نتیجه تست آنتی‌بادی کرونا در مدونا، خواننده سرشناس آمریکایی، مثبت شد

مدونا از وجود آنتی بادی کووید 19 در بدنش خبر داد.

نتیجه تست آنتی‌بادی کرونا در مدونا، خواننده سرشناس آمریکایی، مثبت شد

نتیجه تست آنتی‌بادی کرونا در مدونا، خواننده سرشناس آمریکایی، مثبت شد. این خواننده ۶۱ ساله در صفحه اینستاگرام خود خبر مثبت شدن این تست را اعلام کرد و گفت که فردا روز دیگری است و من با حس متفاوتی بیدار خواهم شد.

به گفته‌ی مرکز کنترل و پیشگری بیماری (CDC) آزمایش آنتی‌بادی مشخص می‌کند که خون فرد دارای آنتی‌بادی ویروسی هست یا نه، و اینکه آیا فرد پیش از این در معرض ویروسی خاص بوده است یا نه. بنا به اعلام آژانس فدرال (CDC) «اگر جواب آزمایش مثبت باشد یعنی بدن شما آنتی‌بادی کرونا را ساخته که به احتمال قوی نتیجه‌ی ابتلا به سارس کووید ۲ بوده». ویروس سارس کووی ۲ عامل کووید ۱۹ است.

مدونا پیش‌تر در پیام جنجالی خود که از وان حمامش می‌فرستاد ویروس کرونا را «ابراکولایزر» نامید.

تست آنتی‌بادی کرونا

مدونا در پی نتیجه‌ی مثبت تست آنتی‌بادی کرونا آماده شده که قرنطینه را بشکند اما به گفته‌ی متخصصان آژانس (CDC) هنوز مشخص نیست که آیا این پادتن بدن را مقابل ویروس مصون نگه می‌دارد یا نه.

مدونا این ویدئو را با هشتگ #در_خانه_بمانیم و #سالم_بمانیم در صفحه‌ی اینستاگرامش منتشر کرده است و گفته: «یه خبر خوب. فردا روز تازه‌س و می‌خوام از خواب بیدار شم و حس متفاوتی داشته باشم.»

مدونا ماه پیش و پس از آنکه ویروس کرونا را «ابراکولایزر» نامید جنجال بسیاری به پا کرد. او گفته بود «یه چیزی در مورد کووید ۱۹ می‌خوام بگم. براش مهم نیست پولداری یا نه، مشهوری یا نه، بامزه‌ای یا نه، باهوشی یا نه، اصلاً براش مهم نیست چند سالته، کجا زندگی می‌کنی، چقدر خوش‌صحبتی. این ویروس ابراکولایزره.» او همچنین گفته بود: «بدترین ویژگی این ویروس، مهمترین ویژگیشه.»

مدونا پیشتر قرار بود تور کنسرت‌هایش را با نام «مادام ایکس» آغاز کند اما او نیز همچون هنرمندان دیگر در صنعت موسیقی کنسرت‌هایش را در پی مسائل بهداشتی لغو کرد.

 

دیگر مطالب خواندنی:

تبریک روز معلم در ایام کرونا و چند پیام تبریک کوتاه به این بهانه

واکسن کرونا دانشگاه آکسفورد چه زمانی آماده می شود؟

کیت آنتی بادی کرونا ویروس چگونه بیماری را شناسایی می کند؟

دمنوش درمنه چیست ؛ رئیس جمهور ماداگاسکار از اثرات این چای گیاهی در پیشگیری از کرونا گفت

منبع: usatoday
بدون نظر

ورود