زوج های سلبریتی که به خاطر شیوع کرونا مراسم عروسی خود را عقب انداختند

زوج های سلبریتی که به خاطر شیوع کرونا مراسم عروسی خود را عقب انداختند

ویروس کرونا عروس و دامادهای بسیار زیادی را در سراسر دنیا مجبور به تغییر برنامه های ازدواج شان کرده و زوج های سلبریتی هم از این قاعده مستثنی نیستند. بعضی از سلبریتی های هالیوودی قصد داشتند در ماه های اخیر و آینده مراسم عروسی خود را برگزار کنند اما به خاطر شیوع ویروس کرونا مجبور شدند برنامه های خود را به تعویق اندازند.

بعضی از این زوج ها از همین حالا تاریخ جدید برگزاری مراسم ازدواج شان را اعلام کرده اند و برخی هم هنوز تصمیم جدیدی در این مورد نگرفته اند. ویروس کرونا حتی عروسی نوه ی ملکه ی بریتانیا را هم عقب انداخته.

شکی نیست که شرایط حال حاضر دنیا زوج ها را با چالش های جدید و بی سابقه ای رو به رو ساخته.

در ادامه درباره ی زوج های سلبریتی ای صحبت خواهیم کرد که مراسم عروسی خود را به خاطر شیوع ویروس کرونا عقب انداختند.

کیتی پری و اورلاندو بلوم

مراسم عروسی زوج های سلبریتی کرونا

یک روز بعد از آنکه کیتی پری، خواننده ی محبوب، از بارداری خود خبر داد، او و نامزدش، اورلاندو بلوم، بازیگر مشهور، اعلام کردند تصمیم گرفته اند مراسم عروسی خود را عقب اندازند.

این زوج هالیوودی تصمیم داشتند در ماه مارس سال میلادی جاری (اواسط اسفند ۹۸ تا اواسط فروردین ۹۹) در کشور ژاپن پیمان زناشویی با یکدیگر ببندند، اما به خاطر شیوع ویروس کرونا مجبور شدند برنامه های خود را فوراً تغییر دهند. منبعی به نشریه ی People گفته: «کیتی از اینکه قرار بود در دوران بارداری مراسم ازدواجش را بگیرد واقعاً هیجان زده بود. هر دوی آن ها خیلی خوشحال بودند که همه ی جزئیات مراسم عروسی بالاخره انجام شده بود، اما به خاطر شیوع کرونا فعلاً برنامه هایشان را عقب انداخته اند.»

مراسم ازدواج پری و بلوم قرار بود با حضور ۱۵۰ مهمان برگزار شود.

اما استون و دیو مک کری

اما استون، هنرپیشه ی مشهور هالیوودی و دیو مک کری، از کارگردانان شوی تلویزیونی مشهور «پخش زنده شنبه شب» (Saturday Night Live) قصد داشتند اواسط ماه مارس سال میلادی جاری (اواسط اسفند ۹۸ تا اواسط فروردین ۹۹) با یکدیگر ازدواج کنند اما در آخرین لحظات مجبور به تغییر برنامه های خود شدند. اینطور که گفته می شود این زوج شهر لس آنجلس را برای برگزاری مراسم عروسی خود انتخاب کرده بودند. گرچه استون و مک کری هنوز تاریخ جدید مراسم عروسی شان را اعلام نکرده اند اما انتظار می رود آن ها مجبور شوند دست کم تا تابستان یا پاییز امسال برای بستن پیمان زناشویی با یکدیگر صبر کنند.

پرنسس بئاتریس و ادواردو ماپلی موتزی

حتی یک عروسی سلطنتی هم به خاطر شیوع بیماری کووید-۱۹ عقب افتاده. پرنسس بئاتریس، یکی از نوه های ملکه ی بریتانیا، قرار بود ۲۹ ماه مه سال میلادی جاری (۹ خرداد ۹۹) با نامزدش، ادواردو ماپلی موتزی ازدواج کند، اما کاخ باکینگهام اعلام کرد این زوج مراسم عروسی خود را عقب انداخته اند.

پرنسس و نامزد ایتالیایی اش قصد داشتند در کلیسای کاخ سنت جیمز با یکدیگر ازدواج کنند و قرار بود یک مراسم خصوصی هم برای آن ها در باغ های کاخ باکینگهام با میزبانی ملکه الیزابت دوم برگزار شود. خاندان سلطنتی بریتانیا هنوز تاریخ جدید مراسم ازدواج این زوج را اعلام نکرده.

جیمز میدلتون و آلیزی تونت

در تازه ترین مورد، جیمز میدلتون – برادر کیت میدلتون، عروس خاندان سلطنتی بریتانیا – و نامزدش، آلیزی تونت هم مراسم عروسی خود را به تعویق انداختند. اینطور که گفته می شود این زوج قرار بود در تابستان رسماً به عقد یکدیگر درآیند اما حالا تصمیم گرفته اند به خاطر شیوع کرونا برنامه های خود را عقب اندازند. منبعی نزدیک به میدلتون به سایت DailyMail گفته: «خیلی ناراحت کننده است، اما برگزاری آن در این وضعیت بحرانی امکان پذیر نیست. برگزاری مراسم عروسی در ماه های آینده غیر ممکن است و کماکان این احتمال وجود دارد که این کار در تابستان هم دشوار باشد.»

منبع: brides
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود