگری دیگه جایگزین شده

 • ناشناس فروردین ۳۱, ۱۳۹۹

  انسانها که با خدای متعال قابل قیاس نیستند ،خدای متعال اصلا شبیه و مانندی ندارد خدایو متعال صاحب همه نامهاو صفات نیکوست و انسان در هیچ صفت خوبی با خدای بزرگ قابل قیاس نیست و البته هر خوبی دارد از خدای متعال و بلطف اوست .
  اسم کتاب درست نیست .
  و اینکه فقط خدای متعال میتواند بیافریند، انسانها با نعمات خدادادی بخواست خدای متعال فقط هماهنگ کننده میتوانند باشند . عنوان ” نقش آفرینی ” انسانها هم نادرست است .

 • ناشناس فروردین ۳۱, ۱۳۹۹

  انسانها که با خدای متعال قابل قیاس نیستند ،خدای متعال اصلا شبیه و مانندی ندارد خدای متعال صاحب همه نامهاو صفات نیکوست و انسان در هیچ صفت خوبی با خدای بزرگ قابل قیاس نیست و البته هر خوبی دارد از خدای متعال و بلطف اوست .
  اسم کتاب درست نیست .
  و اینکه فقط خدای متعال میتواند بیافریند، انسانها با نعمات خدادادی بخواست خدای متعال فقط هماهنگ کننده میتوانند باشند . عنوان ” نقش آفرینی ” انسانها هم نادرست است .