نسل آینده خاندان سلطنتی بریتانیا؛ با نتیجه های ملکه انگلیس آشنا شوید

نسل آینده خاندان سلطنتی بریتانیا؛ با نتیجه های ملکه انگلیس آشنا شوید

اینطور که گفته می شود پرنس ویلیام وقتی بچه بود مادربزرگش، ملکه انگلیس را Gary صدا می زد چون نمی توانست بگوید Grandma (مادربزرگ). حالا او خود ۳ فرزند دارد که هر کدام رابطه ی مخصوص به خود را با مادر جدشان، ملکه الیزابت دارند.

ملکه انگلیس علاوه بر فرزندان پرنس ویلیام و کیت میدلتون، چند نتیجه ی دیگر هم دارد. در حقیقت، ملکه الیزابت در مجموع ۸ نتیجه دارد که ۴ تای آن ها عنوان سلطنتی دارند و ۴ تای دیگر نه.

در ادامه با نتیجه های ملکه انگلیس که نسل آینده ی خاندان سلطنتی بریتانیا را می سازند، آشنا خواهیم شد.

ساوانا فیلیپس، بزرگ ترین نتیجه ی ملکه الیزابت

نتیجه های ملکه انگلیس

ساوانا فیلیپس ۹ ساله، بزرگ ترین نتیجه ی ملکه انگلیس است. او دختر بزرگ ترین نوه ی ملکه، یعنی پیتر فیلیپس و همسرش، آتمن است.

ساوانا شانزدهمین جایگاه را در صف تاج و تخت خاندان سلطنتی بریتانیا دارد، اما عنوان سلطنتی ای ندارد چون به پدرش لقب سلطنتی ای تعلق نگرفته. در حقیقت وقتی پیتر متولد شد، پدر و مادرش، یعنی پرنسس آن (دختر ملکه) و کاپیتان مارک فیلیپس، پیشنهاد ملکه برای اعطای عنوان سلطنتی به پیتر را رد کردند. اینطور که گفته می شود، علت این تصمیم والدین پیتر آن بود که آن ها نمی خواستند داشتن لقب سلطنتی در آینده ی شغلی او مشکل ایجاد کند. به همین دلیل ساوانا هم لقب سلطنتی ندارد و اینطور که گفته می شود یک زندگی عادی در لندن دارد. با این حال، ساوانا فیلیپس کماکان در مراسم های سلطنتی حضور پیدا می کند.

ایزلا فیلیپس، خواهر کوچک تر ساوانا

ایزلا، خواهر کوچک تر ساوانا، ۸ سال دارد. نام کامل او ایزلا الیزابت است که احتمالاً ادای احترامی است به مادر جدش، ملکه الیزابت. ایزلا هم مانند خواهر بزرگ ترش عنوان سلطنتی ندارد، اما بارها در مراسم های مختلف سلطنتی دیده شده. او جایگاه هفدهم را در صف تاج و تخت خاندان سلطنتی بریتانیا دارد.

پرنس جورج، پادشاه احتمالی آینده ی بریتانیا

پرنس جورج، به عنوان پادشاه آینده ی بریتانیا (او جایگاه سوم را در صف تاج و تخت خاندان سلطنتی بریتانیا دارد) شاید شناخته شده ترین نتیجه ی ملکه الیزابت باشد. جورج ۶ ساله بزرگ ترین فرزند پرنس ویلیام و کیت میدلتون است.

میا تیندال، دختر زارا تیندال

میا گریس تیندال، دختر زارا تیندال (تنها دختر پرنس آن و کاپیتان مارک فیلیپس) و مایک تیندال، بازیکن سابق راگبی است. میای ۶ ساله هیچ لقب سلطنتی ای ندارد چون مادرش، زارا، بعد از تولد عنوان سلطنتی ای دریافت نکرد. میا تیندال جایگاه نوزدهم را در صف تاج و تخت خاندان سلطنتی بریتانیا دارد.

پرنسس شارلوت، فرزند دوم پرنس ویلیام و کیت میدلتون

پرنسس شارلوت، فرزند دوم و تنها دختر پرنس ویلیام و کیت میدلتون است.

شارلوت اولین زن در خاندان سلطنتی بریتانیا محسوب می شود که با وجود داشتن یک برادر کوچک تر از خود، در جایگاه چهارم صف تاج و تخت این خاندان قرار دارد.

پرنس لویی، کوچک ترین فرزند پرنس ویلیام و کیت میدلتون

پرنس لویی آرتور چارلز، که کوچک ترین فرزند پرنس ویلیام و کیت میدلتون است، در آوریل ۲۰۱۸ به دنیا آمد و به این ترتیب، در جایگاه پنجم صف تاج و تخت خاندان سلطنتی بریتانیا قرار گرفت.

پرنس لویی درست پیش از عروسی هری و مگان مارکل به دنیا آمد و به همین خاطر کوچک تر از آن بود که بتواند در مراسم ازدواج آن ها حضور داشته باشد، اما او بعدتر به همراه پدر و مادر و خواهر و برادر بزرگ ترش در چند مراسم سلطنتی شرکت داشته.

لنا تیندال، خواهر کوچک تر میا تیندال

لنا الیزابت، دختر دوم زارا و مایک تیندال، در ژوئن ۲۰۱۸ به دنیا آمد. او هم مانند خواهر بزرگ ترش، میا، عنوان سلطنتی ندارد. لنا جایگاه بیستم را در صف تاج و تخت خاندان سلطنتی بریتانیا دارد.

آرچی هریسون ماونت باتن ویندزور، پسر هری و مگان مارکل

آرچی در مه ۲۰۱۹ متولد شد. هری و مگان مارکل از قبول عنوان سلطنتی برای فرزندشان خودداری کردند. گرچه علت این تصمیم اعلام نشد، اما احتمال می رود آن ها سعی داشته باشند زندگی عادی ای برای آرچی هریسون فراهم کنند. آرچی حالا به همراه پدر و مادرش در آمریکا زندگی می کند و با وجود آنکه هری و مگان مارکل از مقام خود به عنوان اعضای ارشد خاندان سلطنتی کناره گیری کردند اما آرچی کماکان جایگاه هفتم را در صف تاج و تخت خاندان سلطنتی بریتانیا دارد.

بیشتر بخوانید:

قوانین عجیبی که کودکان خاندان سلطنتی بریتانیا ملزم به رعایت هستند

عروس های خاندان سلطنتی بریتانیا در دوران بارداری چه قوانینی را باید رعایت کنند؟

با قوانین عجیب ازدواج در خاندان سلطنتی بریتانیا آشنا شوید

عشق و عاشقی در خاندان سلطنتی؛ زوج های سلطنتی بریتانیا چطور باهم آشنا شدند؟

منبع: insider
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود