تیماپ به پویش از خانه بخریم پیوست

تیماپ به پویش از خانه بخریم پیوست

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

دنیای مدرن امروز مرزها را درهم‌شکسته است تا نیازهای شمارا به‌سادگی پاسخگو باشد. دیگر برای خرید وسایل موردنیاز روزمره خود نیازی نیست از خانه خارج شوید مخصوصاً در این روزهای پرحاشیه که خطرات بسیاری شمارا تهدید می‌کند. شما می‌توانید با پیوستن به پویش از خانه بخریم از فروشگاه‌های آنلاین، اینترنتی خرید خود را به ثبت برسانید و از مزیت‌های متمایز این سبک از خرید بهره بگیرید. خریدهای اینترنتی این روزها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای تضمین سلامت افراد جامعه دنبال می‌شود تا این چرخه انتقال ویروس با رعایت موارد بهداشتی از بین برود. افراد سالمند را به این سبک از خرید تشویق کنید تا از سلامت آن‌ها آسوده‌خاطر باشید. در ادامه شمارا با مزیت‌های این سبک از خرید و فواید پیوستن به پویش از خانه بخریم بیشتر از قبل آشنا می‌کنیم پس با ما همراه باشید.

کمپین از خانه بخریم

کمپین از خانه بخریم سبب می‌شود زنجیره این بیماری ناشناخته سریع‌تر از هر زمان دیگر شکسته شود و سلامت به جامعه برگردد. برای این منظور کافی است اقلام موردنیاز خود را لیست بگیرید و با خرید از خانه در کرونا به‌جای حضور در جامعه و به خطر انداختن سلامت خود و افراد دیگر به‌صورت غیرحضوری دست به خرید بزنید. بدون شک قرنطینه خانگی نباید سبب شود تا شما از انجام امور روزمره خود عقب بمانید. از همین رو فروشگاه‌های اینترنتی که اقلام ضروری را به فروش می‌رسانند با رعایت موازین بهداشتی این روزها سخت مشغول به فعالیت هستند تا چرخه زندگی با اختلال روبرو نشود. چالش جهش ملی سبب شده است تا تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان محصولات ضروری خانوارها این روزها با جدیت بیشتری نسبت به گذشته فعالیت خود را دنبال کنند تا افراد با مشکلات کمتری روزهای سخت کرونایی را پشت سر بگذارند.

چه اقلامی را می‌توانیم به‌صورت اینترنتی خریداری کنیم؟

بدون شک مهم‌ترین پارامترهای که این روزها با ماندن در قرنطینه خانگی به آن نیاز است مواد خوراکی، ملزومات بهداشتی و محصولات موردنیاز برای ضدعفونی کردن بستر امن خانواده است. در قدم اول شما به‌سادگی می‌توانید مواد غذایی مثل برنج، روغن، حبوبات و سایر تنقلات برای فرزندان خود را خریداری کنید و برای رعایت موازین بهداشتی ژل‌های ضدعفونی‌کننده و سایر اقلام بهداشتی دیگر را در اختیار بگیرید. شاید تمیز نگه‌داشتن منزل با استفاده از مواد شوینده یکی از پارامترهای مهم در این روزهای سخت به شمار می‌آید. از همین رو شما بدون نیاز به خارج شدن از منزل می‌توانید این اقلام مهم و کاربردی را تنها با مراجعه به یک فروشگاه آنلاین معتبر خریداری و درب منزل در اختیار بگیرید.

آیا تیماپ موازین بهداشتی را رعایت می‌کند؟

خرید اینترنتی خود نیز یکی از دغدغه‌های بزرگ در این روزهای کرونایی به شمار می‌آید. باید به شما بگویم فروشگاه اینترنتی تیماپ زیر نظر کسب‌وکارهای مجازی صفرتا صد قوانین مرتبط با پروتکل بهداشتی را برای تضمین سلامت شما رعایت کرده است. در قدم اول تمامی کادر متخصص در بخش انبارداری از گان‌ها و لباس‌های مخصوص و ضدعفونی شده همراه با دستکش و ماسک استریل بهره گرفته‌اند. از سوی دیگر تیم مخصوصی به‌منظور ضدعفونی کردن فضای انبار، قفسه‌های مربوط به اقلام ارسالی و تمامی سفارشات را در طی روز در نظر گرفته‌شده است. مرسوله‌ها بعد از بسته‌بندی در پک‌های مخصوص و ضدعفونی شده توسط کارمندان تحویل سفارشات بار دیگر ضدعفونی می‌شود تا محصول ارسالی درب منزل شما فاقد هرگونه خطر احتمالی باشد. پس با خیال راحت پک‌های بسته‌بندی‌شده محصولات سفارشی خود را تحویل بگیرید.

خرید از تیماپ چه مزیت‌های دارد؟

فروشگاه اینترنتی تیماپ با در نظر گرفته شرایط روز جامعه سعی بر آن دارد تا اقلام را باقیمت‌های مقرون‌به‌صرفه‌تر نسبت به شرایط روز بازار به دست مصرف‌کننده برساند. از همین رو شرایطی را مثل خرید تیمی، تخفیف‌های چراغ جادو، خرید اقلام پرمصرف باقیمتی متناسب و صدها پارامتر دیگر را برای شما در نظر گرفته است. این امر تنها به دلیل شرایط اقتصادی سخت جامعه است که قدری قدرت خرید مردم را تحت تأثیر قرار داده است. از همین رو شما با خرید به‌صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی تیماپ می‌توانید علاوه بر بهره‌گیری از یک تخفیف مقرون‌به‌صرفه به‌صورت گروهی تمامی نیازهای خود را برطرف کنید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن در بسته‌بندی‌های ضدعفونی شده محصول سفارشی خود را درب منزل تحویل بگیرید. از همین رو متصدیان امور فروشگاه تیماپ شمارا به چالش از خانه بخریم دعوت می‌کنند و با پیوستن به پویش از خانه بخریم تمامی نیازهای شمارا برای سلامتی جامعه تأمین می‌کنند.

حمایت تیماپی با پیوستن به پویش از خانه بخریم

فروشگاه آنلاین تیماپ با پیوستن به پویش از خانه بخریم پارامترهایی را برای کم شدن بار مالی شما در نظر گرفته است. تیماپ هزینه ارسال مرسوله‌های پستی خود را نیز با نازل‌ترین قیمت‌ها متفاوت‌تر از سایر وب‌سایت‌های فروشگاهی برای رفاه حال شما مصرف‌کننده عزیز در نظر گرفته است. شما می‌توانید با حذف هزینه‌های سربار رفت‌وآمد برای خرید مایحتاج روزانه و خرید اقلام ضروری بیشتر این بار با حذف هزینه‌های گزاف پستی تنها با هزینه ارسال حداکثر چهار هزار تومان مرسوله پستی ضدعفونی شده خود را درب منزل تحویل بگیرید.

کلام آخر پیرامون خرید از فروشگاه آنلاین تیماپ

برای پیوستن به پویش از خانه بخریم کافی است اپلیکیشن تیماپ را روی گوشی هوشمند خود نصب کنید و اقلام موردنیاز خود را از طریق فروشگاه آنلاین تیماپ به‌صورت گروهی و انفرادی خریداری کنید. گردونه شانس، چراغ جادو، هدایای خریدهای گروهی، معرفی برندهای معتبر با تخفیف‌های استثنایی، خرید اقلام ضروری و مهم، خرید ابزارآلات کاربردی در روزهای قرنطینه خانگی و صدها مزیت دیگر را با نصب این اپلیکیشن از آن خود کنید. این سبک از خرید هیچ محدودیت زمانی و مکانی را برای شما در برندارد و شما با نصب این برنامه کاربردی می‌توانید افراد سالمند را نیز از خریدهای حضوری در امان نگاه‌دارید و سلامت آن‌ها را تا سالیان سال تضمین کنید.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود