فایل صوتی منسوب به بهمن خاوری؛ فردی که رومینا بخاطر عشق او به قتل رسید [بشنوید]

فایل صوتی منسوب به بهمن خاوری؛ فردی که رومینا بخاطر عشق او به قتل رسید [بشنوید]

فایلی صوتی در شبکه های مجازی دست به دست می شود که گویا متعلق به بهمن خاوری است؛ همان پسری که رومینا اشرفی به خاطرش ترک خانه گفت و از ترس کتک های همیشگی پدر به منزلش پناه برد اما عاقبت جانش را بابت این عشق نافرجام از دست داد.

خبر قتل رومینا اشرفی دختر ۱۴ ساله اهل تالش روز گذشته منتشر کرد و مانند بمبی در فضای مجازی سر و صدا به پا کرد؛ همسایه ها و اهل محل می گویند که رومینا پس از غیبت ۵ روزه اش از منزل توسط ماموران کلانتری به منزل پدری آورده شده و علیرغم التماس هایش برای اینکه تحویل پدر داده نشود از سوی پلیس به دست خانواده عصبانی اش سپرده می شود.

پدر اما که نگران و ناراحت از فرار چند روزه دختر بوده تصمیم می گیرد که با قتل دختر ۱۴ ساله اش در خواب، انتقام تمام حرف های مردم را از این نوجوان بگیرد تا شاید اندکی عصبانیتش فروکش کند. بهمن خاوری ؛ پسر ۲۸ ساله اهل تالش که رومینا ۵ روزی را در منزل خواهرش سپری کرده بود ظاهرا مصاحبه ای انجام داده و از جزئیات ارتباطش با این دختر جوان و خشم پدر نسبت به خودش گفته است.

بهمن خاوری

او در مصاحبه می گوید که پدر رومینا چون من از اهل سنت بودم مرا به دامادی نپذیرفت و رومینا هم که از دست کتک کاری های پدر به ستوه آمده بود از من خواست او را از دست پدرش نجات دهم. از آنجا که خانه ای نداشتم رومینا را به خانه خواهر بزرگترم بردم و خودم آن چند شب را در منزل خواهر دیگرم سپری کردم. پدر رومینا اما که در کلانتری آستارا از  بهمن خاوری شکایت کرده به بهانه برگزاری مراسم عقد این دو جوان، آدرس محل سکونت رومینا را پیدا می کند و به همراه پلیس به آنجا می رود تا دخترش را تحویل بگیرد.

در ادامه رومینا که چاره ای نداشته به خواست پدر تن می دهد و با او به خانه بر می گردد. جو خانه بسیار متشنج بوده و ظاهرا پدر رومینا از قبل نقشه هایی برای قتل او در سر داشته. بهمن خاوری اعلام کرده که عموهای رومینا (عیسی و اسفندیا اشرفی) مرتبا پدر را تحریک کرده بودند که اگر نمی توانی او را بکشی خانه را خالی کن تا خودمان ترتیب کار را بدهیم و اینجاست که سناریوی فیلم کیانوش عیاری با نام خانه پدری در ذهن تداعی می شود.

پدر اما بالاخره عواطف و احساسات پدری را کنار می گذارد و شبانه بر سر رختخواب دختر ظاهر می شود تا با داس سر او را از بدن جدا کرده و به حرف و حدیث های دیگران پایان دهد. رضا اشرفی پدر رومینا هم اکنون در زندان به سر می برد و گرچه قرار نیست برای قتل دخترش اعدام شود اما به خاطر جنبه عمومی جرم پیش بینی شده که با ۱۰ سال زندان روبرو شود.

در ادامه از شما دعوت می کنیم که صحبت های بهمن خاوری و خواهر بزرگ تر او را در رابطه با این قتل بشنوید:

در نظر داشته باشید که روزیاتو صحت این فایل صوتی را تایید نمی کند و صرفا بازتاب دهنده آن است

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • احمد خرداد ۷, ۱۳۹۹

    کودک همسری خلاف قانون است و همینطور فریب دختر نوجوان باید این فرد نیز مورد پی گرد قانون قرار گیرد