ناگفته‌های علیرضا حقیقی؛ امشب در برنامه دورهمی شبکه نسیم

ناگفته‌های علیرضا حقیقی؛ امشب در برنامه دورهمی شبکه نسیم

علیرضا حقیقی دروازه بان ۱۹۳ سانتی‌متری تیم فوتبال نساجی و دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال ایران، امشب پنج شنبه ساعت ۲۳، مهمان برنامه دورهمی شبکه نسیم است تا روبروی دوربین این شبکه، پاسخ‌گوی سوالات مهران مدیری باشد.

برنامه دورهمی شبکه نسیم با حضور علیرضا حقیقی، جمعه ساعت ۶ صبح، ساعت ۱۱ و ساعت ۵ عصر بازپخش می شود. علیرضا بیرانوند چند ماه پیش نخستین دروازه بانی بود که مهمان دورهمی شبکه نسیم شد و علیرضا حقیقی را باید دومین دروازه بان دعوتی به این شبکه بدانیم.

پسر اردیبهشت ماهی فوتبال ایران، متولد ۱۲ این ماه است و بیش از ۱.۶ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد. از او به عنوان یکی از گزینه های احتمالی جانشینی دروازه بان صاحب نام پرسپولیسی ها (علیرضا بیرانوند) در فصل بعد نام می برند.

علیرضا حقیقی ظرف چند سال اخیر، ۲۵۰ پست به اشتراک گذاشته و تنها یک صفحه را در دنبال می کند.

علیرضا حقیقی از جمله دروازه بان های پر حاشیه بوده و سبک زندگی و لاکچری گردی هایش همواره در کانون توجه فوتبال دوستان و مشتاقان دنیای پر حاشیه سلبریتی ها است. این برای نخستین بار است که علیرضا حقیقی روبروی مهران مدیری قرار می گیرد تا در روزگار کرونایی ایران، برنامه ای بدون تماشاگر را تجربه کنند.

کت و شلوار طوسی علیرضا حقیقی که با پیراهن و پوشت صورتی رنگ ست شده است، نشان از علاقه این دروازه بان اهل مد دارد که با نظرات مختلفی از سوی هوادارانش در آخرین پست اینستاگرامی وی همراه شده است.

علیرضا حقیقی

آخرین پست اینستاگرامی علیرضا حقیقی که استایل او را در برنامه دورهمی پنج شنبه ۴ اردیبهشت ۹۹ شبکه نسیم نشان می دهد

علیرضا حقیقی

کلکسیون استایل های علیرضا حقیقی در زمستان سال ۱۳۹۸

علیرضا حقیقی در سال ۹۹ برای دومین بار است که در قاب تلویزیون دیده می شود. او در سکانس هایی از فصل ششم سریال پربیننده پایتخت شبکه اول سیما، همراه در اتوبوس بازیکنان نساجی مازندران دیده شد.

علیرضا حقیقی از سال ۲۰۰۷ میلادی با تیم ملی زیر ۱۵ سال ایران،کار خود را آغاز کرد و از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶،سنگربان تیم ملی بود. او ۲۳ بار پیراهن تیم ملی را بر تن کرد. از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۹ در بیش از ۱۰۰ بازی به میدان رفته است که بیش ترین تعداد آن برای پرسپولیس در ۷۳ بازی است. سابقه بازی در اسپورتینگ، روبین کازان روسیه نیز در کارنامه دارد.

گلی که لیونل مسی در دقیقه ۹۱ به تیم ملی ایران زد، دروازه علیرضا حقیقی را باز کرد تا امیدهای ایران برای کسب تاریخی ترین تساوی فوتبالی اش، نقش بر آب شود.

مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود