راهنمای ثبت نام فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو

راهنمای ثبت نام فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو

راهنمای ثبت نام در سایت ایران خودرو به منظور شرکت در فرآیند فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو در این گفتار ارائه شده است. شرکت ایران خودرو و سایپا، به عنوان دو عرضه کننده عمده خودرو در کشور، فروش اینترنتی محصولات خود در سال ۱۳۹۹ را در دستور کار دارند.

با توجه به حجم بالای درخواست هموطنان برای ثبت نام محصولات این دو شرکت و ترافیک بالایی که در روز ثبت نام ایجاد می شود، لذا بایستی با اینترنت پر سرعت در دقایق نخست باز شدن سایت، اقدام کرد و اطلاعات هویتی را نیز در دسترس داشت.

با توجه به صعود شاخص کل بورس ایران و افزایش قیمت کالا و خدمات در سال تورمی جهش تولید، توصیه می شود در صورتی که موفق به شرکت در فرآیند فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو و سایپا نشدید و کد بورس دارید، نسبت به خرید و نگهداری بلند مدت سهام این دو غول خودروسازی ایران اقدام کنید که در بازه ۲۴ ماهه آینده، سودی به مراتب بیشتر از ثبت نام و خرید محصولات ایران خودرو و سایپا نصیب سهامداران صبور می کند.

نماد خودرو و خساپا، دو نماد پر بیننده و شاخص ساز بورس ایران در سال های نخست ایران عصر ۱۴۰۰ خواهد بود. به منظور شرکت در فرآیند فروش اینترنتی محصولات خودرو به سایت esale.ikco.ir‌ مراجعه کنید. هر سایتی به جز این درگاه، مورد تایید ایران خودرو نیست. وب سایت و سیستم فروش اینترنتی جدید محصولات ایران خودرو به همراه مدارک و شرایط ثبت نام و فروش، در این درگاه در دسترس هموطنان گرامی می باشد.

فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو
روز تاریخی برای سهم ایران خودرو در بورس ایران. تابلو سهم «خودرو» در ۷ خرداد ۱۳۹۹ را مشاهده می کنید که ده هزار نفر در صف خرید ۹۰۰ میلیونی سهم هستند روی قیمت ۱۴۴ تومان!

اگر در زمان خرید اینترنتی محصولات ایران خودرو با سوالی روبرو شدید، مراتب را از طریق شماره تلفن ۰۹۶۴۴۰ اطلاع دهید. طبق اعلام وزارت صمت، پیش ثبت نام در طرح فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو بدون واریز وجه، تا ۱۴ خرداد ۹۹ ادامه دارد.

توجه داشته باشید که زمان پیش ثبت نام و انتخاب خودرو، هیچ تاثیری در فرآیند قرعه کشی ندارد. لذا از هر گونه شتاب، پرهیز کنید. هیچ وجهی برای خرید اینترنتی محصولات ایران خودرو نیاز به پرداخت نیست. نحوه انتخاب نمایندگی محل ثبت نام طی پیامک به هموطنان اطلاع رسانی می شود.

لینک ثبت نام محصولات ایران خودرو در این نشانی قرار دارد.

اگر قبلا در سایت ثبت نام کردید، روی لینک مربوطه کلیک کرده و صفحه ای به نمایش در می آید که تصویر آن را در عکس زیر مشاهده می کنید و بایستی کد ملی و رمز عبور که قبلا ست کردید را وارد کنید تا ادامه مراحل ثبت نام انجام شود.

فروش اینترنتی ایران خودرو
سامانه فروش اینترنتی ایران خودرو در بخش ورود کد ملی و رمز عبور برای استارت فرآیند ثبت نام فروش اینترنتی ایران خودرو
فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو
فهرست محصولات قابل فروش به صورت اینترنتی شرکت ایران خودرو

اما اگر قبلا در سایت ایران خودرو ثبت نام نکردید، بایستی به سایت مرکز توسعه تجارت الکترونیک و درگاه کاربری سامانه امتا مراجعه کنید که در نشانی https://ecsw.ir/user/login قرار دارد. عکس سایت در تصویر زیر ارائه شده است.

فروش اینترنتی ایران خودرو
سایت درگاه کاربری سامانه امتا

زمانی که کد ملی را وارد می کنید، صفحه ای که تصویر آن را در زیر مشاهده می کنید به نمایش در می آید. بایستی فرم اینترنتی را تکمیل کنید و کد ملی و تاریخ تولد و رمز عبور و کد احرازی که برای شما ارسال شده را وارد کنید و در نهایت، روی گزینه ثبت و تایید، کلیک کنید.

فروش اینترنتی ایران خودرو
فرم اینترنتی درگاه سامانه امتا

بعد از اتمام مراحل ثبت نام، بایستی با رمز عبوری که در سیستم وارد کردید، به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو مراجعه کرده و سپس مراحل ثبت نام را ادامه دهید. هیچ نیازی به پرداخت وجه نیست. توجه داشته باشید که شماره موبایل شما باید کد ملی شما در زمان خرید سیم کارت، مطابقت داشته باشد. لذا شماره موبایلی که مالکیت آن در اختیار شما قرار دارد، استفاده کنید.

کد احراز امتا از طریق سرشماره ۳۰۰۰۷۵۰۵ ارسال می شود. این کد ۵ رقمی مثل رمز پویا، فقط ۲ دقیقه مهلت دارد. اگر بیش از این زمان نیاز دارید، بایستی دوباره درخواست کد احراز امتا کنید و وارد فرم اینترنتی نمایید. شماره مرکز پشتیبانی اِمتا : ۵۷۸۹۵۷۸۹-۰۲۱ است.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود