۲ نظر

مایک تایسون ، بوکسور افسانه ای با انتشار ویدیویی حیرت انگیز از تمریناتش که نشان می دهد وی هنوز هم همان قدرت و سرعت دوران اوجش را دارد، بازگشت خود به رینگ بوکس را اعلام کرده است. تایسون ۵۳ ساله که ۱۵ سال پیش از بوکس کناره گیری کرد، در روزهای قرنطینه کرونا، بار دیگر دستکش هایش را پوشیده و با رافائل کوردیرو که یک مربی سرشناس هنرهای رزمی ترکیبی است تمرین می کند. قهرمان سابق سنگین وزن بوکس جهان قصد دارد برای یک سری مسابقات نمایشی به رینگ بازگردد اما  هنوز هیچ اعلان رسمی در مورد رقبای او یا زمان بازگشت او به رینگ صورت نگرفته است.

تمرینات جدید مایک تایسون

با این وجود، هر گونه ابهامی در بازگشت تایسون به دنیای بوکس با این ویدیو جدید از تمریناتش رنگ باخته است. این بوکسور اهل بروکلین در انتهای این ویدیو می گوید: «من برگشتم». مایک تایسون اوایل ماه جاری در یک مصاحبه اینستاگرامی از رژیم تمرینی جدید خود گفت و اینکه درد می کشد: «یک هفته گذشته را به ضربه زدن به میت گذرانده ام. خیلی سخت بود، بدنم واقعاً کوفته شده و از ضربه زدن به میت ها درد می کند. این مدت در حال تمرین بوده ام و سعی کرده ام به رینگ برگردم. فکر می کنم که در برخی مسابقات مبارزه کرده و باید به فرم ایده آل برسم. می خواهم به سالن تمرین بروم و به فرم ایده آلم برسم تا بتوانم در مسابقه های سه تا چهار راندی برای خیریه و چیزهای دیگر مبارزه کنم».

وی در ادامه صحبت هایش گفته است: «برخی مراسم خیریه، کمی پول درآوردن، کمک به یک عده بی خانمان و بیچاره آسیب دیده از مواد مخدر مانند خودم. دو ساعت را به تمرینات هوازی اختصاص می دهم، دوچرخه و تردمیل نیز برای یک ساعت، سپس کمی وزنه سبک می زنم با ۳۰۰ یا ۲۵۰ تکرار. در ادامه روزم را با تمرینات بوکس آغاز می کنم، به آنجا می روم و به میت ضربه می زنم، ۳۰ دقیقه، ۲۵ دقیقه، حس می کنم شرایطم دارد بهتر می شود. دارم شروع می کنم این تمرینات را با هم ترکیب کنم. درد می کشم، احساس می کنم که سه نفر تا سرحد مرگ مرا کتک زده اند». اگر چه مایک تایسون گفته که برای یک سری مسابقات بوکس نمایشی با اهداف خیریه تمرین می کند اما شایعاتی در مورد بازگشت او به بوکس حرفه ای نیز به گوش می رسد.

مایک تایسون

مربی او نیز گفته که تمام درها به روی تایسون باز بوده و وی برای هر مسابقه ای ۱۰۰ درصد آماده است. کوردیرو در سخنانی در این باره چنین گفته است: «چیزی که می توانم به شما بگویم این است که اگر او بخواهد در آینده کاری بکند ۱۰۰ درصد آمادگی اش را دارد. بوکس، البته، اگر بخواهد به دنیای بوکس بازگردد، به او ۶ ماه وقت بدهید و او بازگشته و در مقابل هر کسی مبارزه خواهد کرد. روی این حرفم شرط می بندم، این یک جوک نیست. این پسر یک شاگرد خارق العاده است».

بیشتر بخوانید: مایک تایسون در حال تمرین و تشویق او توسط دونالد ترامپ + ویدیو

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 5 / 5. تعداد رای: 1

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

منبع: metro
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • SINA اردیبهشت 24, 1399

    قهرمان همیشگی

  • مهران خرداد 5, 1399

    من حالم از ورزش مسخره و پر خطر بوکس و مایک تایسون بهم میخوره.